Nowa Seria "Listy znikąd"

  • Rozpoczynający wątek bratmati
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Witam , kolejne zadania pojawi się w Środe 10:00 - 14:00 , pytanie do was?
DLaczego taka godzina? Weźcie pod uwagę to że wiekszość w ten dzien się uczy dlużej to w jaki sposób mają zrobić to zadanie?
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Ci co się uczą to mały problem a co mają zrobić ci co pracują .

Ogłaszamy nowe święto narodowe w sroda dniem wolnym ::D:
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Witam , kolejne zadania pojawi się w Środe 10:00 - 14:00 , pytanie do was?
DLaczego taka godzina? Weźcie pod uwagę to że wiekszość w ten dzien się uczy dlużej to w jaki sposób mają zrobić to zadanie?

Na przerwie zrobisz.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na przerwie zrobisz.

Niby w jaki sposób? Nie wszystkie szkoły mają WIFI , + nie wszystkie osoby mają telefon którym by mogły przeglądać The-West. Ja z tym problemów mieć nie będe bo mam na pózniej do szkoły lecz inni?
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Niby w jaki sposób? Nie wszystkie szkoły mają WIFI , + nie wszystkie osoby mają telefon którym by mogły przeglądać The-West. Ja z tym problemów mieć nie będe bo mam na pózniej do szkoły lecz inni?

Ale pracownie komputerowe z internetem chyba większość szkół ma, czy nie?
Nawet jak nie to 25 grudnia jest wolna środa a potem 1 stycznia 2014 też wolna środa... zanotować, przypiąć karteczkę na lodówce, ustawić alarm, poprosić mamę żeby przypomniała i zrobić :D
 

DeletedUser29946

Gość
Gość
Ewentualnie zrobić sobie wolną środę :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale pracownie komputerowe z internetem chyba większość szkół ma, czy nie?
Nawet jak nie to 25 grudnia jest wolna środa a potem 1 stycznia 2014 też wolna środa... zanotować, przypiąć karteczkę na lodówce, ustawić alarm, poprosić mamę żeby przypomniała i zrobić :D


Jak wy nam utrudniacie zycie o_O
 

DeletedUser

Gość
Gość
- Załatwione: Duch Jacka (Listy znikąd)

Muszę iść do wioski indiańskiej tak? I założyć szlachecki kapelusz? Materiałowy?

edit: A dobra, już wiem. Zwykły szlachecki kapelusz.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak dla mnie to akurat godziny względnie ok, choć zdaję sobie sprawę, że większości mogą sprawić trochę problemów.

ps. ma ktoś link do posta, który tłumaczy kolory wykrzykników?
 
nie jest to pierwsze zadanie które ma wymogi czasowe , więc nie wiem skąd te utyskiwania ;) ...
a poza tym tak jak Onu napisał, będą wolne środy ::P:
 

DeletedUser30946

Gość
Gość
taki list dostał kolega

Cześć Jack. Mam przeczucie, że John i James spiskują, aby ukraść nasze klucze. Chcą uciec z wszystkimi obligacjami jakie zgromadziliśmy. Powinniśmy się spotkać w wiosce indiańskiej i porozmawiać co robimy. Musimy ich ubiec. Może w środę w południe? Najlepiej spotkać się w przebraniu, aby nie wzbudzić podejrzeń. Nie chcemy aby nas szpiegowali. Najlepiej ubrać szlachecki kapelusz. Nie wzbudzi on podejrzeń. Do zobaczenia we środę, Jake.

ciekawe czy więcej takich listów jest czy tylko 1
 

DeletedUser26454

Gość
Gość
taki list dostał kolega

Cześć Jack. Mam przeczucie, że John i James spiskują, aby ukraść nasze klucze. Chcą uciec z wszystkimi obligacjami jakie zgromadziliśmy. Powinniśmy się spotkać w wiosce indiańskiej i porozmawiać co robimy. Musimy ich ubiec. Może w środę w południe? Najlepiej spotkać się w przebraniu, aby nie wzbudzić podejrzeń. Nie chcemy aby nas szpiegowali. Najlepiej ubrać szlachecki kapelusz. Nie wzbudzi on podejrzeń. Do zobaczenia we środę, Jake.

ciekawe czy więcej takich listów jest czy tylko 1

Chyba każdy dostał taki list jak zakończył pierwsze zadanie z tej serii, w tym ja
 

DeletedUser30563

Gość
Gość
Która to godzina zachód słońca. Wiadomo że trzeba mieć 5k i przy świętej skale w poniedziałek ale o której godzinie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No i zapomniałem o środzie i godzinach. :) No to do następnej środy......
 

DeletedUser

Gość
Gość
Z tego co słyszałem to podobno część wymagań czasowych ma zostać zmieniona ale kto wie czy to prawda.
 

KozaK69

Elitarny Tester
Środowe zadanie już zostało przeniesione na niedzielę. Pozostaje czekać na aktualizację naszych światów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry