nowy CM

Status
Zamknięty.
Wy tak na poważnie czy prima aprills jest 2-go stycznia ?

wystarczy zobaczyć teraz na gonzales jaki jest cyrk np. brak ochronki o organizacji już nie wspominając ...

czy gracze mają do wyboru jakieś inne osoby czy to już odgórnie IG postanowiło ??
 

DeletedUser

Gość
Gość
No po prostu parodia.

P.S. I się w sumie wyjaśniło, czemu Fusek tak ją broni i złego słowa nie da powiedzieć.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Najgorszy członek twt został cm, plegary to musi mieć potężne.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
giphy.gif
O kurczaczki... Słyszałem, że rok 2019 ma być szalony, ale że aż tak? :D
 

DeletedUser33173

Gość
Gość
Nowymi zasadami staje się brak zasad parodia, a raczej prawo jest ważne, ale zdanie CMa ważniejsze
 

DeletedUser33173

Gość
Gość
niestety chyba sam team, nie widzi, że źle pracuje i jesteśmy bardzo nie zadowoleni z jego pracy i funkcjonowania, a raczej udaje, że nie widzi
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Wy tak na poważnie czy prima aprills jest 2-go stycznia ?

wystarczy zobaczyć teraz na gonzales jaki jest cyrk np. brak ochronki o organizacji już nie wspominając ...

czy gracze mają do wyboru jakieś inne osoby czy to już odgórnie IG postanowiło ??

Nie, nie jest to prima aprillis.
Gracze nie wybierają członków teamu, czy to pomocna dłoń czy to CM. Nigdy nie było tak, że gracze mogliby wybierać jakiegokolwiek członka teamu, a przynajmniej sobie tego nie przypominam. Od dzisiaj Lenka jest CM'em.

No po prostu parodia.

P.S. I się w sumie wyjaśniło, czemu Fusek tak ją broni i złego słowa nie da powiedzieć.

Nie, nie bronię jej, pisanie obiektywnie a bronienie kogoś to zupełnie co innego.
 
Chciałbym coś tutaj napisać, ale co tu można napisać xd. Prędzej spodziewałem się, że fusek skasuje wszystkie hawajskie itemy z nawaho niż takiej zmiany xD!
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
Zły dobór czasu na awans Lenki... Na miejscu TW to bym najpierw doprowadził ten kaleczny event Gonzalesa do końca a nie awansował osobę odpowiedzialną za ta wielką wtopę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zły dobór czasu na awans Lenki... Na miejscu TW to bym najpierw doprowadził ten kaleczny event Gonzalesa do końca a nie awansował osobę odpowiedzialną za ta wielką wtopę.

Tylko szkopuł polega na tym, że oni jej baboli nie widzą. Dla nich jest wszystko ok.
 
p.s. to jest fajne

"(...)
Będę jednak bardziej aktywna na forum, by móc dyskutować z Wami na temat Waszych pomysłów, sugestii i opinii.

Pozdrawiam serdecznie! :)
Magda"
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Podchodzicie negatywnie do tego. Ok, macie prawo mieć takie zdanie, a nie inne, ale najpierw poczekajcie jak Lenka będzie działać sama i jak jej to będzie wychodzić. Wzięła na siebie ogromną odpowiedzialność, a jak znam Lenkę to chce się ona jak najlepiej wywiązać z powierzonych zadań. Tak, wiem że będzziecie pisać o Gonzalesie, ok, ale dajcie jej czas na to by mogła się rozkręcić i pokazać jak wiele może zrobić ;)
 
Podchodzicie negatywnie do tego. Ok, macie prawo mieć takie zdanie, a nie inne, ale najpierw poczekajcie jak Lenka będzie działać sama i jak jej to będzie wychodzić. Wzięła na siebie ogromną odpowiedzialność, a jak znam Lenkę to chce się ona jak najlepiej wywiązać z powierzonych zadań. Tak, wiem że będzziecie pisać o Gonzalesie, ok, ale dajcie jej czas na to by mogła się rozkręcić i pokazać jak wiele może zrobić ;)
Chcieć można wiele, liczą się czyny ;). Jak mamy wierzyć w to, że ogarnie sytuację jako CM, jeśli każdy event Gonzalesowi to był niewypał, teraz też jedyne co potrafi robić to chować głowę w piach i napisać artykuł z życzeniami ^^.
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
Lenka rozkręca się od 3(?) jej mini eventów, które patronowała... Wszystkie 3 były wtopami organizacyjnymi. Do tego dochodzi jej brak na forum, zwłaszcza w dyskusji o Gonzalesie
 
Podchodzicie negatywnie do tego. Ok, macie prawo mieć takie zdanie, a nie inne, ale najpierw poczekajcie jak Lenka będzie działać sama i jak jej to będzie wychodzić. Wzięła na siebie ogromną odpowiedzialność, a jak znam Lenkę to chce się ona jak najlepiej wywiązać z powierzonych zadań. Tak, wiem że będzziecie pisać o Gonzalesie, ok, ale dajcie jej czas na to by mogła się rozkręcić i pokazać jak wiele może zrobić ;)

kto z graczy chce czekać na działania, skoro gracze poza wpisami na forum o evencie i aktualizacji nie widzą w żadnym stopniu by CM cokolwiek robił...

może tak jak premier jakieś "expose" niech walnie o tym jakie ma plany i co chciałaby dla nas zmienić...


Lenka rozkręca się od 3(?) jej mini eventów, które patronowała... Wszystkie 3 były wtopami organizacyjnymi. Do tego dochodzi jej brak na forum, zwłaszcza w dyskusji o Gonzalesie


co ma pisać, pewnie planem (nie realizacją, bo kogo to obchodzi) tego ostatniego eventu na Gonzalesie wygrała konkurs na CM.. sporo brył wpadło, wyprzedaż była też zaliczona, a teraz się cieszy z kasy i ma bekę z graczy...
 
Był tu kiedyś taki gość jak "Onufry" który mocno się udzielał na forum,według mnie CM powinien być z graczami nie tylko myślami, ale też czynami... Pani Etriel swoją obecność na forum podkreślała tylko ogłoszeniami(niektóre mocno spóźnione). I tyle w temacie bo straciłem wenę :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jakiś konkurs na te stanowisko był, czy pierwsza z brzegu osoba została wybrana? Jeśli był, to gdzie jest informacja o tym?
 

DeletedUser31032

Gość
Gość
Konkurs na stanowisko CM? Kto opowie ładniejszy wierszyk wygrywa :DDD Nie wiem w jakim świecie żyjesz ale na takie stanowiska zazwyczaj nie ma konkursów. Przecież to zwykła praca, dostajesz umowę oraz pensje. IG ma prawo wstawić tam kogo chce i czy to się komuś podoba czy nie. oops!
 
Status
Zamknięty.
Do góry