Nowa mikstura - dyskusja

Status
Zamknięty.
Po kliknięciu na miksturę opis jest jednoznaczny "obniża poziom pojedynkowy o 10%". Nie ma ani jednego słowa o doświadczeniu, jest napisane poziom, a poziom to poziom, to zasadnicza różnica. Jeśli jednak obniża doświadczenie pojedynkowe to przedmiot jest źle opisany.

po użyciu obniża ilość doświadczenia pojedynkowego, pokazuje liczbe i opis mtekstu - zrezygnuj z doświadczenia pojedynkowego - sry za brak screenu nie pomyslałem wczesniej ;)
 

DeletedUser33299

Gość
Gość
Na angielskiej wyraźnie było "Lower duelling expierience by 10%", tu się nie przyglądałem, ale wracając do tematu

Poniżej 200-190 szybciej zbijać przegrywając pojedynki bo za małe ilości tracisz a potke raz na tydzień możesz używać.

Żeby wbić 450 poziom pvp musisz mieć 46.619 * ((450-150)^1.6653) = 621889 pvp xp
Żeby wbić 200 poziom pvp musisz mieć 46.619 * ((210-150)^1.6653) = 31467 pvp xp

Jedno użycie na 450 odejmie ci około 62188 expa - zostanie ci 559701 co da ci 431 poziom pojedynków.

To ile chcesz stracić zależy od serwera i ilości osób z dużym lvlem do bicia, czasem już 300 wystarczy czasem 200 będzie potrzebny.

Żeby spaść z 450 na 200 lvl musiałbyś wypić X potek gdzie X to:
621889*0.9^X = 31467
Czyli ~28 potek = 28 tygodni ~= 6 miesięcy

Jeżeli dodatkowo nie pojedynkowałbyś się i tracił pasywnie 3% expa na tydzień to spadek 450-200
621889*0.87^X = 31467 -> zajmie tylko 21 tygodni
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
plus taki że ta potka działa. minus że chcą za nią pieniędzy i to sporych jak za coś co obniża exp tylko o 10%
 

DeletedUser33299

Gość
Gość
Nie wiem czy wiecie jak działa ranking pojedynków ale tracenie expa za przegranie pojedynków i używanie potek nie odejmuje go z rankingu xD- tam jest tylko ile zdobyliśmy za wygrane, można być top1 ranku pvp z bilansem -2000 pojków i 170 lvlem pvp
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Zmniejsza poziom pojedynków w oparciu o procenty doświadczenia, ale w rankingu doświadczenie nie ulega zmianie co pozwala zachować miejsce na podium, po wypiciu kilku mikstur powinien, więc spadać szybciej poziom pojedynków, ale jak to obliczają to się dowiem po kolejnym drinku.
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Nie wiem czy wiecie jak działa ranking pojedynków ale tracenie expa za przegranie pojedynków i używanie potek nie odejmuje go z rankingu xD
chory królik jesteś,przegrasz pojedynek to tracisz doświadczenie pojedynkowe ,mikstur działa inaczej

Geniuszu matematyki emiksjot jesteś głupszy, niż proste równanie, albo nie chcecie widzieć zależności od eliksiru, ten produkt będzie się sprzedawał jak bułeczki o poranku. Wbijając poziom pojedynków zyskujesz doświadczenie pojedynkowe, na której to nalicza się poziom pojedynków dla tego każdy debil będzie chciał mieć jak najmniejszy poziom pojedynków by zdobywać jak najwięcej doświadczenia, sztuczne przegrywanie pojedynków nie daje tego, co eliksir, bo picie drinków pozwala zachować równowagę nie tylko na nogach, ale też miejsce w loży szyderców. I;)
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Inaczej
Niech @Lenka222 jako CM polskiego westa i osoba, która powinna być najlepiej zaznajomiona w tej sprawie rozwieje nasze wszelkie wątpliwości i przedstawi DOKŁADNIE, wręcz ŁOPATOPOGICZNIE jak ten przedmiot działa. Kto jak kto ale ona powinna wiedzieć o tym najwięcej, biorąc pod uwagę polska społeczność gry The-West.
 

DeletedUser33692

Gość
Gość

eliksir młodości będzie lepszy od tych co pozwalaj zmienić cechy i umiejętności
proponuję jakies 1111 bryłek za jednego drinka w takim lokalu jak The West powinni policzyć napiwek dla Waupee że sprzedaje kolejne zadanie ok_:)
 

DeletedUser10632

Gość
Gość
no szaman trochę się przeceni, niech jeszcze popracuje nad tą miksturą, ta wersja jest mało ciekawa i nieadekwatnie droga
 
To b
Po kliknięciu na miksturę opis jest jednoznaczny "obniża poziom pojedynkowy o 10%". Nie ma ani jednego słowa o doświadczeniu, jest napisane poziom, a poziom to poziom, to zasadnicza różnica. Jeśli jednak obniża doświadczenie pojedynkowe to przedmiot jest źle opisany.View attachment 2637

Śmiech na sali obniżyło mi się może z 6-8 poziomów pojedynkowych i dalej mam największy na świecie.. I weź tu idź poexpić na pojedynkach. Proponuję dodać więcej postaci typy Johnnie Walker NPC nawet z ciuszkami ^5 bo nie ma się tu z kim bić https://prnt.sc/r6z85f
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
To b


Śmiech na sali obniżyło mi się może z 6-8 poziomów pojedynkowych i dalej mam największy na świecie.. I weź tu idź poexpić na pojedynkach. Proponuję dodać więcej postaci typy Johnnie Walker NPC nawet z ciuszkami ^5 bo nie ma się tu z kim bić https://prnt.sc/r6z85f
Lenka mogłaby Ci napisać "mogłeś się tak dużo nie pojedynkować"
Ja powiem, że Ci współczuję ;)
Item zmniejsza poziom 9 śmieszna ilość, potem ma kosztować 400 bryłek... Czyli zmniejszenie poziomu do jakiegokolwiek sensownego by mieć się z kim bić to tysiące bryłek, a potem przez pojedynkowania się trzeba ponownie poziom zmniejszać kupując za tysiące bryłek (na ten moment za bryłki) tę miksturę. IG-nowska wersja perpetuum mobile.
 
Status
Zamknięty.
Do góry