Niespodziewana migracja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser33283
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser31248

Gość
Gość
Uwielbiam to :)
Pisali Ludzie o migracjach wszedzie by sie przydala na tych wymarluch swiatach :)

Odp TWT, " Nie ma zadnych planow, apropo migracji"
a teraz Planow nie bylo ale 15 bedzie mozliwa i to ze swiata dosc aktywnego :D
 

DeletedUser31248

Gość
Gość
Irq , dako , Bf ,klon

a jeszcze wracajac do Twojej wypowiedzi ze to plan by sie Ciebie z Topki na musa pozbyc, mam cicha nadzieje ze to tylko chec pochwalenia sie ze masz tam topke, bo jesli sadzisz ze to naprawde to wspolczuje :D tej teorii spiskowej ze kazdy robi wszystko by Tobie zrobic na zlosc, pewnie Ci co budowali droge i masz pod gorke np do sklepu tez zrobili to na zlosc Tobie bys sie meczyl :D dobic pępek swiata :pi ze palwio np drozeje tez Tobie na zlosc bys wiecej wydal, a to globalne ocielplenie to juz przeginka i chamstwo wobec Ciebie :p
 
Irq , dako , Bf ,klon

a jeszcze wracajac do Twojej wypowiedzi ze to plan by sie Ciebie z Topki na musa pozbyc, mam cicha nadzieje ze to tylko chec pochwalenia sie ze masz tam topke, bo jesli sadzisz ze to naprawde to wspolczuje :D tej teorii spiskowej ze kazdy robi wszystko by Tobie zrobic na zlosc, pewnie Ci co budowali droge i masz pod gorke np do sklepu tez zrobili to na zlosc Tobie bys sie meczyl :D dobic pępek swiata :pi ze palwio np drozeje tez Tobie na zlosc bys wiecej wydal, a to globalne ocielplenie to juz przeginka i chamstwo wobec Ciebie :p

okej rozumiem, na przyszlosc jak bede ironizowal, to dla graczy o mniejszym IQ doloze wyjasnienie.

A Klon z pewnoscia lepiej stoi gorzej chocby fortowo wzgledem czajnika, gdzie bywaja dni bez bitwy, a i liczby są słabsze oops!

niech ktos mi tam usunie wyzej "gorzej" bo cos nie widze opcji edytowania ;-[
/połączono posty, Nessu3
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31248

Gość
Gość
Rozumiem ze nick w grze " Zbanuj bo to KSF " to tej Twoja Ironia ??
bo brzmi malo ironicznie :p raczej brzmi znow typu, bo ja biedny nieczesliwy ciagle mam pod gorke i robia mi zlosc :p
taka znow Twoja teoria spiskowa :)

Edytuje i dopisze :) :p
A co do IQ to nie ja szukam opcji edytuj, ale widocznie jak wspomniales o IQ to troszke Tobie braklo :)
 
proponuje w bizonich plackach zalozyc temat 'pogadajmy o KsFie" i tam wylewac swoje zale i teorie spiskowe. skoro zapoznales sie z moim nickiem to zapoznaj się tez z jego historia opisana w profilu i z argumentami tam zawartymi polemizuj. o ile w ogole potrafisz podjąc rekawice na jakimkolwiek poziome merytorycznym BOOM!!
 

DeletedUser31248

Gość
Gość
bez obrazy, to mnie juz chyba bardziej ciekawi doslownie temat Bizonich plackow, niz zaglebiac sie skad Nick na KSF, mysle ze taka lektura bylaby bardziej porywajaca niz o Tobie, .

A co do opcji edytuj na forum to moze znow ktos z TWT sie uwzial naCiebie i wylaczyl Tobie jedynie ta opcje :) a to te zle ludzie tam a fe fe
 
jestes bardzo przykry, 0 merytorycznosci i proba odbicia zlosliwosci za brak wyczucia ironii :DDD

costam sobie palnę, na tyle aby wysmarowac kilka postów, ale gdy mam byc konkretny to wole podwinac ogon pod siebie - to cie doskonale charakteryzuje. nie myslales o karierze politycznej? :uuu)

i pomyslec ze to wszystko dlatego, ze Cie wysmialem po tym, jak sie obnosiles z posiadaniem psa benjamina na musco tak, jakbys mial tam z 10 howdahów. przykry jestes ::}
 

DeletedUser31727

Gość
Gość
KFC ty mógłbyś czasem sie zamknąć ? Przestań klikać pracki, wyjdź na dwór na powietrze, do znajomych jeśli takowych masz. Bo z tego co obserwuje tw odgrywa bardzo ważną rolę dla Ciebie i uważasz sie za jakiegoś elitarnego gracza, który wszystko wie i robi najlepiej.
 

DeletedUser31248

Gość
Gość
Oj KSF odbiegasz teraz od tematu, a za chwile znow napiszesz ze na Ciebie sie uwzieli i kasuja posty, a co do psa to czy napisanie ze wymienie na sw Bf to obnoszenie sie ?? hmm niech kazdy uzna tak jak chce :) a to raczej ja Ciebie wysmiaelm jak napisales mi " wymienie, rezerwuje, ale jeszcze nie mam " a ja Tobie krotko i na temat to napisz jak trafisz, bo rezerwowac w ciemno to nie u mnie :)
i Skoncze tym akcentem, a jak chcesz cos napisac skwituje jednym " Ty masz racje ja mam spokoj "

I wracajmy do sedna tego tematu
 

DeletedUser31437

Gość
Gość
Jak jesteśmy już w temacie migracji to ogłaszam że migruję ze świata 11 na huron, jeśli ktoś chciałby żebym mu przeniósł jakieś itemki to niech mi napisze pw na s11, pobieram opłate 100k za usługe :| Czas do jutra 20:00
 
KFC ty mógłbyś czasem sie zamknąć ? Przestań klikać pracki, wyjdź na dwór na powietrze, do znajomych jeśli takowych masz. Bo z tego co obserwuje tw odgrywa bardzo ważną rolę dla Ciebie i uważasz sie za jakiegoś elitarnego gracza, który wszystko wie i robi najlepiej.

chetnie bym sie z toba spotkal na swiezym powietrzu, szkoda ze nie pojawiles sie na tegorocznym zlocie. no ale kazdy napinacz ma to do siebie, ze boi sie reala jak diabel swieconej wody :DDD

ciapa, wyobraznia jest twoja jedyna bronia - szkoda ze nie podales w tym temacie zadnego argumentu. np podkreslajacego wyzszosc czajnika na klonem. wiec moze nawolywania do unikania offtopu zaczniesz od... siebie? ::}
 
Status
Zamknięty.
Do góry