Nowe zasady gry - dyskusja

Status
Zamknięty.
to osiegniecie powinno byc usuniete, bo faktycznie psujesz innym gre. wbijasz w przygode i pozostali z teamu maja pewna porazke i marnuja jedynie czas.

nie mozna oczekiwac po wszystkich graczach, ze beda szanowac czas innych dla zalosnych 10 (czy ile tam by nie bylo) pkt osiagniec. wiec trzeba by odgornie skasowac to osiagniecie. tak aby innym graczom nie psuc krwi

niepotrzebnie tutaj jakis mozg w ogole poruszyl temat tego osiagniecia, zapewne ogromna wiekszosc z graczy nie miala swiadomosci jego istnienia, a teraz pojawi sie lawina kamieniarzy !o.O!
 
Ok ja psuje , ale jak mam eventowe i inni afk-ują to jest OK?
Prawda jest taka że gdybym ubrał eventowe to by się nawet słowem nie zająkli bo była by "pewna wygrana" a gdyby ta 3 co afkowała grała dałej to ja będąc z kamieniem nie robiłbym różnicy bo bym zajmował pkt a oni by strzelali ale po co lepiej iść na łatwiznę 3 niech stoi a skoro ma on eventowe to niech wygra nam impa , Takiego .. wała
 
to osiegniecie powinno byc usuniete, bo faktycznie psujesz innym gre. wbijasz w przygode i pozostali z teamu maja pewna porazke i marnuja jedynie czas.


piszesz tu o pewnej porażce mając kamień czyli mając eventowe to jest pewne zwycęstwo ?

a co z osobami jak zakładam eventowe albo ktoś inny to co ma drużyna przeciwna powiedzieć jak niema żadnej eventowej ?

jakoś nie płaczą tylko grają :)
 

DeletedUser31727

Gość
Gość
Ależ oczywiście, że mogą, przecież nie zabraniamy grać wielu osobom z tego samego IP, po prostu zabraniamy posiadać kilka kont na tym samym świecie ;)

no chyba nie ? Można mieć kilka kont z jednego ip wiec wszystko zgodne z regulaminem ;P w sumie już teraz znam osoby z mulciakami i graja sobie ładnie ;P nie jest sztuką założyć mulciaka, sztuką jest umiejętność korzystania z niego
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Nie napisałem, że nie może być parę kont założonych i grających z tego samego IP. Warunkiem jest to, że wszystkie te konta będą obsługiwane przez różne osoby. Jeśli nie to następuje złamanie regulaminu o czym dobrze wiesz (oczywiście chodzi o przypadek gdy konta są założone na tym samym serwerze).
 
to osiegniecie powinno byc usuniete, bo faktycznie psujesz innym gre. wbijasz w przygode i pozostali z teamu maja pewna porazke i marnuja jedynie czas.

!o.O!

dokładnie TWT mógłby zgłosić to osiągnięcie do usunięcia, skoro PL to testowy kraj, to niech wyjdzie taka inicjatywa
 
ciekawostka, a co będzie z takimi co z 1k hp i łukiem będą iść na wiatrak? :) - jakiś admin się wypowie?

[12:33] ChIopak400: a ten regulamin to ja przeskocze
[12:33] ChIopak400: bedziesz smigal mi na bank!! a ja na wiatrak 1linie

TWT a co z takim celowym zachowaniem?
 
Status
Zamknięty.
Do góry