nowy CM

Status
Zamknięty.
No wybaczcie, ale jednak wasz tok myślenia jest trochę śmieszny.
IG to firma. CM to jeden z pracowników. I teraz niech każdy wyobrazi sobie jakąś firmę i działanie jej struktur.

Szary pracownik - lider - mistrz - zastępca kierownika - kierownik - szef wszystkich szefów(odcina kupony)

Kierownik się zwalnia, odchodzi na emeryturę, umiera albo coś. I teraz oczekujecie że nowym kierownikiem zostanie jakiś szary pracownik?
No proszę was, bądźmy poważni.


Lecimy dalej. Każdy narzeka na brak osób kompetentnych w TWT. Ja myślę że jeżeli jest ktoś chętny wspomóc nasz Team to może śmiało napisać do naszej nowej CM poprzez support, szept czy innego członka TWT. Tylko nie liczcie że od razu będziecie nie wiadomo kim. Są chętni? Jak nie to się nie dziwić że biorą tam kogo popadnie.


No i mówicie że Etriel się nie nadawała. Mówicie że Lenka też się nie nadaje. A skoro graliście za czasów Etriel to co teraz może się zmienić?
 
nic się nie zmieni na pozytyw a zrobi się wiekszy gnój. Druga sprawa ty mówisz że ja sobie zaprzeczam a to :

Lenka222 napisał: ↑
Handel nie jest zabroniony. Jednak tworzenie postaci tylko w celu uzyskania skrzynek możne zostać uznane za push.

to nie jest zaprzeczanie ? :D
 
No na prawdę, parskłem śmiechem bo tu już mi na prawdę brak słów. hahahaha!
Uważam że Selux już zaorany. Mam szczerą nadzieję na brak postów z owej strony.


Kogoś jeszcze pozamiatać? Tylko ustawcie się w kolejce... pif_paf
 
może biały dym z komina należny pościć by w końcu nowy CM przemówił? nie staramy się chyba za ładnie jej przywitać więc milczy :(
 

DeletedUser29607

Gość
Gość
Polski TW równie dobrze mógłbym 'funkcjonować' bez CM
Ciężko było wybrać kogoś na to miejsce kto jest choć trochę aktywny?
 

DeletedUser29607

Gość
Gość
To trochę śmieszne, że ktoś kto ma przekazywać nasze opinie rozpoczyna prace od milczenia ;)
Nie widzę w niej problemu, choć uważam, że i tak w tej grze nic się nie zmieni.
 
"Równocześnie wierzę, że wraz z zespołem sprawimy, że wysoko postawiona poprzeczka pozostanie na tym samym lub wyższym poziomie, a Wy gracze będziecie zadowoleni z gry."
emocje-zastanawiajacy-sie-mezczyzna.jpg
 

DeletedUser

Gość
Gość
"Ze swojej strony bardzo dziękuję Magdzie za zbudowanie tak wspaniałej społeczności graczy oraz pracę włożoną w rozwój gry. "

Zaintrygowało mnie to zdanie, gdyż od wprowadzenia przygód bodajże w 2015 roku, w grze nie zaszły żadne istotne zmiany.
Forty zero rozwoju, przygody również, o pvp nie wspomnę, gdyż praktycznie nie istnieją.
Więc o jakim rozwoju gry Lenka piszesz? No chyba, że za rozwój gry uważasz praktycznie co "miesięczne" wprowadzanie nowych setów, to faktycznie gra się niesamowicie rozwineła.
 

DeletedUser30651

Gość
Gość
czyżby nareszcie dobra zmiana zapukała na tw? ;)
 
czyżby nareszcie dobra zmiana zapukała na tw? ;)
wg. sjp:
dobry I
1. «zgodny z zasadami moralnymi, godny naśladowania»
2. «życzliwy, skłonny do pomocy»
3. «wyrażający czyjąś pozytywną opinię»
4. «o usposobieniu, nastroju: wesoły, pogodny»
5. «zapowiadający coś pomyślnego»
6. «starannie wykonujący swoje obowiązki»
7. «o organizmie lub jego części: dobrze funkcjonujący»
8. «wysokiej jakości»
9. «odpowiedni z punktu widzenia czyichś potrzeb lub oczekiwań»
10. «o potrawach, napojach: smaczny»
11. «korzystny pod względem materialnym»
12. «wynikający z trafnego wyboru»
13. «z nawiązką odmierzony, większy, niżby się zdawało»

Kilka punktów przeczy twojej wypowiedzi :/
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
To trochę śmieszne, że ktoś kto ma przekazywać nasze opinie rozpoczyna prace od milczenia ;)
Nie widzę w niej problemu, choć uważam, że i tak w tej grze nic się nie zmieni.
zmienia sie jesli tego chcemy i cos w tym kierunku robimy
zawsze mozemy wieszac topic i cwiartowac innych za brak reakcji ,ale to zostawmy tym co lubia sie znecac nad krolicz\kami
 
Co Was tak dziwi? Milena zawsze była mrukiem
Jedyne co potrafiła robić to wklejać fragmenty regulaminu odpowiedzi na nasze pytania
Zero refleksji od siebie, zero inwencji, kreatywność null.
Nie no sorry inwencję to miała ale w karaniu

Widać taki ma IG Farben szablon na dobrego CM'a

Lenka, znasz jakiś obcy język chociaż? Niemiecki Ci daruję.... Angielski w topniu komunikatywnym już nie :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry