Nowy CM

I bardzo dobrze, że nie ma 200 lvlu, proszę ich nie wprowadzać. Jakoś mi się nie uśmiecha walczyć z mindorem i innymi psycholami, którzy mają skitrane w eq 1000 napojów mądrości i 200. poziom wbiją po 10 minutach.

Jeśli chodzi o sprawy, na które CM ma realny wpływ, to apeluję o to samo co wyżej HodzianNs1 (żeby postacią z Nawaho zlać tego nooba Kaliber.44 na s1) oraz o to, żeby zmienić system tropienia mulciaków - tzn. nie patrzeć tylko czy IP się zgadza, ale również na historię transakcji i przelewów podejrzanych kont. Oprócz tego proponowałbym dodanie do regulaminu zakazu kradzieży na targu i oszustw (np. przy wymianach międzyświatowych).
 
Walić level, nadal chciałbym wiedzieć jaki będzie złoty środek jak nowi gracze na światach nonpremium mają nadgonić umki i cechy do osób co tyrają 10 lat i mają po 250 cech i 750 umek. Nawet jeśli włączą migracje ze światów premium na nonpremium w co wątpie to kto normalny będzie bulił bryły by podkręcić sobie umki i cechy przed przejściem. To że jest to nagroda dla weteranów za poświęcony czas to okej ale nowi gracze też powinni mieć jakieś większe szanse na nadgonienie peletonu.
 
Walić level, nadal chciałbym wiedzieć jaki będzie złoty środek jak nowi gracze na światach nonpremium mają nadgonić umki i cechy do osób co tyrają 10 lat i mają po 250 cech i 750 umek. Nawet jeśli włączą migracje ze światów premium na nonpremium w co wątpie to kto normalny będzie bulił bryły by podkręcić sobie umki i cechy przed przejściem. To że jest to nagroda dla weteranów za poświęcony czas to okej ale nowi gracze też powinni mieć jakieś większe szanse na nadgonienie peletonu.
Obecnie umki nie robią tak dużej różnicy jak kiedyś, zamiast kupować umki lepiej wydać bryłki na loterie i wyprzedaże, żeby podgonić ulepszaniem
 
Pytanie do Patelkowa czy Planujecie jakieś Nowe Eventy lub jakie macie Pomysły Na Nowe Sety na Rok 2023 lub Planujecie wprowadzić coś Nowego na Forty,Pojedynki i Przygody i czy Planujecie Bany dla Graczy którzy są przeciwko Adminom,Moderatorom i ich tylko potrafią obrażać i tak samo mnie Gracza który wspiera Adminów,Moderatorów i jedyny składa dobre Pomysły na Nowy Rok na Ożywienie na TW
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
Pytanie do Patelkowa czy Planujecie jakieś Nowe Eventy lub jakie macie Pomysły Na Nowe Sety na Rok 2023 lub Planujecie wprowadzić coś Nowego na Forty,Pojedynki i Przygody i czy Planujecie Bany dla Graczy którzy są przeciwko Adminom,Moderatorom i ich tylko potrafią obrażać i tak samo mnie Gracza który wspiera Adminów,Moderatorów i jedyny składa dobre Pomysły na Nowy Rok na Ożywienie na TW
Na jedno mogę odpowiedzieć - nie, nie zamierzam banować nikogo kto jest przeciwko adminom. O ile jest przeciwko bez wulgaryzmów ;) Żałuję tylko, że opcja ignoruj u mnie nie działa :uuu)

Co do Dziennika nie wiem, ale bardzo chętnie wróciłabym do wywiadów. Macie ochotę takie coś poczytać? Czy lepiej olać bo i tak nikt tego nie chce?

Może jakaś rekrutacja się szykuje? XD
Być może :uuu)
 
Na jedno mogę odpowiedzieć - nie, nie zamierzam banować nikogo kto jest przeciwko adminom. O ile jest przeciwko bez wulgaryzmów ;) Żałuję tylko, że opcja ignoruj u mnie nie działa :uuu)

Co do Dziennika nie wiem, ale bardzo chętnie wróciłabym do wywiadów. Macie ochotę takie coś poczytać? Czy lepiej olać bo i tak nikt tego nie chce?


Być może :uuu)


Większość Graczy chce,żeby Admini Ożywili Dziennik Thewest i,żeby Wywiady z Graczami wróciły
 
Wywiady z graczami, a co wy chcecie o sobie opowiadać? O tym jak klikać wyroki na Arizonie przez kilkanaście godzin dziennie od siedmiu lat? Czy że jedynie beczeć na forum potraficie mimo wiedzy, że tej gry nawet Dr Oetker już nie odratuje.
Na Rise of Cultures się przenosić z trupa, linkacza niedawno dostaliście. A zwłaszcza ten platynowy wielki troll <ocenzurowano>, najzabawniejszy na świecie.

Dziewczyna ledwo stanowisko przejęła, a tu o nadganianiu umek albo o podniesieniu lvlu jakby miała mieć w ogóle na to jakiś decydujący wpływ.
Powodzenia na nowym stanowisku Patelka i zarzuć karaibskim w szopie.



//-Moderacja
 
znajomości nie czynią cię pojazdem uprzywilejowanym możesz parkować jednak na parkingu z kopertą zarezerwowaną dla inwalidów B-)po okazaniu legitymacji inwalidzkiej
 
Jestem w szokuI;)
Otwieram stronę The West a tu tyle powiadomień na stronie startowej aż miło się zrobiło i ciepło na sercu że ktoś nas informuje o tym co się dzieje na pustyni West::}
Proszę nie szydzić z prawdziwych westowych wyjadaczy, chętnie zobaczyłbym wywiad z legendą Arizony Manco Capac. Na pewno miałby coś ciekawego do przekazania naszej społeczności. Jego doświadczenie jest cenne i miło byłoby gdyby się nim podzielił.
popieram takie inicjatywyok_:)
 
Do góry