Nowa mikstura - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser6549

Gość
Gość
Na chwilę obecną są to luźne pomysły. Nie chcę mówić czegoś, czego nie jestem pewna czy zostanie wprowadzone. Obecnie pytamy Was o opinię ;)
Ale moglibyśmy przynajmniej skonfrontować pomysły IG z pomysłami naszymi i mogłaby się wywiązać dyskusja na temat tego przedmiotu i tego jak widzi go w przyszłości IG i jak widzimy dalszą jego egzystencję my. To chyba jest ważne, prawda? Dojście do consensu jakiegokolwiek.


@fusek77 4k bryłek nie dasz za fajny itemek, a dałeś 2k za bezużyteczną deklaracje niepodległości

Po pierwsze w czasach gdy ta deklaracja do gry weszła była dobrym itemem. Po drugie nie kupiłem jej wtedy.
 
To w takim razie zamiast obniżenia poziomu pvp o 10% dać obniżenie o 40lvl bez żadnego doświadczenia coś jak to stare Yage co obniżało o 1 poziom jak ktoś miał 450. Wilk wtedy bd syty i owca cała i zamiast tygodnia dać z 2 tygodnie.
 
Chyba nie rozumiesz zasady działania tej potki ;) Masz w rankingu X doświadczenia pojedynkowego, używasz tego przedmiotu i wartość dla poziomu pojedynkowego spada o 10% z tego expa, a w rankingu dalej masz tą samą wartość X co przed użyciem potki. Innymi słowy nie tracisz swojego expa w rankingu i wszystko działa po staremu, tylko spada Ci poziom pojedynkowy zgodnie ze wzorem, a nie o równe 45 poziomów zakładając, że używasz itemku mając 450.

@fusek77 4k bryłek nie dasz za fajny itemek, a dałeś 2k za bezużyteczną deklaracje niepodległości :D

@Mozartgra coraz ciekawsze miewasz te teorie, może kiedyś napiszesz coś prawdziwego :D Jeśli jednak takie oskarżenia mają poprawić Twoją samoocenę, to proszę bardzo ;)
Po odpaleniu mikstury nie ma opisu minus 45 levelu tylko jest opis minus x doświadczenia co widać na zdjęciach powyżej pokaz mi zdjęcie po odpaleniu minus 45 leveli wtedy będziesz miał racje na chwile obecna minus doświadczenie pvp wiec najpierw sprawdź nim coś napiszesz

Produkt jak dla mnie do wyrzucenia bez niego sobie poradzę aby zrobić jeszcze z 10 tys pvp i poczekam na poprawioną tabele uników #zielonetoświęte
 
Mógłbym napisać że lepszym rozwiązaniem i długoterminowym byłoby zniesienie jakichkolwiek limitów co do pojedynków tak jak napisał @E.m.E . Ale po co? Jak wiadomo że lepiej jest wykorzystać sytuację i wyciągnąć hajs od debili chcących nadal czerpać radość z gry.
 
Po odpaleniu mikstury nie ma opisu minus 45 levelu tylko jest opis minus x doświadczenia co widać na zdjęciach powyżej pokaz mi zdjęcie po odpaleniu minus 45 leveli wtedy będziesz miał racje na chwile obecna minus doświadczenie pvp wiec najpierw sprawdź nim coś napiszesz

Produkt jak dla mnie do wyrzucenia bez niego sobie poradzę aby zrobić jeszcze z 10 tys pvp i poczekam na poprawioną tabele uników #zielonetoświęte

I to odjęte doświadczenie nie zmienia niczego poza poziomem pojedynkowy :)
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
E.m.E ,będziesz łykał te drinki jak alkoholik gdy ogarniesz temat tak jak Ken , zostaje kwestia ceny bo cała reszta działa tak jak miało założenia pomysłu
 

DeletedUser33299

Gość
Gość
I to odjęte doświadczenie nie zmienia niczego poza poziomem pojedynkowy :)
W jego przypadku najwyraźniej nie zmieni nawet poziomu pojedynkowego xD, e.m.e ma w całym życiu nabite 14kk a aktualnie 13,3 miliona expa nie wiem czy to bug po zmniejszeniu max lvla do 450 czy po prostu po wbiciu 450lvla nadal da się expa nabijać xD, jak tak to po użyciu nawet 10 potek będzie miał nadal 450 lv i 4 miliony expa ponad 450 lvlem xD
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
W jego przypadku najwyraźniej nie zmieni nawet poziomu pojedynkowego xD, e.m.e ma w całym życiu nabite 14kk a aktualnie 13,3 miliona expa nie wiem czy to bug po zmniejszeniu max lvla do 450 czy po prostu po wbiciu 450lvla nadal da się expa nabijać xD, jak tak to po użyciu nawet 10 potek będzie miał nadal 450 lv i 4 miliony expa ponad 450 lvlem xD
Dlatego ta potka nie ma żadnego sensu w obecnej postaci. Powinna być zgodna z opisem więc zmniejszać poziom pojedynkowy bezpośrednio, a nie pośrednio poprzez exp pojedynkowy.
 
dlaczego coś łatwego trzeba skomplikować? żeby ktoś udawał, że coś robi i dostał za to pensję...

podsumowanie:
1. użycie mikstury zmniejsza nam doświadczenie pojedynkowe potrzebne do uzyskania danego lvl pvp? TAK
2. użycie mikstury zmniejsza nam lvl pvp? TAK
3. użycie mikstury zmniejsza całkowite doświadczenie pojedynkowe z rankingu? NIE

tak to wygląda?
 

DeletedUser33299

Gość
Gość
Dokładnie tak, po prostu źle opisali co daje ten itemek, a to że nie wszyscy wiedzieli, że przegrywanie pojedynków i tracenie expa pojedynkowego nie zabiera go z rankingu pvp to nie wina inno xd
 
no to nie ma o co takiej awantury robić.... RANKING i doświadczenie tam obecne Wam zostaje... a szybciej zmniejsza się lvl pvp...

p.s. a mikstura mogłaby kosztować 4 bryłki, raz na tydzień jak się chce nękać więcej osób to godna cena
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Tylko ten poziom poprzez użycie tej plotki będzie spadał dość długo ;) wiem że nie powinni być łatwo, ale z drugiej strony na niektórych światach znalezienie kogoś do bicia może chwpile potrwać, gdyż kilka tych potek trzeba byłoby wypić.
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Dlatego ta potka nie ma żadnego sensu w obecnej postaci. Powinna być zgodna z opisem więc zmniejszać poziom pojedynkowy bezpośrednio, a nie pośrednio poprzez exp pojedynkowy.
rozwiń temat, będzie ciekawie
wielu ludzi nadal nie kuma tematu ale tu powinniśmy teraz rozmawiać o jego cenie ,jeśli temat ogranicza się do bryłek to wole pasać owce i kucać na kaktusach,, mniej bolesne doznanie
!oooooo!zakup za bryłki:mad:zaboli dupa cwaniaków,,,możliwość kupienia za obligacje nie wchodzi w rachubę:p
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Cena nie ma sensu, bo trochę ich trzeba kupić by zmniejszyć sobie poziom do takiego gdzie pojedynki będą wyglądały lepiej niż '"pięć osób na krzyż". Mało tego, kolejne pojedynki spowodują, że dalej doświadczenie będzie rosło, więc potrzebne będą kolejne potki co jakiś czas. Zatem jak pisałem będzie to perpetuum mobile, stały zarobek w bryłkach dla IG o ile utrzyma się cena w bryłkach. Dlatego trzeba dać cenę w obligacjach, tylko i wyłącznie w obligacjach, a także przemyśleć czy 10% to odpowiednia wielkość, jeśli potka ma niwelować expa pojedynkowego, choć wolałbym by obniżała stricte poziom pojedynkowy.

Poza tym mamy dyskutować o tej potce i wszystko spoko extra, że chociaż się nas o zdanie pytają (z drugiej strony czy nas wysłuchają to już inna sprawa). Dlatego pytałem się @Lenka222 czy mogłaby podać pomysły jakie chodzą po głowie w IG by je jakoś skonfrontować z naszymi i dojść do jakiegokolwiek consensusu.
Poza tym ile mają trwać te dyskusje? Czy to też nie jest wiadome?
Tyle kolejnych pytań, a brak odpowiedzi, po raz kolejny traktują nas jak betę i z jednej strony ok, bo przynajmniej możemy się wypowiedzieć, ale z drugiej strony mają otwartą i zamkniętą betę, mają trochę osób w tych kilkunastu teamach oni też mogą, a nawet powinni, testować i to oni tak samo powinno swoje zdanie na ten temat wyrazić i dawać pomysły do swoich CM, a oni do LCM. I tyle w sumie.
 
Tylko ten poziom poprzez użycie tej plotki będzie spadał dość długo ;) wiem że nie powinni być łatwo, ale z drugiej strony na niektórych światach znalezienie kogoś do bicia może chwpile potrwać, gdyż kilka tych potek trzeba byłoby wypić.

lepiej by spadał powoli miksturą, niż jeszcze wolniej zbijaniem tak jak jest teraz

p.s. ty się nie pojedynkujesz a najwięcej się udzielasz (jak zresztą w każdym temacie, gdzie czasem dyskusję prowadzisz sam ze sobą he he)
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
lepiej by spadał powoli miksturą, niż jeszcze wolniej zbijaniem tak jak jest teraz

p.s. ty się nie pojedynkujesz a najwięcej się udzielasz (jak zresztą w każdym temacie, gdzie czasem dyskusję prowadzisz sam ze sobą he he)

No nie pojedynkuję się co nie oznacza, że tego nie robiłem, ani nie oznacza tego, że się nie znam, albo nie znam osób znających pojedynki jak własną kieszeń, dlatego mam pewną wiedzę i chyba mogę się wypowiedzieć? Poza tym już pisałem niejednokrotnie, że lubię dyskutować.

No i oczywiście dobrze, że takie coś dodali, samego pomysłu nie neguję, neguję natomiadt samo wykonanie.
 

DeletedUser10632

Gość
Gość
to nie całkiem fajnie, że zbiję lvl a potem słabszego od siebie :(
 
Status
Zamknięty.
Do góry