Niespodziewana migracja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser33283
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser29607

Gość
Gość
Jeśli jest ktoś w polskim twt kompetentny niech sie odezwie i jeszcze dziś niech włącza migracje z innych światów, bo za przeproszeniem znowu 4 lata czekac na kolejną migracje to juz kuzwa lekka przesada
 

DeletedUser28193

Gość
Gość
Dla Ciebie nie jest, ale inaczej nie odpowiem czemu taką decyzję podjęto, gdyż nie posiadam takich informacji.

Dlaczego chcemy w tym poście porozmawiać z CM. Jeśli CM nie będzie takich informacji posiadać, to znaczy, że coś nie halo
 

DeletedUser31727

Gość
Gość
Przekażę Etriel, że chcecie z nią porozmawiać na ten temat. Tyle obiecać mogę.

Kiedyś na każdym świecie był przedstawiciel graczy i odbywały się spotkania na spikerii z tymi graczami, wtedy omawiano sytuacje jaka panuje na świecie, dlaczego obecnie nie ma takiego czegoś ?
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Kiedyś na każdym świecie był przedstawiciel graczy i odbywały się spotkania na spikerii z tymi graczami, wtedy omawiano sytuacje jaka panuje na świecie, dlaczego obecnie nie ma takiego czegoś ?

Pamiętam, że za czasów Onufrego było tzw. spotkanie z przedstawicielami świata na spikerii, byłem na nim, jako przedstawiciel bodajże s11. Nie pamiętam tylko czy spotkań było więcej niż jedno, pamiętam tylko ten jeden raz, ale mogłem po prostu zapomnieć.
Czemu nie ma? Sam Onufry chyba z tego zrezygnował.
Czemu nie ma teraz? To nie pytanie do mnie.
 

DeletedUser31727

Gość
Gość
Pamiętam, że za czasów Onufrego było tzw. spotkanie z przedstawicielami świata na spikerii, byłem na nim, jako przedstawiciel bodajże s11. Nie pamiętam tylko czy spotkań było więcej niż jedno, pamiętam tylko ten jeden raz, ale mogłem po prostu zapomnieć.

owszem było więcej, przedstawiciel iro akurat był w tym samym soju co ja ;) i były, omawiano na nich sytuację światów co z tego wynika ? Onufry jednak liczył się ze zdaniem graczy a ta pseudo-CM ma nas w dupie
 
Nie wiem jak tam było, nie zaglądam na niemieckie forum/serwery, nie znam niemieckiego więc się nie wypowiem w tej sprawie.
Jako członek polskiej administracji powinieneś mieć chociaż szczątkową wiedzę na temat co się dzieje na rodzimym forum gry. Nieznajomość mowy/pisania/czytania drutem kolczastym nie jest dla mnie żadnym usprawiedliwieniem bo są translatory... Mamy 21szy wiek, helloł :D
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Jako członek polskiej administracji powinieneś mieć chociaż szczątkową wiedzę na temat co się dzieje na rodzimym forum gry. Nieznajomość mowy/pisania/czytania drutem kolczastym nie jest dla mnie żadnym usprawiedliwieniem bo są translatory... Mamy 21szy wiek, helloł :D

Czyli wg Ciebie powinienem wiedzieć co się dzieje na wszystkich forach językowych westa? Widziałem co Wy piszecie, ale "zboczenie zawodowe" (historyka) sprawia, że musiałbym sam dotrzeć do te wiedzy, a translator? Wiem jak on tłumaczy, bo sprawdzałem na podstawie angielskiego, Kali jeść Kali pić niestety nie oddaje pełnego sensu żadnej wypowiedzi, a nie znając języka niemieckiego nie mogę mieć pewności w jakim % tekst został przetłumaczony poprawnie.
 
Drodzy Gracze,

Po pierwsze, każdy członek teamu The West jest osobą odpowiedzialną i upoważnioną do odpowiadania na Wasze pytania i wątpliwości. Zarówno Fusek, jak i ja odpowiemy dokładnie to samo. Nawet, powiem szczerze, że otrzymacie taką odpowiedź szybciej, dzięki temu, że to Fusek się kontaktuje ze mną, omawia sprawę, a następnie Wam odpisuje. Zaletą tego jest to, że w tym samym czasie, ja mogę robić inną, ważną rzecz dla Was.

Po drugie, przypominam, że na forum obowiązuje regulamin gry, a wszelkie wycieczki osobiste, obrazi, napinki będą surowo karane. Proszę więc o zachowanie wzajemnego szacunku do siebie.

Po trzecie, zawsze chętnie czekamy na Wasze informacje zwrotne i opinie. Jednak proszę mieć na uwadze to, że powinny być one konstruktywne, co za tym idzie poparte rzeczywistymi argumentami. Z pewnością, moje pochodzenie, czy funkcja Fuska nie jest argumentem do otwarcia/zamknięcia migracji.

A teraz wracając do migracji. Aktualnie migracja została otwarta tylko i wyłącznie ze świata Cheyenne. Długo czekaliśmy na pozwolenie otwarcia migracji. Świat 11 wciąż gra i jest aktywny. Ostatni świat, który trwale został zamknięty to świat 12. Od tamtej pory, nasi gracze, grający na światach np 11 nie chcą ich opuszczać. Do czasu ogłoszenia kolejnej migracji, proszę o zakładanie tematów w pomysłach, jeśli chcecie takową migrację. Jeśli będziemy w stanie spełnić życzenie większości graczy (podkreślam - większości) to z pewnością to zrobimy.

Miłego dnia.
 

DeletedUser31727

Gość
Gość
Po trzecie, zawsze chętnie czekamy na Wasze informacje zwrotne i opinie. Jednak proszę mieć na uwadze to, że powinny być one konstruktywne, co za tym idzie poparte rzeczywistymi argumentami. Z pewnością, moje pochodzenie, czy funkcja Fuska nie jest argumentem do otwarcia/zamknięcia migracji.

hahahahahhaha
co ? czekacie na nasze opinie ? o migracji piszemy od ponad roku :D bitek nie ma pojów nie ma, targ żyje tylko w czasie eventów
 
Czyli wg Ciebie powinienem wiedzieć co się dzieje na wszystkich forach językowych westa?
A gdzie ja napisałem o wszystkich forach na weście?
Rodzime forum, to niemieckie forum, czyli informacje z jednego forum
Dokładnie!
a translator? Wiem jak on tłumaczy, bo sprawdzałem na podstawie angielskiego, Kali jeść Kali pić niestety nie oddaje pełnego sensu żadnej wypowiedzi, a nie znając języka niemieckiego nie mogę mieć pewności w jakim % tekst został przetłumaczony
To coś Ty do szkół nie chodził języków się nie uczył? (wychodzą kompetencje) Podstawowa wiedza językowa wyniesiona z lat szkolnych + translator daje wymierne rezultaty (wiem to na podstawie języka francuskiego, który miałem w szkole tylko przez pół roku)

Już nie wspomnę, że jako humanista powinieneś się interesować językami bo ich znajomość choćby podstawowa bardzo pomaga historykom, chociażby w czytaniu tekstów źródlowych :)
 

DeletedUser29607

Gość
Gość
Po trzecie, zawsze chętnie czekamy na Wasze informacje zwrotne i opinie.

Ja chyba jestem jakiś naćpany albo czytać nie umiem, opinii to wy macie od ciula - reakcji tylko brak z waszej strony.

A teraz wracając do migracji. Aktualnie migracja została otwarta tylko i wyłącznie ze świata Cheyenne. Długo czekaliśmy na pozwolenie otwarcia migracji. Świat 11 wciąż gra i jest aktywny. Ostatni świat, który trwale został zamknięty, jest świat 12. Od tamtej pory, nasi gracze, grający na światach np 11 nie chcą ich opuszczać. Do czasu ogłoszenia kolejnej migracji, proszę o zakładanie tematów w pomysłach, jeśli chcecie takową migrację. Jeśli będziemy w stanie spełnić życzenie większości graczy (podkreślam - większości) to z pewnością to zrobimy.

11 aktywna? :D :D :D :D :D :D :D Tam są przecież sami handlarza, czekający na to żeby zgarnąć kase za pomocą przeliczniki a potem migrować...

Po za tym z tego co pamiętam zakładanie tematów o migracji na forum jest zabronione.

Zakładać temat? Dajcie ankieta w grze a nie na forum co garstka ludzi korzysta!!!
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
A gdzie ja napisałem o wszystkich forach na weście?

Dokładnie!

To coś Ty do szkół nie chodził języków się nie uczył? (wychodzą kompetencje) Podstawowa wiedza językowa wyniesiona z lat szkolnych + translator daje wymierne rezultaty (wiem to na podstawie języka francuskiego, który miałem w szkole tylko przez pół roku)

Już nie wspomnę, że jako humanista powinieneś się interesować językami bo ich znajomość choćby podstawowa bardzo pomaga historykom, chociażby w czytaniu tekstów źródlowych :)

Ale akurat w moich sprawach niemiecki nie jest mi potrzebny. Są historycy którzy pomagają sobie nawzajem w tłumaczeniu tekstów źródłowych. Dla przykładu: dr Radosław Sikora znawca husarii nie zna szwedzkiego, a jednak posługuje się szwedzkimi źródłami, bo ma znajomego który mu tłumaczy na jakiś język.

Nigdy do niemieckiego nie miałem drygu, może w przyszłości się to zmieni. Interesuję się natomiast językiem rosyjskim, ukraińskim, francuskim (język dyplomacji w interesującym mnie momencie), a nawet szwedzkim czy tureckim a nawet tatarskim. Czemu? Bo te języki by mnie najbardziej interesowały w moich ewentualnych badaniach (wojny Rzeczypospolitej w XVII wieku). Także niemiecki jest mi najmniej potrzebny.

Także dyskusja na temat tego, że nie znam języka niemieckiego uważam za zakończoną. Jeśli ktoś uważa, że moje kompetencje na członka teamu są niewystarczające możecie napisać ticketa do CM.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28193

Gość
Gość
Do czasu ogłoszenia kolejnej migracji, proszę o zakładanie tematów w pomysłach, jeśli chcecie takową migrację. Jeśli będziemy w stanie spełnić życzenie większości graczy (podkreślam - większości) to z pewnością to zrobimy..

Zgodnie z tym zdaniem, utworzyłem temat dotyczący migracji ze świata Iroqouis
 
macie od ciula - reakcji tylko brak z waszej strony.
Reakcja była, jest i będzie. Nie możemy robić samowolki, bo tak ktoś nam napisał. Rozumiem, że marzy Wam się, aby na życzenie każdego z Was otwierać i zamykać światy/migracje, robić/nie robić eventów. Składa się tak, że opinii jest wiele. Jesteśmy świadomi, że nie możemy spełnić życzeń 100% graczy. Dlatego wybieramy najlepszą dostępną opcję. Jeśli na wspominanym przez Ciebie świecie gra 3 tysięcy aktywnych graczy, a widzisz na forcie 30, to może oni nie chcą być na fortach. Może Ci gracze to jagodzirze, pojedynkowicze, handlarze,... Zrób temat na forum z ankietą, zbierz daną grupę. Ba, pomożemy rozesłać Ci linki po świecie. Trzeba tylko chcieć. Jak uzyskasz głosy, to wrócimy do tematu. Otwarcie tej migracji również trwało wiele czasu, ale w końcu się udało.


11 aktywna? :D :D :D :D :D :D :D Tam są przecież sami handlarza, czekający na to żeby zgarnąć kase za pomocą przeliczniki a potem migrować...
Gdyby było tak jak mówisz, świat był by zamknięty. W tym punkcie, niestety się mylisz. Mamy swoje narzędzia, które dokładnie sprawdzają światy.

Po za tym z tego co pamiętam zakładanie tematów o migracji na forum jest zabronione.
Dublowanie tematów owszem, zakładanie i spamowanie tym również, ale zrobienie jednego tematu z ankietą - proszę bardzo. Masz moje pozwolenie (nie było zabronione), jeśli potrzebujesz go, ale w konkretnym dziale.
 

DeletedUser28193

Gość
Gość
Zrób temat na forum z ankietą, zbierz daną grupę. Ba, pomożemy rozesłać Ci linki po świecie. Trzeba tylko chcieć. Jak uzyskasz głosy, to wrócimy do tematu. Otwarcie tej migracji również trwało wiele czasu, ale w końcu się udało..

Proszę o dokładnie taką pomoc w sprawie migracji z Iroquois ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry