Nowa klasa postaci - HANDLARZ

Czy jesteś za wprowadzeniem do gry nowej klasy postaci - HANDLARZ

• W sumie głosujących
    22
Status
Zamknięty.
Bonusy:

W bitwie o fort zwiększasz umiejętność chowania się/ zakładania pułapek swoją i swoich sąsiadów o 20% własnej umiejętności chowania się/ zakładania pułapek.

Dostajesz 10% więcej doświadczenia za bitwę o fort.

Pieniądze uzyskane z prac, pojedynków i fortów zwiększają się o 20%.

Otrzymujesz premię w pojedynkach 15% na umiejętność - Zaskoczenie.

Motywacja do pojedynkowania się wzrasta 20% wolniej.

Płacisz o 25% mniejszą opłatę targową i bankową.

Możesz zbierać przedmioty z rynku w promieniu 15 minut marszu bez konieczności podróżowania.

Uzasadnienie:
Handlarz to postać, która zajmuje się głównie... handlem :D Dzięki swoim umiejętnościom potrafi wycisnąć ze wszystkiego i wszystkich tyle pieniędzy ile się tylko da. Bez trudu namówi Cię na zakup śmierdzącej mikstury zwiększającej siły witalne, przy jednoczesnym zminimalizowaniu swoich strat podczas opłacania wszelkich podatków i opłat. Niech jednak nikogo nie zwiedzie jego dobrotliwa i poczciwa twarz, choć człek to niepozorny to jednak nie jest mu obce obycie z bronią i już niejeden małomiasteczkowy bandyta wpędził się do grobu lekceważąc jego starego colta.

Ukłon w strone mulciakow, bonus do pvp jest glupota bo to handlarz a nie assasin,bonus fortowy wydaje sie byc za duzy lepiej dac jakies 10% z premka 20%.

Też bym dał jakieś pomysły co do nowych klas :D Muszę sobie tylko porozpisywać :D
A co do bonusu do pvp, wg mnie zbędny ;) już i tak jest dość mocny, a co do bonusu fortowego... 15% bez premki i byłoby git. A tak to spoko.
@speedy911 nie żebym Cię namawiał, ale wg nie lepsze by były nowe zadania klasowe :D

Mnie to tak zastanawia czy nasze community ma więcej niż 10 IQ. Tyle razy już osoby z twt pisały, że nie będzie żadnych większych aktualizacji, dodatkowo gra przyjmuje co raz większą strategie wypompowania pieniędzy. Kiedy zrozumiecie, że The West jest powoli wygaszany i szykowany do odcięcia od kompletnego wsparcia?

Mnie to tak zastanawia czy nasze community ma więcej niż 10 IQ. Tyle razy już osoby z twt pisały, że nie będzie żadnych większych aktualizacji, dodatkowo gra przyjmuje co raz większą strategie wypompowania pieniędzy. Kiedy zrozumiecie, że The West jest powoli wygaszany i szykowany do odcięcia od kompletnego wsparcia?
To co tu jeszcze robisz, usuń konto i po problemie.

Fajnie, że pojawiają się jakieś pomysły na rozgrywkę aczkolwiek fajnie by było gdyby jednak były one odrobinę przemyślane. Tak to tylko zbędny,irytujący spam.

Nadzieja matką głupich, może coś się jeszcze pojawi w tej zapyziałej gierce...

Brawo speedy! Widzę dostajesz łupnia za to, że masz chęci na dzielenie się z Nami swoimi pomysłami :OOO. Tego jeszcze nie widziałem :eek: . To, że inni nie mają na to ochoty to nie znaczy, że my (Ci którzy nic nie wymyślają) mamy blokować pomysłowość innych, nawet jeśli szanse na wejście w życie takich nowości są nikłe. Wszelka inicjatywa powinna być chwalona, podziwiana, a nie krytykowana, ludzie co z Wami :] . Tym bardziej jak ktoś nie odnosi się do meritum samego pomysłu tylko z góry krytykuję samą chęć "myślenia" nad jakąś nowością. Jeśli faktycznie ktoś z tej gry nie czerpie choćby trochę przyjemności to pytanie zasadnicze brzmi: po co dalej się męczyć :oops: . Ale to już temat na inną "bajkę".
Co mi się skojarzyło od razu, że to klasa najlepsza dla Żmijki by była. Nazwa klasy handlarz mówi sama za siebie - nic dodać, nic ująć, zdominowała by tę klasę równo :p . Dziwne w sumie, że ona nie wpadła na ten pomysł, heh, ale mniejsza już :D .

Mi się podoba, ale jak zwykle daje "nie mam zdania", ja po prostu przeszedłem na "inny etap" tej gry, raczej nie interesują mnie już żadne nowości ;), ale doceniam Twoją wytrwałość i zaangażowanie - to trudno pominąć :) .

Status
Zamknięty.