NOWY ŚWIAT PÓŁNOC POŁUDNIE

Czy jesteś za stworzeniem nowego świata PÓŁNOC POŁUDNIE ?

• W sumie głosujących
    22
  • Ankieta zostanie zamknięta: .
Witam serdecznie chciałbym zaproponować nowy świat pod nazwą ,,PÓŁNOC POŁUDNIE''.
Charakteryzował by się tylko 3-ma sektorami ,, hrabstwo 4-(PÓŁNOC) , hrabstwo 15-(ŚRODEK)
i hrabstwo 11-(POŁUDNIE) tak jak w dołączonej grafice. Nowy świat byłby zminimalizowany a każde
miejsce na nowe miasto było by bezcenne bardziej by to zintegrowało środowisko TW moim skromnym
zdaniem widziałbym oszczędność czasu i myślę iż wielu osobą by to się spodobało.
Jeśli chodzi o zleceniodawców do zadań to pozostawiam twórcą TW wolną ręke ale myśle że to nie problem
aby zostali zleceniodawcy przestawieni do tych trzech sektorów.
Głośno Apeluje do Administracji aby ten pomysł zrealizować bo oszczędność czasu jest na wagę złota
jeśli chcecie aby TW nie było wspomnieniem bo powoli jakby wygasa to podsuwam wam pomysł który może
ożywić grę , a co najważniejsze zbliżyć sympatyków the west i bardziej wzmocnić więzi sentymentalnych graczy.
mapa do tw północ południe.png

siewca zła

Blada Twarz
Jestem za utrzymaniem obecnej wielkości mapy. Zleceniodawcy poszczególnych zadań byli by co zbici do 2 sektorów ? Ograniczenie miast widmo też nie jest dobrym rozwiązaniem dla budujących miasta. Północ z południem walki fortowe to już lepiej by wyglądało.

Jestem za utrzymaniem obecnej wielkości mapy. Zleceniodawcy poszczególnych zadań byli by co zbici do 2 sektorów ? Ograniczenie miast widmo też nie jest dobrym rozwiązaniem dla budujących miasta. Północ z południem walki fortowe to już lepiej by wyglądało.
Właśnie o to chodzi było by 7 fortów komplety na fortach były by bardziej realne a tutaj masz 3 sektory a nie 2 tak jak napisałeś ;) , a jeśli chodzi o budowanie to masz kościół do budowania w nieskończoność w odpowiednim EQ i wzmocnieniami tu chodzi o czas ale jeśli chcesz tracić minuty godziny na przemieszczanie się twój wybór ja tu widzę dużo plusów ty wolisz tracić czas mozolnie przemieszczając się po całej mapie TW , ale jak wspomniałem wolność słowa i szanuje twoją opinie .

Ken Block

Członek obsługi gry
Właśnie o to chodzi było by 7 fortów komplety na fortach były by bardziej realne a tutaj masz 3 sektory a nie 2 tak jak napisałeś ;) , a jeśli chodzi o budowanie to masz kościół do budowania w nieskończoność w odpowiednim EQ i wzmocnieniami tu chodzi o czas ale jeśli chcesz tracić minuty godziny na przemieszczanie się twój wybór ja tu widzę dużo plusów ty wolisz tracić czas mozolnie przemieszczając się po całej mapie TW , ale jak wspomniałem wolność słowa i szanuje twoją opinie .
Zapraszam na Ohio, jeśli chcesz grać kompletami :D Pewnie w niedalekiej przyszłości tak samo rozwinie się nowy świat, biorąc pod uwagę ilu dobrych graczy postanowiło tam zagrać.

Zapraszam na Ohio, jeśli chcesz grać kompletami :D Pewnie w niedalekiej przyszłości tak samo rozwinie się nowy świat, biorąc pod uwagę ilu dobrych graczy postanowiło tam zagrać.
Przeważnie każdy nowy świat zaczyna tak samo i kończy wyjątkami są te które czymś się charakteryzują .....

Najchętniej to ja bym powrócił do starej wersji mapki z 40 hrabstwami oraz pracami, które nie były "zbiorowymi" - czasy, kiedy dełest był cięższą grą ;) Oczywiście głos na NIE

Wojcieszy

Członek obsługi gry
jak dla mnie pomysł spoko, ale na jakiś event na gonzalesie... ograniczenie przemieszczania się do kilku sektorów, dwa miasta, pvp bez opcji ucieczki (czyli nawet bijemy bezmiastowych, nie ma czekania po omdleniu)... Tylko, że na to trzeba przynajmniej trochę wysiłku, więc pomysł na 99,99998% nie zostanie wprowadzony :)

<Tak tylko zawczasu przypomnę, że temat służy do dyskusji na temat propozycji, a nie obecnego lub dawnego stanu gry/administracji/firmy...>

Kiedyś rzuciłem pomysł aby "dokleić" do siebie już istniejące światy (mapki). Na starych serwerach każdy ma już wymaksowany strój do biegania i przejście ze wschodu na zachód to jest raptem kilka minut. I w tym kierunku powinniśmy zmierzać. Zmniejszenie ilości hrabstw nadaje się wyłącznie na jakieś specjalne eventy, dłuższe serie zadań itp.

Kiedyś rzuciłem pomysł aby "dokleić" do siebie już istniejące światy (mapki). Na starych serwerach każdy ma już wymaksowany strój do biegania i przejście ze wschodu na zachód to jest raptem kilka minut. I w tym kierunku powinniśmy zmierzać. Zmniejszenie ilości hrabstw nadaje się wyłącznie na jakieś specjalne eventy, dłuższe serie zadań itp.
W sumie bardzo ciekawe można iść i w tym kierunku światy połączyć mapa TW była by większa , ale to troszkę by przypominało rozmieszczenie ludności (ziemia ) na Jowiszu co za tym idzie ? dużo czasu na przemieszczanie i teoretycznie mniej graczy gdyż NP: JAN KOWALSKI ma postać na każdym świecie co z automatu redukowało by mu do jednej postaci i statystycznie gęstość zaludnienia była by skrajnie niska .......

Czuję inspirację ostatnimi wydarzeniami w USA :D
Podział na unię i konfederację dawno powinien istnieć w tej grze
Podział na unię i konfederację można by wprowadzić do jakiegoś zadania z automatu rozmieszczenia gracza do jakiegoś miasta w zależności czy to jest północ czy południe .....

jak dla mnie pomysł spoko, ale na jakiś event na gonzalesie... ograniczenie przemieszczania się do kilku sektorów, dwa miasta, pvp bez opcji ucieczki (czyli nawet bijemy bezmiastowych, nie ma czekania po omdleniu)... Tylko, że na to trzeba przynajmniej trochę wysiłku, więc pomysł na 99,99998% nie zostanie wprowadzony :)

<Tak tylko zawczasu przypomnę, że temat służy do dyskusji na temat propozycji, a nie obecnego lub dawnego stanu gry/administracji/firmy...>
W sumie można by stworzyć taki speed świat z nagrodami jestem za :)

Najchętniej to ja bym powrócił do starej wersji mapki z 40 hrabstwami oraz pracami, które nie były "zbiorowymi" - czasy, kiedy dełest był cięższą grą ;) Oczywiście głos na NIE
ja rozumiem że sentymentalny jesteś ale nie cofajmy gry do kamienia łupanego pt,, kółko i krzyżyk na jedną kratkę tylko jesteśmy tutaj po to aby poruszyć tematy na rozwinięcie gry tak jak wspomniał WOJCIESZY,, Tak tylko zawczasu przypomnę, że temat służy do dyskusji na temat propozycji, a nie obecnego lub dawnego stanu gry/administracji/firmy...> ''

ja bym 4 nowe historyczne klasy i frakcje na tą okazje zrobił

CSA 1/4 graczy:
-Na forcie bonus do +30% dowodzenia i 30% zastawiania pułapek
-Brak całkowitego uzębienia w tworzeniu awatara
-Możliwość wyciągania dolarów z kasy miejskiej

USA 1/3 graczy:
-75% szansy na pijanego dowódcę, czat bitwy losowo zamienia słowa "prawo" z "lewo" "góra" z "dół" oraz cyferki nie informując o tym graczy
-Po przejęciu fortu niszczą go razem z miastem posiadającym go
-Opcja taktycznego odwrotu w razie stracenia 50% żołnierzy na polu bitwy

Indianie: 1/9 graczy
-+100% do prędkości
-Bonus zaskoczenia w pvp +30%
-Brak możliwości przystąpienia do miasta, mogą atakować każdego a każdy ich
-Omdlony przez nich gracz nie może brać udziału w bitwie w ciągu kolejnych 24h przez co często sprzedają sie ktorejs ze stron

(opcja przewidziana specjalnie dla graczy ktorym nic w zyciu sie nie udało poza graniem pvp w jakiejs internetowej giereczce i w czasie eventu raczej fortowego mogliby poczuć się pokrzywdzeni, selux podziekujesz pozniej)

Murzyni 1/4 graczy
-+100 punktów pracy w zbieraniu bawełny
-Nie mogą jeździć konno za to biegają 40% szybciej
-Nie mogą opuszczać miasta
-95% zarobionych dolarów trafia do kasy miejskiej
-Mogą walczyć po stronie CSA lub USA, jednak dopiero po zniszczeniu ich miasta na południu
-Bonus 100% do budowy fortów i miast
-Nie widać ich w nocy (na mapie)

tak, nudzi mi sie ale i tak tu bajki piszecie

brakuje tylko meksykanierów
I Wielkiego muru z Meksykaninami plus 3 do obr :D macie gromadę pomysłów ale to na odrębne tematy chyba , że chcecie stworzyć super projekt ale na to trzeba dużo czasu , a co za tym idzie ? mało realne że to powstanie oczywiście można wybrać najlepsze pomysły połączyć je i stworzyć coś kreatywnego :)

I Wielkiego muru z Meksykaninami plus 3 do obr :D macie gromadę pomysłów ale to na odrębne tematy chyba , że chcecie stworzyć super projekt ale na to trzeba dużo czasu , a co za tym idzie ? mało realne że to powstanie oczywiście można wybrać najlepsze pomysły połączyć je i stworzyć coś kreatywnego :)
moja odpowiedź była bardziej czymś w stylu ,,a może frytki do tego" niż poważną propozycją :confused: