Nowy świat - Zagrasz?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser30934
  • Data rozpoczęcia

Nowy świat - Zagrasz?

  • Tak

    Głosy: 117 76,0%
  • Nie

    Głosy: 24 15,6%
  • Nie wiem jeszcze - zastanawiam się

    Głosy: 13 8,4%

  • W sumie głosujących
    154
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Akurat po Huronie sporo raczy protestowało żeby światy nie były co 3miesiące nowe. Rok odstępu jest dobrym rozwiązaniem. W końcu ktoś doszedł do wniosku że otwieranie zo 3-4 miesiące nowego świata nic nie zmienia bo na każdym grają Ci sami.
Co mają na bryłkach zarobić zarobią. Świat po roku otworzony w międzyczasie 3 nowe loterie na Irku więc ludzie wydali kaskę na bryły.
Trzeba pomyslec co zrobić zeby nowych graczy do TW ściagnać bo ta sama ekipa co świat w końcu się znudzi. Ja na TW trafiłem dzięki reklamie na kurniku, od baaaaardzo dawna nie widze reklam TW nigdzie.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Onufry a jak długo czekaliśmy na nowy świat po Huronie? Coś z 2 lata jeśli dobrze pamiętam. To też coś pokazuje prawda?

Źle pamiętasz, od Hurona leci co rok (+/-)

2011-09-21 Huron
2012-10-31 Iro
2013-09-12 Jica
 

DeletedUser25109

Gość
Gość
Ja wracam po 2 latach światowej wegetacji na s.12. Gdy starzy gracze odeszli i została garstka fajnych ludzi czas przypomnieć sobie czasy dawnego TW i dawnych bitew fortowych:) Chętnie dołączę do sojuszu fortowego. Zagram PP pod full HP
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak bardzo się cieszę, że nareszcie wystartował nowy świat... dziwnym zbiegiem okoliczności po dość długiej[bardzo długiej] przerwie od gry, aż mi postacie pokasowały się wszedłem zupełnie przypadkiem z ciekawości zobaczyć co piszczy na Iro. ... a potem na forum... a tu patrzę, serwer wystartował. Ale jaja :) Super! Powodzenia w grze
 

DeletedUser27837

Gość
Gość
Niezłe jaja :) koło 14 była informacja na fb: "The West
Jacyś chętni na bonus prędkości na nowym świecie? 50 łapek i podkuwamy koniki na kilka dni."

Po chwili było 50 lajków i włączyli bonus.
Przez pierwsze 2 minuty każdy miał prędkość 100%, ale ta prędkość w pół sekundy przenosiła nas w dowolne miejsce tak jak teleport.
Za chwile był bonus 1% do szybkości, a za 5 minut było już 100% prędkości (ale już tej normalnej, a nie prędkości światła ;p) Teraz widzę, że jest 50 % :) zabawnie jest ale nie wszystkim bo Ci co wykorzystali błąd są na drugim końcu mapy i mają po 5h do swojego miasta ;)
 

DeletedUser29399

Gość
Gość
Akurat po Huronie sporo raczy protestowało żeby światy nie były co 3miesiące nowe. Rok odstępu jest dobrym rozwiązaniem. W końcu ktoś doszedł do wniosku że otwieranie zo 3-4 miesiące nowego świata nic nie zmienia bo na każdym grają Ci sami.
Co mają na bryłkach zarobić zarobią. Świat po roku otworzony w międzyczasie 3 nowe loterie na Irku więc ludzie wydali kaskę na bryły.
Trzeba pomyslec co zrobić zeby nowych graczy do TW ściagnać bo ta sama ekipa co świat w końcu się znudzi. Ja na TW trafiłem dzięki reklamie na kurniku, od baaaaardzo dawna nie widze reklam TW nigdzie.

Inno musiałoby zmienić priorytety, niestety west jest na szarym końcu ich produktów.
Jasne że każdy by chciał żeby graczy przybywało, gra się rozwijała, ale Inno samo swój grajdołek klepie, jak nie robią prawie nic(są niewielkie zmiany kosmetyczne, ale to praktycznie nic dla ilości graczy i jakości gry nie zmienia) to prawie nic się nie zmieni.
A tu trzeba większych środków, zaangażowania chociażby wersja mobilna, jest wiele opcji i pomysłów, jednak mało które są realizowane, a szkoda.

Ale mówiąc o świecie
Jaką postać większość wybierze na nowym świecie?
Już na huronie widać było zwiększoną liczbę zawadiaków, i niestety ale tutaj będzie ich jeszcze więcej.Wpływa na to ma między innymi to zestawienie:
2ksf.png


Już ilość korzyści nam coś sugeruje.

Na czerwono korzyści fortowe Przy czym chciałbym zauważyć że zarówno zawadiaka (za krytyki i tak częstsze niż jest to napisane-te 10% z bonusem 20%), Budowniczy i żołnierz za uniki dostają obligacje i punkty doświadczenia, a poszukiwacze nie mają absolutnie żadnej korzyści za swój bonus.
Na niebiesko pojedynkowe Ale tutaj widać że żołnierze mają korzyść tylko w obronie.
Na czarno korzyści ogólne (jak ja to nazwałem)
Prędkość przydaje się do wszystkiego więc dlaczego premiuje się nią tylko zawadiaków?Doświadczenie z pracy i opłaty bankowe boba to dobre korzyści biorąc pod uwagę że jest to jedna z 2 pokrzywdzonych klas postaci.
I na szaro rzeczy które nie premiują w żaden sposób Ponieważ po ostatniej "potężnej" aktualizacji gdzie zmieniono mapę i system prac (co też ułatwiło zawadiakom zadanie bo mniej biegania) każdy może sobie szukać produktów gdzie tylko chce, wystarczy mieć odpowiedni lvl. Każdy może budować miasto, wystarczy mieć eq na budowanie. A na full handel każda klasa postaci dropi te same produkty i nie mówcie że nie bo trochę się w tym temacie obracałem-przykładem 3 klucz).Darmowy hotel tez nie ma żadnego znaczenia bo 250$ to można zarobić w mniej niż 5 minut na pracach.

Więc jak widać odpowiedź sama się nasuwa:
Pojedynki: ZAWADIAKA atak i obrona (za nim żołnierz w obronie)
Forty: ZAWADIAKA w zadanych obrażeniach (ilości omdleń) (za nim bob i żołnierz w unikach) A przecież powinni tutaj dominować żołnierze tak jak to było lata temu (tak zwane tanki)
Budowanie: BOB ale niewiele przed pozostałymi
Produkty: PEPEK ale ma niewiele więcej korzyści niż reszta postaci bo nie ma zwiększonego zasięgu. Nie zauważyłem żebym znajdował więcej produktów niż inne klasy postaci.
 

DeletedUser30492

Gość
Gość
Na fortach Jicarilla będzie światem zawadiaków-expiarzy i nie zapowiada się na żadne zmiany. Około 40%-50% postaci po 15 lvlu jest zawadiakami.
Co do bonusów postaci, widać że są troche niezbalansowane, albo cyferki są zwyczajnie za małe dla niektórych klas.
 

DeletedUser30593

Gość
Gość
Na fortach Jicarilla będzie światem zawadiaków-expiarzy i nie zapowiada się na żadne zmiany. Około 40%-50% postaci po 15 lvlu jest zawadiakami.
Co do bonusów postaci, widać że są troche niezbalansowane, albo cyferki są zwyczajnie za małe dla niektórych klas.

wybierają zawadiaków bo nikt na początku nie trzyma kasy w banku, widziałem raporty po 2k nawet kasy za pojedynek jeden, więc się opłaca, ale potem będą kasowali postacie i zakładali nowe albo multikonta... bo im się zawadiacy znudzą nie będzie kogo bić i tak zostaną same puste postacie na świecie a ludzie zaczną tworzyć multikonta i przelewać ze starych kasę i itemy na nowe.
 

DeletedUser30492

Gość
Gość
Ewentualnie, niektórzy wybierają zawadiaków z myślą o przyszłości, gdzie będą expić na fortach i niszczyć koksów na sterydach. Co do zarobków z pojedynków, jestem bobem, byłam atakowana już 21 razy, w tym aż 3 razy poleciały ze mnie jakiekolwiek dolary. W najlepszym przypadku, było ich 28...
To jest normalnie, jest na tym świecie wielu nowych graczy którzy nie używają banku "bo po co, strace x% mojego hajsu przy tym"
 
Status
Zamknięty.
Do góry