trwa Nowe karty kolekcjonerskie - zgłoszenia

Szkoda, że na wymarłych światach jak moja ukochana Dakota, wykonanie tych osiągnięć jest prawie niemożliwe.. Nawet osiągnięć z kartami grogu i arrasów nie zdobyłem i nie zdobędę, bo nikt mi ich nie zrobi a co dopiero te nowe. XD

"4.Potwierdzeniem wykonania zadania jest dodanie w odpowiedzi w tym temacie KLIK screena przedstawiającego okno osiągnięć z odblokowanymi wymienionymi osiągnięciami."

Zaraz, zaraz, przecież TWT nie respektuje screenów (podobno można podrobić i to nie żaden dowód). Zdecydujcie się na jedną linię, albo uznajecie albo nie. Robicie z siebie pośmiewisko.

Lenka222

Członek obsługi gry
"4.Potwierdzeniem wykonania zadania jest dodanie w odpowiedzi w tym temacie KLIK screena przedstawiającego okno osiągnięć z odblokowanymi wymienionymi osiągnięciami."

Zaraz, zaraz, przecież TWT nie respektuje screenów (podobno można podrobić i to nie żaden dowód). Zdecydujcie się na jedną linię, albo uznajecie albo nie. Robicie z siebie pośmiewisko.
Zwróć uwagę na kolejny punkt regulaminu konkursu:

5.Zgłoszenia konkursowe będą weryfikowane przez członków obsługi gry.

Oznacza to, że sprawdzamy czy dana osoba faktycznie posiada osiągnięcia.

Bardzo równy konkurs zwłaszcza w stosunku do nowego świata Ohio, na którym poza mną nikt nie robi tych rzeczy.. gratulacje :D

Właśnie przeczytałem dokładnie regulamin, coś mi się ubzdurało, że bryłki dostanie każdy gracz, który na danym świecie będzie tym pierwszym, a każdy kolejny otrzyma oble. I to byłby fajny konkursik. A tak mamy zakończenie konkursu już po 15 minutach od jego ogłoszenia.

Właśnie przeczytałem dokładnie regulamin, coś mi się ubzdurało, że bryłki dostanie każdy gracz, który na danym świecie będzie tym pierwszym, a każdy kolejny otrzyma oble. I to byłby fajny konkursik. A tak mamy zakończenie konkursu już po 15 minutach od jego ogłoszenia.
Pierwszy globalnie dostaje bryłki, a kolejni którzy są pierwsi na swoich światach oupy. Max na musco z pół roku na to zbieraliście produkty, a ohio trwa zdecydowanie krócej no i ceny produktów dużo większe :D