Nowy CM

RoAzander

Blada Twarz
Witam, zastanawia mnie co się tutaj właśnie stało... Widzę, że matriarchat na naszym ojczystym TW trwa w najlepsze. Naszym nowym CM'em została osoba, która jest człowiekiem widmo. Zgłaszając swoją kandydaturę i podając swój staż, zapomniała dodać, że w ciągu tylu lat pełniła swoje stanowisko maksymalnie przez kilka miesięcy, bo przez resztę czasu była po prostu nieobecna? Żeby trzymano kogoś w TWT przez taki okres czasu wystarczy być kobietą i raz na kilka miesięcy napisać coś o swoim powrocie po czym znowu zniknąć? :D To co się tutaj dzieje, to szczyt żenady, większego kolesiostwa nie dało się pokazać.

Czy nasza nowa CM, również będzie tak samo aktywna jak była do tej pory? Wrzuci raz info o aktualce i zniknie na miesiąc pojawiając się tylko przy narzuconych z góry eventach i aktualizacjach?

Miło by było, jakby wyżej przytoczona osoba się wypowiedziała :)

Pozdrawiam RoA.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Za dużo oczekujesz od samic, tero liczy się że dostanie 200 bryłek do kieszeni i fajrancik po wrzuceniu 3 postów w miesiącu:p

Brać na CM osobę która już na wstępie mówi że nie ma czasu na grę xDDDDDDDDDDDD

Jakby sie miało coś zmienić to by chociaż odpisała na wiadomości w jej profilu od tej 15 skoro objęła nową funkcje. Ale druga wizyta w ciągu 9h to chyba za dużo, pewnie udaje niedostępną atencjuszka aby się o niej mówiło

Większego kabaretu to ja w wiadomościach TVP nie widziałem
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
Dzień dobry :)

Bardzo dziękuję za ten post! Sama chciałam dzisiaj coś podobnego zakładać. Ze wszystkimi zarzutami wobec mnie zgadzam się w 100%. Nie mam zamiaru siebie wybielać. Chociaż w pewnych sferach życia the west byłam cały czas aktywna, ale to i tak mnie w żaden sposób nie tłumaczy. Chociaż myślę, że uwarunkowania płciowe nie mają tu nic do rzeczy, ale w tej kwestii podejrzewam, że nic Was nie przekona ;)
Aktualnie w moim życiu pojawiła się spora dawka wolnego czasu. Postanowiłam spróbować. Mam cień cienia nadzieji, że mi dacie się wykazać i na nowo pokazać z jak najlepszej strony.

Pozdrawiam,
Wasza "atencjuszka" Patelka ;)

Aaaa i jeszcze! Jak macie jakieś pytania do mnie - walcie śmiało, postaram się w miarę możliwości odpowiedzieć.
 
W profilu mogło być mało widoczne, więc się powtórzę ;)@Patelkowa . Może na początek jakieś spotkanie z graczami na TS (to obiecane przez Lenke rok temu XD) i obgadanie tego co można na zdechlaku jeszcze ruszyć? Wydaje mi się, że przynajmniej kilku graczy z tych niedobitków które jeszcze grają chętnie usłyszy jaki masz pomysł na polski TW. Od siebie życzę powodzenia, a przede wszystkim CHĘCI i motywacji do DZIAŁANIA.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Aaaa i jeszcze! Jak macie jakieś pytania do mnie - walcie śmiało, postaram się w miarę możliwości odpowiedzieć.

1. Kiedy migracja na nawaho ? I nie mów mi że WYMAGANIA NIE SPEŁNIONE, bo te wasze wymagania to do wywalenia są, 20 osób na chacie w tym 10 jagodziarzy i według Was to nie pora na migracje ? W takim razie czas zmienić warunki jakie mają być spełnione do jej otwarcia.

2. Będziesz tylko pachołkiem który nic nie wnosi do gry wykonując rozkazy z góry, mając w dupie społeczność tak jak do tej pory ? Czy może w końcu ustosunkujesz się do wielokrotnych próśb graczy i tak jak Wyżej napisał FJF spotkasz się z nami na ts ? :) Chętnie sobie pogadamy.

3. Nowe poziomy obiecujecie od 2 lat i jakoś nie widze aby coś się zmieniło :p były jakieś pseudo przecieki że nikt na żadnym świecie max lvl nie dostanie instant, wiec ciekawi mnie jak Wy to tam policzyliście bo jest od groma ludzi którzy mają 300kk+ expa, jeżeli na lvl trzeba będzie wbić 20-30 mln to Was zdrowo tam powaliło ;* bo bez zwiększenia dodatków z kościoła albo pracek ja nie zamierzam się męczyć, szybciej już minuta logowania dziennie aby bonus zebrać i po roku 7 lvl samo wpadnie, ale w ten sposób dobijecie grę jeszcze bardziej :)

Może w końcu bonusy dośw z ubrań odnośnie pracek będą liczyć się do kościoła ? :)

4. Nowe sety zamierzacie wprowadzić, np te które wielokrotnie były "proponowane" przez graczy czy jak w 2021 roku, totalne gówna ktorych sie używać nie da ? :) poza josephiną chociaż tutaj to może przypadkiem WAM wyszło :)

Świeżą krew w swoje szeregi wprowadzić musicie bo wieje trupem od Was. Proponuje @krokieciki na posadę Szeryfa
 
Dzień dobry :)

Bardzo dziękuję za ten post! Sama chciałam dzisiaj coś podobnego zakładać. Ze wszystkimi zarzutami wobec mnie zgadzam się w 100%. Nie mam zamiaru siebie wybielać. Chociaż w pewnych sferach życia the west byłam cały czas aktywna, ale to i tak mnie w żaden sposób nie tłumaczy. Chociaż myślę, że uwarunkowania płciowe nie mają tu nic do rzeczy, ale w tej kwestii podejrzewam, że nic Was nie przekona ;)
Aktualnie w moim życiu pojawiła się spora dawka wolnego czasu. Postanowiłam spróbować. Mam cień cienia nadzieji, że mi dacie się wykazać i na nowo pokazać z jak najlepszej strony.

Pozdrawiam,
Wasza "atencjuszka" Patelka ;)

Aaaa i jeszcze! Jak macie jakieś pytania do mnie - walcie śmiało, postaram się w miarę możliwości odpowiedzieć.


Witaj Patelkowa jako Legenda TW i Najlepszy Gracz na TW chciałbym Cię Osobiście Przywitać z moimi Zastępcami na TW i zapytać jakie masz Plany jako Nowym CM w Grze i na Forum odnośnie ożywienia TW i Nowych Setów na Eventy,Loterie i na Nowy 2022 Rok i czy Planujesz jakieś Zmiany odnoście Fortów,Miast,Przygód,Prace i innych rzeczy na TW
 
Patelkowa Polecam ci Graczy Presnelberg,Wściekły,Toro Rosso,bar,krokieciki,ognistewsparcie Zartas,Franklin james Faradey,Gawron123123,przemko05,White Face,SiemaSZ,Reptile,nudziaż,KamilEkon,artumsk,altes1,norkson1400,pegaz0123,megapatryk1,Pinktonguy,memens17,Pokój i Dobro,Lukasiken12,soroboruo,,lolol90,Asia92As

i Polecam Adminów Kristofer1995,AndiSZ,Anjadia i Zartas
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
Dobra, to jedziemy, postaram się na wszystko odpowiedzieć. Jak kogoś pominę, proszę się upomnieć.

@Patelkowa Może jakieś pierwsze działania np. usunięcie Kristofera? :uuu)

Na ten moment wolałabym nikogo nie usuwać :eek:

W profilu mogło być mało widoczne, więc się powtórzę ;)@Patelkowa . Może na początek jakieś spotkanie z graczami na TS (to obiecane przez Lenke rok temu XD) i obgadanie tego co można na zdechlaku jeszcze ruszyć? Wydaje mi się, że przynajmniej kilku graczy z tych niedobitków które jeszcze grają chętnie usłyszy jaki masz pomysł na polski TW. Od siebie życzę powodzenia, a przede wszystkim CHĘCI i motywacji do DZIAŁANIA.

Mam w planach spotkanie na TS, albo innej Zumie czy czymś. Obecnie mam sporo szkoleń i wdrażania. Dajcie mi chwilę, obiecuję, że mniej niż rok ;)

Witaj Patelkowa jako Legenda TW i Najlepszy Gracz na TW chciałbym Cię Osobiście Przywitać z moimi Zastępcami na TW i zapytać jakie masz Plany jako Nowym CM w Grze i na Forum odnośnie ożywienia TW i Nowych Setów na Eventy,Loterie i na Nowy 2022 Rok i czy Planujesz jakieś Zmiany odnoście Fortów,Miast,Przygód,Prace i innych rzeczy na TW

No dobra, świat się zmienia, różne wirusy, widma wojny a Stifa legenda nadal trwa. Na ten moment mam w planach przeżyć rozmowę z Wami :uuu) Na pewno chciałabym więcej otwartości i rozmów.

@krokieciki to gracz z doświadczeniem i ze wszystkimi się dobrze dogaduje. Mógłby wprowadzić wiele świeżych pomysłów. Wydaje mi się, że faktycznie byłby dobrym nabytkiem

Nie znam krokiecika, ale czuję tutaj jakiś postęp ;)

@Patelkowa Jakieś plany na zmiany czy po staremu?

Plany są, chęci są, mam nadzieję, że coś uda nam się wspólnie wypracować. Ja wiem, że mało konkretów Wam piszę, ale dla mnie to też nowa sytuacja.

Nad czym wy tu dyskutujecie, kolejna osoba do napisania posta na forum 2 razy w tygodniu i nic więcej całe te

Dobra, będą trzy posty posty na forum ;) (żart! żart!)

Wystarczy że Ciebie i Radwańską wszyscy znają
Noo to było dobre ::P

@Kakanaka do Ciebie wrócę dobrze? Chociaż myślę, że moje odpowiedzi nie będą dla Ciebie satysfakcjonujące. Przynajmniej na dzień dzisiejszy.
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
1. Kiedy migracja na nawaho ? I nie mów mi że WYMAGANIA NIE SPEŁNIONE, bo te wasze wymagania to do wywalenia są, 20 osób na chacie w tym 10 jagodziarzy i według Was to nie pora na migracje ? W takim razie czas zmienić warunki jakie mają być spełnione do jej otwarcia.

2. Będziesz tylko pachołkiem który nic nie wnosi do gry wykonując rozkazy z góry, mając w dupie społeczność tak jak do tej pory ? Czy może w końcu ustosunkujesz się do wielokrotnych próśb graczy i tak jak Wyżej napisał FJF spotkasz się z nami na ts ? :) Chętnie sobie pogadamy.

3. Nowe poziomy obiecujecie od 2 lat i jakoś nie widze aby coś się zmieniło :p były jakieś pseudo przecieki że nikt na żadnym świecie max lvl nie dostanie instant, wiec ciekawi mnie jak Wy to tam policzyliście bo jest od groma ludzi którzy mają 300kk+ expa, jeżeli na lvl trzeba będzie wbić 20-30 mln to Was zdrowo tam powaliło ;* bo bez zwiększenia dodatków z kościoła albo pracek ja nie zamierzam się męczyć, szybciej już minuta logowania dziennie aby bonus zebrać i po roku 7 lvl samo wpadnie, ale w ten sposób dobijecie grę jeszcze bardziej :)

Może w końcu bonusy dośw z ubrań odnośnie pracek będą liczyć się do kościoła ? :)

4. Nowe sety zamierzacie wprowadzić, np te które wielokrotnie były "proponowane" przez graczy czy jak w 2021 roku, totalne gówna ktorych sie używać nie da ? :) poza josephiną chociaż tutaj to może przypadkiem WAM wyszło :)

Świeżą krew w swoje szeregi wprowadzić musicie bo wieje trupem od Was. Proponuje @krokieciki na posadę Szeryfa
Dobra, to lecim.

Aktualnie z tego co wiem niestety migracja nie jest planowana ALE mogę spróbować powalczyć o jakieś wcześniejsze uruchomienie. Proszę nie brać nic za pewnik. Jednak są jakieś z góry przyjęte założenia i cele których nawet Agnieszka Radwańska nie jest w stanie przeskoczyć.
Pachołkiem pewnie będę, ale mam nadzieję, że jednak coś mi się uda wnieść w tą naszą małą społeczność tak żeby dobrze nam się w tym małym światku żyło. Jak już wcześniej pisałam spotkanie na TS jak najbardziej.
Co do nowych poziomów i setów postaram się w najbliższym czasie wgłębić w temat i zobaczyć co tam w trawie piszczy. Wiem, że mało satysfakcjonująca odpowiedź, ale proszę o chwilkę czasu.

Żeby coś zostało wprowadzone w grze musi przejść przez szereg rąk w celach weryfikacji i akceptacji. Niektórych murów nie przeskoczymy. Na początku chciałabym się skupić na komunikacji między graczami a teamem. Dlatego chciałabym wiedzieć jakie macie co do nas oczekiwania (zaznaczam jeszcze raz, nie chodzi o zmiany w samej grze). Już wiem o spotkaniu na TS, czy coś jeszcze chcielibyście dodać?
 
Dobra, to lecim.

Aktualnie z tego co wiem niestety migracja nie jest planowana ALE mogę spróbować powalczyć o jakieś wcześniejsze uruchomienie. Proszę nie brać nic za pewnik. Jednak są jakieś z góry przyjęte założenia i cele których nawet Agnieszka Radwańska nie jest w stanie przeskoczyć.
Pachołkiem pewnie będę, ale mam nadzieję, że jednak coś mi się uda wnieść w tą naszą małą społeczność tak żeby dobrze nam się w tym małym światku żyło. Jak już wcześniej pisałam spotkanie na TS jak najbardziej.
Co do nowych poziomów i setów postaram się w najbliższym czasie wgłębić w temat i zobaczyć co tam w trawie piszczy. Wiem, że mało satysfakcjonująca odpowiedź, ale proszę o chwilkę czasu.

Żeby coś zostało wprowadzone w grze musi przejść przez szereg rąk w celach weryfikacji i akceptacji. Niektórych murów nie przeskoczymy. Na początku chciałabym się skupić na komunikacji między graczami a teamem. Dlatego chciałabym wiedzieć jakie macie co do nas oczekiwania (zaznaczam jeszcze raz, nie chodzi o zmiany w samej grze). Już wiem o spotkaniu na TS, czy coś jeszcze chcielibyście dodać?

Jedynym murem jest tutaj IG które ma głęboko gdzieś tą gre.

Co do lvl'i to nawet nie liczcie na jakąkolwiek odpowiedź. Wprowadzane od kilku lat a banda naiwniaków dalej czeka że oni to wprowadzą xd

Spotkanie na TS'ie? A na co to komu? Nie dowiecie się niczego co i tak już wiecie, no chyba że chcecie bliżej poznać nowego CM'a jako osobę. Bo i tak nic nowego na temat gry i tak wam nie powie więc nie wiem po co te nadzieje.

Wiele pomysłów już było na rozwój gry. I to nie tak że coś musi przejść przez szereg rąk. Oni nie chcą nic wprowadzać bo i po co. Nic nie robimy a kaske naiwniaki i tak wydają. Żyć nie umierać :))

Co do nowego CM'a czas pokaże co z tego wyjdzie, aczkolwiek obawiam sie że to tylko zmiana "twarzy" w i tak już zdechłej gierce:uuu)
 
Odnośnie migracji wnioskowałbym o możliwość przenoszenia postaci z światów premium na nie premium i na odwrót, bo poprzedni CM miał wywalone na to. ::}

(2. Czy będzie można przenieść się na dowolny świat? Czy transfer ze światów z premium, na światy ze starymi opcjami premium (np. z Arizony na świat 1) lub odwrotnie będzie możliwy?

Z założenia nie. Każdy community manager będzie mógł określić ścieżki transferu, czyli zdecydować z jakich światów na jakie są możliwe transfery. W grze pojawi się ogłoszenie, jeżeli Twój świat zostanie objęty możliwością migracji.)
 
Do góry