Niespodziewana migracja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser33283
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser31727

Gość
Gość
chetnie bym sie z toba spotkal na swiezym powietrzu, szkoda ze nie pojawiles sie na tegorocznym zlocie. no ale kazdy napinacz ma to do siebie, ze boi sie reala jak diabel swieconej wody :DDD

ciapa, wyobraznia jest twoja jedyna bronia - szkoda ze nie podales w tym temacie zadnego argumentu. np podkreslajacego wyzszosc czajnika na klonem. wiec moze nawolywania do unikania offtopu zaczniesz od... siebie? ::}

Ile było osób na tym spotkaniu ? Nigdy nie deklarowałem, że pojawię się na takim evencie, ponieważ nie muszę integrować się ze społecznością tej gry, gdyż mam znajomych, dziewczynę więc nie jarają mnie takie zabawy. Cóż tak jak pisałem wcześniej twt to twoje życie :)
 
nigdzie realnie sie nie pojawisz bo jestez zwykla, internetowa... ::}

wysmaruj mi piekna baśń o Twoim bogatym zyciu, zacznij od tego ze ta z avka to twoja panna :DDD wez tam jeszcze gdzies opis cos o moim zyciu, bo przeciez tez znasz je doskonale hahahaha!
 

DeletedUser31727

Gość
Gość
nigdzie realnie sie nie pojawisz bo jestez zwykla, internetowa... ::}

wysmaruj mi piekna baśń o Twoim bogatym zyciu, zacznij od tego ze ta z avka to twoja panna :DDD wez tam jeszcze gdzies opis cos o moim zyciu, bo przeciez tez znasz je doskonale hahahaha!
KFC ja umiem liczyć i tyle i widzę ile spędzasz czasu na musco ;)
146k pracek na musco większość po 15s
146.000 x 15s = 2 190 000s
2 190 000 / 60 = 36 500 min
36 500 / 60 = 608h
608 / 24 = 25 dni
Musco trwa 30.05.2017 co daje 75 dni wychodzi, że spędziłeś 1/3 czasu trwania świata na expieniu ;) więc z tego wynika, że spędzasz większość swojego czasu na tw, lub grasz z kimś, kto expi za Ciebie, ale jak wiadomo jest to zabronione, ponieważ jedno konto na gracza, a przekazywanie komuś konta jest zakazane, a ty bardzo szanujesz regulamin więc tego raczej nie robisz :)
 
dobrze liczysz, wychodzi niecale 8h klikania przypadajace na kazdy dzien roboczy, a mam taka prace ze moge w niej klikac :))

tylko po co bylo sie tyle pruć, marik? :DDD
 

DeletedUser31727

Gość
Gość
8h dziennie jeśli to dla Ciebie mało to pozdrawiam :)
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Spoko spoko.... huron przecież nie potrzebuje relokować graczy :D
No ja nie żartuję... mam w notatniku zapisane, że pożyczyłem Ci na dako 1kk, a ty mi miałeś oddać tyle samo na huronie :p

A jeśli chodzi o tą całą dyskusję... poczekajmy może do informacji od CM (oby jak najwcześniej ona była).
à propos... Kosowo jest Serbskie!​
 

DeletedUser25764

Gość
Gość
Migracja z Cheyenne na Muscotah jest to błąd. Ustawienia zostały częściowo cofnięte. Ogłoszenie o migracji pojawi się najprawdopodobniej 15 sierpnia, kiedy to jest planowane oficjalne otwarcie migracji.

I co z tą migracją. Jest 15.08, kiedy pojawią się wiążące informacje na temat ewentualnej migracji? Czy migracja oznacza likwidację światów, jeśli tak to które ulegną zagładzie?
 

DeletedUser33267

Gość
Gość
Wcale nie będzie migracji, wykorzystali podstawiony udawany błąd by poprzenosić ważniaków.
 
Status
Zamknięty.
Do góry