Nowa strona główna

  • Rozpoczynający wątek 1kacper123
  • Data rozpoczęcia

I jak?

  • Lepsze

    Głosy: 81 52,6%
  • Gorsze niż poprzednia

    Głosy: 46 29,9%
  • Oobojętnie, mi na tym nie zależy

    Głosy: 27 17,5%

  • W sumie głosujących
    154
Status
Zamknięty.
Już była wcześniej ta strona ustawiona, gdzieś w wakacje, ale szybko wrócono do starej, nowa była jeszcze przez jakiś czas na becie i tez wrócono do starej. Niedawno na becie znów wypróbowano nową i teraz tutaj. Jedyne co mi nie pasuje to logowanie. Okno powinno wyświetlać się z prawej, bo ciężko jest się przyzwyczaić (minie miesiąc i o tym zapomnę :p) Głos na 'lepsza'.
 

DeletedUser20997

Gość
Gość
powiem tak: dla starych graczy może być fajna, ale co z nowymi? wchodzą oni na taką stonkę, a tam tyle opcji! w górnej części spory napis The west, zaraz obok informacja o liczbie graczy. po lewej jakieś obrazki i 4 linijki tekstu, na środku okno rejestracji, po prawej okno logowania, na dole okno z informacjami, a na górze linki do plemion i grepilis! wszystko na jedno kopyto! gdybym był nowy i wszedł na obecną stronę to po obejrzeniu okna rejestracji w którym nawalono mnóstwo tekstu o IG bym zrezygnował! Na tamtej stronie było lepiej! u góry linki i informacje, na górze schludne informacje o grze, po lewej okno rejestracji, po prawej logowania i estetyczny obrazek trapera.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dla mni fajowo, w końcu coś nowego, ładna estetyczny i w klimacie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dla mnie to bez różnicy. Kogo w końcu obchodzi strona główna? Nie ma to żadnego związku z grą.

Jak strona główna gry ma nie mieć nic współnego z grą ???

Za każdym razem jak się logujesz musisz ją oglądać.

Dla mnie nowa grafika jest słaba.
Stara strona była o klasę lepsza, trzymała klimat.
 

DeletedUser19419

Gość
Gość
ludzie cieszcie sie ze w ogole zrobili ta nowa strone glowna
strona jest dosc fajna :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
moim zdaniem jest ładniejsza ale o wiele mniej praktyczna.żeby wejść na forum trzeba zjeżdżać na sam dół:oops:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak strona główna gry ma nie mieć nic współnego z grą ???

Za każdym razem jak się logujesz musisz ją oglądać.
.
No i co z tego?hmpf Oglądam mniej niż 5 sekund tą strone. Dla mnie może być białe tło z czarnym napisem login na środku.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No i co z tego?hmpf Oglądam mniej niż 5 sekund tą strone. Dla mnie może być białe tło z czarnym napisem login na środku.

Ale nie wiozłeś pod uwagę nowych graczy którzy nigdy wcześniej nie mieli styczności z tą grą. Liczy się pierwsze wrażenie.

Mnie raczej nie zachęciło do gry " białe tło z czarnym napisem login na środku ".

:gwizd:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi ta nowa strona się podoba lepsza graficznie i lepiej się prezentuje.
 

DeletedUser18989

Gość
Gość
Gdyby wrócono do starej, zbuntowało by się pewnie sporo tych, którym teraz się ona nie podoba.Ale nawet ci, co wybrzydzają z upływem czasu się przyzwyczają i nie będą mieć żadnych "wątów" :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nowa strona główna jest naprawdę ładna, o wiele lepiej prezentuje się niż poprzednia. Mam jednak odczucie, że została zrobiona na "odwal się", bo widac wiele niedociągnięc. Poza tym poprzednia strona główna była podobna do strony po zalogowaniu się do gry i do strony forum, a ta wcale nie jest podobna (zupełnie inne kolory, tło itd.) Na koniec mogę dodac, że jeśli chce się wprowadzac coś nowego to powinno się odnowic wszystko.
 

DeletedUser

Gość
Gość
niech lepiej zajmą się 1.30 a nie jakimiś pierdołami
:&:
 

DeletedUser18989

Gość
Gość
To jest pierdoła? Ładna strona główna = Więcej nowych graczy = więcej forsy.
A tak poza tym, strona była gotowa już od dawna i nie przeszkadzało to w planowaniu żadnej z aktualizacji.
 

DeletedUser19682

Gość
Gość
Strona od dawna była na becie , powiem tak mi osobiście podobała się wcześniejsza dlatego że strona była taka jak i wygląd gry po zalogowaniu a teraz na początku strona co wali po oczach a po zalogowaniu spokojne brązowe kolory ... cóż o tym decydują niemcy ...
 

DeletedUser

Gość
Gość
oni mają własną filozofię i to że coś tutaj piszemy o pomysłach maja to wiecie sami gdzie.. ;) jakby nikomu się nie podobało i tak by zostało...


GM może wszystko, user nie może nic
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mnie bardziej podoba się nowa strona główna teraz czekam na aktualizacje
 
Status
Zamknięty.
Do góry