Nowy świat - Zagrasz?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser30934
  • Data rozpoczęcia

Nowy świat - Zagrasz?

  • Tak

    Głosy: 117 76,0%
  • Nie

    Głosy: 24 15,6%
  • Nie wiem jeszcze - zastanawiam się

    Głosy: 13 8,4%

  • W sumie głosujących
    154
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Wracam po dość długiej przerwie...
Przyjaciele raczej wezmę fuchę BOB'a, lubię to jak i pomoc kochanym mieszczanom:) Pamiętam czasy, kiedy prowadziło się forum miasta i próbowało zachęcić ludzi do większej aktywności na forum itd.. stare dobre czasy.

Szukam grupy osób do pogrania na Jicarilli. Jak pisałem, będę bobem budowniczym. Później przestawię się na forty...
chętnie do Was dołączę:) :)

Powiem ci ze to juz nie jest to co kiedys .. teraz wszystkim exp jakies bulidy forowe a o sety sie potrafia zabic ;/
 

DeletedUser

Gość
Gość
Powiem ci ze to juz nie jest to co kiedys .. teraz wszystkim exp jakies bulidy forowe a o sety sie potrafia zabic ;/

Co dobre szybko się kończy. Z początku przeraziłem się mgłą na początku samouczka "będzie trzeba chodzić po całej mapie i szukać prac?!". Dopiero potem zniknęła.

Pewnie tak jest, ale nie należy się poddawać i kroczyć dalej. Ciągnie mnie ponownie do tej gry, więc czemuż by nie spróbować? Kiedy znajdzie się zgraną ekipę rozgrywka jest milsza i ciekawsza.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co dobre szybko się kończy. Z początku przeraziłem się mgłą na początku samouczka "będzie trzeba chodzić po całej mapie i szukać prac?!". Dopiero potem zniknęła.

Pewnie tak jest, ale nie należy się poddawać i kroczyć dalej. Ciągnie mnie ponownie do tej gry, więc czemuż by nie spróbować? Kiedy znajdzie się zgraną ekipę rozgrywka jest milsza i ciekawsza.


Nie pisalem nic ze nie masz grac :p tylko mowie ci jak jest , jesli jestes nastawiony na zgrana paczke to moze sie spotkamy :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wiem, że nic takiego nie pisałeś. Zdaję sobie sprawę z sytuacji. Co do spotkania, byłoby miło:)
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Postać boba w tej chwili nie jest odpowiednim wyborem. Dlatego odradzam ten wybór.

Ci co będa sobie kaskę zbierac wybiorą pepka , a fortowcy w większości zawadiake tak samo jak osoby pod pvp
 

DeletedUser

Gość
Gość
Postać boba w tej chwili nie jest odpowiednim wyborem. Dlatego odradzam ten wybór.

Ci co będa sobie kaskę zbierac wybiorą pepka , a fortowcy w większości zawadiake tak samo jak osoby pod pvp

Dlaczego wyborem nieodpowiednim? Rozwiniesz myśl?
 

DeletedUser25961

Gość
Gość
Założycieli miast bardziej interesuje ilość umek wbitych w budowanie, niż klasa postaci przy rozbudowie miasta. W dodatku po czasie nieprzydatny, słaby fortowo, pojedynkowo też. Ewentualnie można nim robić prace, budować kościół, co równa się z grą samemu i powolnym expieniem.
 

DeletedUser30593

Gość
Gość
Założycieli miast bardziej interesuje ilość umek wbitych w budowanie, niż klasa postaci przy rozbudowie miasta. W dodatku po czasie nieprzydatny, słaby fortowo, pojedynkowo też. Ewentualnie można nim robić prace, budować kościół, co równa się z grą samemu i powolnym expieniem.

co jak co, ale bob i powolny exp to chyba w snach
sam mam na bf boba i w 15 sek pracy budowa kasyna mam prawie 140 expa więc teraz sobie policz ile prac zdążę zrobić po 15 sekund zanim mi motywacja poniżej 74% spadnie? + bardzo dobra kasa z 15 sek budowania misyjnych prawie 100$

co nie zmienia faktu, że bob oprócz tego jest słaby i nieprzydatny
 

DeletedUser

Gość
Gość
Po przewertowaniu wzrokiem Waszych postów (a że mamy 3 dni do otwarcia) zmieniam zdanie i zostanę zawadiaką. Szczerze nigdy nim nie grałem, a to idealny moment.
 

DeletedUser30728

Gość
Gość
Nowy początek ?

Ja tam zostanę Pepekiem w full hp :p , ciekawią mnie te pierwsze walki fortowe ::D: . Później najwyżej jak mi się znudzi przerzucę się pod Handel .
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja grałem kiedyś bobem na św.11 i powiem, że jeżeli chodzi o exp, to nie ma co narzekać. Na fortach niestety bob jest mało przydatny.
 

DeletedUser25961

Gość
Gość
co jak co, ale bob i powolny exp to chyba w snach
sam mam na bf boba i w 15 sek pracy budowa kasyna mam prawie 140 expa więc teraz sobie policz ile prac zdążę zrobić po 15 sekund zanim mi motywacja poniżej 74% spadnie? + bardzo dobra kasa z 15 sek budowania misyjnych prawie 100$

co nie zmienia faktu, że bob oprócz tego jest słaby i nieprzydatny

Ok, moze z małym expem przesadzilem, ale jeśli ktoś chce szybko nabić lvl, to prędzej zostanie pojedynkowiczem, a jeśli będzie chciał więcej kasy, to zostanie pepekiem w handel. Na boba zawsze znajdzie się jakaś alternatywa.
 

DeletedUser28785

Gość
Gość
Wszyscy się wypowiadają to i ja się wypowiem

Nowy świat po roku powstania Irq, pokazuje że teraz już tylko kasa się liczy. Bo pierwsze 3 msc to będzie dla INNO raj kasy :) pościg wydawania bryłek i tak dalej i tak dalej. Niestety, a może stety w nowym pościgu za topką nie będę uczestniczył. Gra robi się wkurzająca (jak ostatni patch z zmianą wyglądu znajomych) i nikt u góry nie patrzy się na zadanie zwykłego kowalskiego.

Życzę więc wszystkim powodzenia na nowym świecie. Miłej zabawy ;)
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Nowy świat po roku powstania Irq, pokazuje że teraz już tylko kasa się liczy.

Rok odstępu między kolejnymi światami uważam za bardzo dobry okres. Zwróć uwagę też na to, że nie może być tak, że nowe światy nie będą nigdy.
 

DeletedUser28785

Gość
Gość
Onufry a jak długo czekaliśmy na nowy świat po Huronie? Coś z 2 lata jeśli dobrze pamiętam. To też coś pokazuje prawda?

Że przedtem gdy były pytania/prośby o nowy świat po Huronie zawsze było to samo: nie jest w planach.

Obecnie widać jedno i to jest moje odczucie: nowy świat = więcej bryłek = większy zarobek INNO.
 

DeletedUser27164

Gość
Gość
Wszyscy się wypowiadają to i ja się wypowiem

Nowy świat po roku powstania Irq, pokazuje że teraz już tylko kasa się liczy. Bo pierwsze 3 msc to będzie dla INNO raj kasy :) pościg wydawania bryłek i tak dalej i tak dalej. Niestety, a może stety w nowym pościgu za topką nie będę uczestniczył. Gra robi się wkurzająca (jak ostatni patch z zmianą wyglądu znajomych) i nikt u góry nie patrzy się na zadanie zwykłego kowalskiego.

Życzę więc wszystkim powodzenia na nowym świecie. Miłej zabawy ;)

jakby się kasa liczył to by był nowy świat jak na plemionach co kilka miesięcy :) a tu troche światów wymarło przez rok więc jest nowy. Mądrze zrobione

Onufry a jak długo czekaliśmy na nowy świat po Huronie? Coś z 2 lata jeśli dobrze pamiętam. To też coś pokazuje prawda?

Że przedtem gdy były pytania/prośby o nowy świat po Huronie zawsze było to samo: nie jest w planach.

Obecnie widać jedno i to jest moje odczucie: nowy świat = więcej bryłek = większy zarobek INNO.

Zaprzeczasz sam sobie. piszesz że nowy świat = większy zarobek INNO. Czy rok to aż tak mały odstęp? Nie sądze.
 

DeletedUser28785

Gość
Gość
przeczytaj dokładnie. W obu moich postach pokazuje żę nowy świat to większy zarobek dla INNO
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak dla mnie gracza z wymarłej 12 to świetny okres na start nowego świata.
 

DeletedUser28235

Gość
Gość
Pomysł wydawania nowych światów jest dobry, POD WARUNKIEM łączenia starych światów, aby najsilniejsze sojusze mogły się ze sobą zmierzyć. Jak na ogame np. ;) Z tym, że na ogame każdy gracz jest przywiązany raczej tylko do jednego konta, bo i tak większość tam spędza swoje drugie życie w grze.

Na The West pojawia się kwestia wielo-światowców handlarzy; ludzi, którzy grają fortowo na kilku światach [chociaż co to za gra?]; bądź są pojedynkowiczami. Moją propozycją byłoby utworzenie świata fortowego i pojedynkowego oddzielnie [handlarze zawsze znajdą dla siebie gdzieś miejsce]. A jak ktoś by chciał z fortowca zamienić się w pojedynkowicza mógłby przeskoczyć na drugi świat. :D [chociaż nie co chwila, a np. raz na 6 miesięcy.

Szkoda tylko, że to zbyt skomplikowane dla administracji. :(
 
Status
Zamknięty.
Do góry