Nowa mikstura - dyskusja

Status
Zamknięty.

Lenka222

Członek obsługi gry
W tym temacie czekamy na Wasze opinie na temat nowej mikstury, którą otrzymacie od poniedziałku w Saloonie.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
A o jaką miksturę chodzi? Czy to chodzi o tą która była jakis czas temu wyrzucona w opis aktualizacji której nie mogę teraz znaleźć czy jakaś inna? Chodzi mi rzecz jasna o tą co ma niby zmniejszać poziom pojedynkowy.
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
W salonie czeka na ciebie nowa misja. Tym razem Waupee poprosi cię o wypróbowanie mikstury przygotowanej przez szamana. <:)
Wole mikstury pochodzenia od zapomnienia które nie przypominają o głupocie I;)
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
A o jaką miksturę chodzi? Czy to chodzi o tą która była jakis czas temu wyrzucona w opis aktualizacji której nie mogę teraz znaleźć czy jakaś inna? Chodzi mi rzecz jasna o tą co ma niby zmniejszać poziom pojedynkowy.
każda mikstura to wynalazek jaki trzeba sprawdzić ,może się sprzeda w kolejnym wydaniu w Shop
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
podobają mi się bitwy w HTL5 ,ale to zostawię bez aluzjiok_:)
 
jakby nie patrzeć i nie ogladac -10% do pojedynkow fajna rzecz bo bic sie non stop z tymi samymi to nudne, jeszcze tak -30% poprosze
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Sam pomysł na miksturę spoko, 10% to mało biorąc pod uwagę jak mało można ludzi atakować, a cena w bryłkach to kompletne przegięcie z waszej strony. 400 bryłek za to... Ludzie...

Żeby nie być gołosłownym, cytuję tekst z zakończenia zadania:

"Witaj,
zobacz dostałem od szamana napój redukujący mój poziom pojedynkowy. Najwyraźniej możesz do używać raz w tygodniu. Daj znam znać, czy 400 bryłek jest odpowiednią ceną za taki napój".

Na 400 się zgodzę, ale OBLIGACJI.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Jak cena taka pozostanie bez żadnych innych zmian podanych w jednym z moich postów powyżej (nie muszą wejść takie same zmiany, ale można się nimi sugerować, IG sprzedałem wam kolejne pomysły za friko) to równie dobrze mogą tego nie wprowadzać.

Ale mam pytania, opiszę to dla jasności

Jak ktoś ma 450 poziom pvp i 150 poziom postaci to wiadome, że przy pierwszym użyciu tejże mikstury poziom spadnie do 405 (chyba moją matma nie jest taka zła i obliczenie 10% z danej liczby jeszcze nie sprawia mi trudności), kolejne zmniejszenie z 405 o kolejne 10% to spadek o 40,5 poziomu i teraz pierwsze pytanie: poziom spadnie o 40 czy o 41? Są dwie poprawne szkoły zaokrąglenia: ta normalnie uczona w szkole i medota zaokrąglenia wg Bradisa-Kryłowa. Wedle tej pierwszej powinniśmy zaokrąglić w górę, a wedle tej drugiej w dół (w tej zasadzie w górę zaokrąglamy w takim przypadku jeśli liczba całkowita do której mamy zaokrąglić jest liczbą parzystą).

Drugie pytanie: używamy iks razy tej potki, za każdym razem spada ten poziom o coraz mniejszą wartość, to logiczne, a co w wypadku, gdy będziemy mieli powiemy poziom pvp 160, a poziom postaci 150? Wtedy obniży nam do najniższej możliwej wartości, tj. 150 (obniżenie o 10% ze 160 to rzecz jasna 16, więc wyjdzie mniej niż 150), czy wyskoczy komunikat o tym że nie można obniżyć poziomu pvp poniżej poziomu postaci?
 
400 bryłek to bardzo dobra cena jak na obecny etap upadku gry.
Dzięki temu więcej graczy przekona się o tym, że west to już zwykła maszynka do zarabiania pieniędzy i nie ma sensu dalej tego syfu utrzymywać.
 

DeletedUser33299

Gość
Gość
Jak cena taka pozostanie bez żadnych innych zmian podanych w jednym z moich postów powyżej (nie muszą wejść takie same zmiany, ale można się nimi sugerować, IG sprzedałem wam kolejne pomysły za friko) to równie dobrze mogą tego nie wprowadzać.

Ale mam pytania, opiszę to dla jasności

Jak ktoś ma 450 poziom pvp i 150 poziom postaci to wiadome, że przy pierwszym użyciu tejże mikstury poziom spadnie do 405 (chyba moją matma nie jest taka zła i obliczenie 10% z danej liczby jeszcze nie sprawia mi trudności), kolejne zmniejszenie z 405 o kolejne 10% to spadek o 40,5 poziomu i teraz pierwsze pytanie: poziom spadnie o 40 czy o 41? Są dwie poprawne szkoły zaokrąglenia: ta normalnie uczona w szkole i medota zaokrąglenia wg Bradisa-Kryłowa. Wedle tej pierwszej powinniśmy zaokrąglić w górę, a wedle tej drugiej w dół (w tej zasadzie w górę zaokrąglamy w takim przypadku jeśli liczba całkowita do której mamy zaokrąglić jest liczbą parzystą).

Drugie pytanie: używamy iks razy tej potki, za każdym razem spada ten poziom o coraz mniejszą wartość, to logiczne, a co w wypadku, gdy będziemy mieli powiemy poziom pvp 160, a poziom postaci 150? Wtedy obniży nam do najniższej możliwej wartości, tj. 150 (obniżenie o 10% ze 160 to rzecz jasna 16, więc wyjdzie mniej niż 150), czy wyskoczy komunikat o tym że nie można obniżyć poziomu pvp poniżej poziomu postaci?
Źle liczysz to zmniejsza 10% DOŚWIADCZENIA a nie poziomu
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Po kliknięciu na miksturę opis jest jednoznaczny "obniża poziom pojedynkowy o 10%". Nie ma ani jednego słowa o doświadczeniu, jest napisane poziom, a poziom to poziom, to zasadnicza różnica. Jeśli jednak obniża doświadczenie pojedynkowe to przedmiot jest źle opisany.Screenshot_2020-02-24-12-32-23-140_com.android.chrome.jpg
 
Status
Zamknięty.
Do góry