Nowe zadania

Dyskusja w 'Propozycje odnośnie gry' rozpoczęta przez użytkownika Zajęcza Łapka, 2. Sie 2019.

Poleć tę stronę

?

Gram w TW dla:

1. Zadań

2. Pojedynków

3. Fortów

4. Eventów

5. Budowania kościoła

6. Trolowania innych graczy

7. Bryłek

8. Jestem uzależnony/a.

Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
Wyniki będą widoczne dopiero po zagłosowaniu.
  1. Zajęcza Łapka

Zajęcza Łapka

Docenione treści:
    62
    Kiedy zostaną wprowadzone kolejne rozdziały głównej serii zadań?
    Według wzoru każde nowe powinno się pojawiać się co 10 poziomów a ostanie otrzymałem na 90 poziomie postaci.
    Nie wszystkie wątki zostały rozwiązane i dalej pozostało dużo znaków zapytania a czekam już ponad rok na dokończenie opowieści.

Przy powtarzalnej rozgrywce, braku usprawnień i nowości, zadania były jedną gwiazdką na niebie dla której warto było logować się codziennie do tej gry.

2. Wojcieszy

Wojcieszy Zespół The West

Docenione treści:
    130
    Temat został stworzony w celu sprawdzenia opinii graczy na temat nowych zadań z głównej serii zadań, czy by sprawdzić kto po co gra? Bo ankieta odbiega od tematu !oooooo!

3. jk377

jk377

Docenione treści:
    48
    jak dla mnie to główna seria zadań mogłaby powrócić gdyby były tam jakieś spoko zadania a jak na razie biorą pod uwage że większość nowych questów jest robiona przez polskich budowlańców to raczej nawet jakbyśmy dostali te nowe linie to byłyby to questy w stylu zbieranie bawełny 0/10

4. Cpt. Bonsai

Cpt. Bonsai

Docenione treści:
    122
    Niestety nie jestem w stanie zagłosować, ponieważ brakuje mi opcji typu, gram dla: "ciekawych rozmów z ludźmi, atmosfery, poznawaniu nowych osobowości" czy po prostu "dla zwykłej przyjemności czerpania rozrywki z wszystkiego po trochu" . Nic takiego podobnego nie widzę. Kiedyś bym dał jeszcze zadania, ale teraz po raz kolejny przechodzić te same serie na nowym świecie, czyt. Ohio, to nie dla mnie. Także pozwolę się wstrzymać od głosu.

Pozdrawiam ;) .

stif32 lubi to.
  5. Fatmag

Fatmag

Docenione treści:
    37
    Serio chcesz by etriel dała ci kolejne idiotyczne questy, które nic nie wnoszą do gierki?

6. Zajęcza Łapka

Zajęcza Łapka

Docenione treści:
    62
    Ankieta tak o. Dodatkowa aktywność stworzona przez gracza dla graczy.

Tego nie da się przeliczyć na potencjalne bryłki więc nie uwzględniłem tej opcji w ankiecie :(

7. wariata17

wariata17 Zespół The West

Docenione treści:
    93
    A w jaki sposób da się przeliczyć na potencjalne bryłki trolowanie innych graczy? Pytam serio. Ciekawa jestem.

8. fusek77

fusek77

Docenione treści:
    166
    Można byłoby wprowadzić jeszcze jedną kategorię obok "głównej historii", chodzi mi o "dzieje rewolwerowców", gdzie w zadaniach byłaby przedstawiana historia danej osoby z jakimiś ciekawymi i trudnymi zadaniami, tak zadania na wysoki poziom, bo tych na >100 jest już w mojej ocenie wystarczająco.
    Do tego wiele ciekawych zdarzeń w naszej grze nie jest poruszonych jak walki z Indianami, walki z Meksykańcami, kolonizowanie USA, tego, że część terenów dzisiejszego USA należało do Francji czy Holandii, sama "bostońska herbatka" ogółem całość wojny secesyjnej, czy wojny o niepodległość, odkrycie Ameryki i same wyprawy kolonizacyjne. Tematów jest masa ;)

Ponicz lubi to.
  9. Zajęcza Łapka

Zajęcza Łapka

Docenione treści:
    62
    Sprawa jest dosyć oczywista i nie wydaje mi się że członkowi TWT trzeba tłumaczyć takie dyrdymały jak opłacanie danych graczy aby konkretnym graczom utrudnić grę.

10. fusek77

fusek77

Docenione treści:
    166
    Kurde, nawet ja, wszystkowiedzący gracz i byly członek TWT nie wiem jaki jest przelicznik (ten wszystkowiedzący to oczywisty żart) zdradź nam swój sekret :p