Niespodziewana migracja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser33283
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Ponury.Grabarz

Elitarny tester
Jedyne 2 sensowne swiaty na ktore moge przemigrowac to chyba tylko s1 i s10, iro i huron mam handel ...
Reszta jest w gorszej sytuacji niz cheyenne, nie wiem tylko jak bf
 

DeletedUser28416

Gość
Gość
Ja się pytam czemu nie ma migracji z Irocmentarza a jest z Cheyenne?
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Czemu tylko Cheyenne? Taka decyzja została podjęta przez centralę IG.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
A wy się odezwać kuźwa nie umieta?

Umiemy, ale jak widać wg IG migrację z innych polskich serwerów nie są potrzebne. Rozumiem, naprawdę Was rozumiem, że chcielibyście migrację z kolejnych serwerów, jednak na ten moment jest jak jest.
 

DeletedUser29607

Gość
Gość
Tak postanowiło InnoGames i tyle.

No jasne, bo CM to nie pracownik innogames, tylko przechodzień przed firmą i nie ma prawa głosu żeby się odezwać... teraz to logiczne dlaczego nie przekazujecie naszych próśb
 

DeletedUser28193

Gość
Gość
Bajkopisarzem jestem słabym, napisałem w 100% prawdę, czy chcecie mi uwierzyć czy nie.

To ja się pytam, dlaczego zastępca szeryfa rozmawia z nami w tak ważnej sprawie. Gdzie jest osoba, która napisała o migracji z chey? Czemu tutaj nie ma CM?
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
To ja się pytam, dlaczego zastępca szeryfa rozmawia z nami w tak ważnej sprawie. Gdzie jest osoba, która napisała o migracji z chey? Czemu tutaj nie ma CM?

Postanowiłem z Wami porozmawiać po prostu, CM o tym wie i mi zaufała w tej sprawie.
 

DeletedUser29607

Gość
Gość
Postanowiłem z Wami porozmawiać po prostu, CM o tym wie i mi zaufała w tej sprawie.

Niemcy wywiad mieli przed otworzeniem migracji, mieli wpływ na to z ilu światów będzie otworzona, jednym słowem tam słowo gracza się ceni :)
A o Polsce to pewnie było "Damy im kawałek mięsa, może się uspokoją"
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
a my nie ufamy CM może jakieś wotum nieufności ?

Może kariera polityka? :p

Niemcy wywiad mieli przed otworzeniem migracji, mieli wpływ na to z ilu światów będzie otworzona, jednym słowem tam słowo gracza się ceni :)
A o Polsce to pewnie było "Damy im kawałek mięsa, może się uspokoją"

Nie wiem jak tam było, nie zaglądam na niemieckie forum/serwery, nie znam niemieckiego więc się nie wypowiem w tej sprawie.

nic dziwnego, zawsze tak jest, że CM chowa się za plecami osób lubianych w grze...

Sam się zgłosiłem... więc nie jest to chowanie się za graczami. Lubianych w grze? Dziękuję za komplement, jednak pozwól, że się nie zgodzę z tym stwierdzeniem.
 

DeletedUser29607

Gość
Gość
Przesadą to jest migracja tylko z jednego świata, będącego bardziej aktywnym od reszty cmentarzy
 
Status
Zamknięty.
Do góry