Nieznane przygody Mikołajka

  • Rozpoczynający wątek LordVair
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Może już ktoś czytał? Niedawno kupiłem. Szkoda że to już ostatni tom, ostatnie 10 opowiadań...

Myślę że opowiadania odzielone dwiema stronami tylko po to żeby książka była grubsza albo chcieli to wykonać jakoś bardziej uroczyście, w końcu 50 lat..
 

DeletedUser7000

Gość
Gość
Osobiście mam(dostałem na gwiazdkę) i przeczytałem. Szkoda, że to już ostatnie opowiadania... Mikołajek to mój ulubiony bohater książkowy! Moje ulubione opowiadanie z "Nieznanych Przygód Mikołajka" to chyba "Sweter". ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Również przeczytałem, mało opowiadań, ale ciekawych opowiadań :)
 

DeletedUser12617

Gość
Gość
che sobie kupic Mikołajka :) są w sklepach częście 2,3 ale tej 1 nie ma :( zrozumiem coś czytajac 2.3 czy musze koniecznie 1 ? to są tylko pojedyncze przygodnY?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja mam chhhhhyba wszystkie częsci mikołajka :)
Te grube też :)
Przepraszam za hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh, klawiatura mi nawala :X
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja dostałem 3części na gwiazdkę :O . ''Nowe przygody mikołajka'', ''Nowe przygody mikołajka TOM 2'', ''Nieznane przygpdy mikołajka''. Jeszcze nie czytałem,ale niedługo zamierzam.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja mam wszystkie grube części i ta najnowsza (niebieska) jest denna...
Liczy 147 stron z czego 2/5 to opowiadania, 40 to biografia itp. a reszta to obrazki, spisy bądź puste strony:(
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja też dostałem na mikołajki ;P
Spoko książka ale krótka 10 opowiadań i szkoda , że to już koniec ;P;/
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja dostalem: od mikolaja :p ksiazka fajna. teraz czaje sie na nowe przygody mikolajka w mojej bibliotece :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
1 cześć Mikołajka kosztowała 45 zł. Nieznane przygody Mikołajka kosztują 30 zł. Przeczytałem. Napisane chyba czcionką nr.20 WYRZUCONE PIENIĄDZE!!!
 
Hehe ja też dostałem na gwiazdkę :) "biały" ,"czerwony " i "małe" były ok ale ostatni to już nie to samo.Jak jest się wielkim fanem, można przeczytać.Ja ostatniego w 10 minut przeczytałem.Nawet kultowe ilustracje Sempego są inne.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przeczytałem wszystkie młodszemu bratu. Doceniam autora i rysownika, książka wspaniała ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja mam dwie najnowsze części mikołajka: Jaśki i Najnowsze przygody Mikołajka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry