Nowe osiągnięcie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24472
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba ci się pomysł ?

  • TAK

    Głosy: 4 100,0%
  • NIE

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    4
Status
Zamknięty.

DeletedUser24472

Gość
Gość
Tak sobie kiedyś planowałem zrobić konkurs w tym stylu , lecz trochę zbyt dużo pracy by było.

Dlatego wychodzę z propozycją aby wprowadzić nowe osiągnięcia w grze.

Zanim napiszę o co chodzi , powiem tylko że miałyby one na celu zwiększenie aktywności na fortach.

Są osiągnięcia typu milioner gdzie trzeba zbierać kaskę , są i na prace a także dla ludzi będących pod pvp.

Dlatego aby zachęcić bardziej do chodzenia na bitwy proponuję zrobić następujące osiągnięcia.

Zadaj xxxx obrażeń w bitwie o fort
Uniknij xxxx strzałów w bitwie o fort

xxxx- to już kwestia do dyskusji ale według mnie powinny to być stopniowe zwiększane liczby , gdzie końcowa liczba powinna być już tak pokaźna aby zajęło to trochę czasu.

Oczywiście jeśli chodzi o bitwy to jest możliwość dodania także innych osiągnięć typu ilość celnych strzałów itp rzeczy wynikających ze statystyk po bitwie.

Co do końcowych nagród bo myślę ,że powinny takie być to jest to temat do dyskusji.

Jest jeszcze możliwość aby coś takiego zrobić w formie zadania.


Zapraszam do głosowania , a także do dyskusji.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Cały pomysł polega na tym aby zebranie wystarczającej ilości zabrało sporo czasu.

I tak nawet gdy taki zawadiaka bez HP nastrzela tych obrażeń to już z unikami będzie miał kłopot. Oczywiście zawadiaka full HP będzie miał szanse i tu i tu ale będzie to już w miarę wyrównane.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Status
Zamknięty.
Do góry