Nowy film u mnie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser32855
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser32855

Gość
Gość
Eloszka kowboje






dziś chcę wam zaprezentować 2 film the-west z poprawkami znacząco gdzie poprawiłem:
1-Widoczne paski które teraz nie ma ich wogóle
2-muzyka do gameplay
no i 3- lepsza jakość obrazu
(sprawie micro nadal pracuje nad tym wiedz wrazie co zalecam ścisz głośniki) proszę o komentarze i ocenę tego filmu






ps: zanim pójdą komentarze w stylu ,,a słabe" to niech sami zrobią lepsze i zaprezentują
 
już pominę jakość mikrofonu ale człowieku jest zasada numer jeden w nagrywaniu:
Muzyka nie może cie zagłuszać

Twoje filmiki to przykład jak tego NIE ROBIĆ - mam nadzieję, że wyciągniesz wnioski :)
 
Marcin, widać postęp w porównaniu z poprzednim filmikiem. Jest lepiej, czyli idziesz w kierunku aby kolejny był jeszcze bardziej dopracowany, a to ważne. Rozwijasz się, nie stoisz w miejscu, nie od razu Kraków zbudowano. Wszelki rozwój doceniam i popieram :) .

Co do małych mankamentów w moim odczuciu. Muzyka była tylko do połowy, po za tym faktycznie można było minimalnie ściszyć aby był lepszy Twój odbiór, a i Ciebie byłoby wyraźniej słychać.
Nad innymi kwestiami pracujesz. Nie traktuj tego jednak jako krytyki, tylko jako małą poradę ;-) . Po za tym bez większych uwag ;-) .
Ode mnie plus, za jak zawsze bezbłędną Orkiestrę pod batutą Andrzeja Borzyma ok_:) . Dodaje dużo klimatu do Twojego filmiku :) . Strzał w dziesiątkę!
Cóż Ci życzyć, rób dalej swoje, z ewentualnej konstruktywnej krytyki wyciągaj tylko wnioski, aby być jeszcze lepszym, innej krytyki czy kolokwialnie mówiąc, "docinania" Ci - nie słuchaj :)).
Ogólnie wyszło Ci to całkiem nieźle :) .

Powodzenia i czekam na więcej w przyszłości ;-) .

Nie poddawaj się i czerp radość z nagrywania :D .
 

DeletedUser31727

Gość
Gość
proszę o komentarze i ocenę tego filmu


ps: zanim pójdą komentarze w stylu ,,a słabe" to niech sami zrobią lepsze i zaprezentują

Najlepszy fragment wiadomości, oceń film ale jak Ci się nie podoba to nie krytykuj bo nie nagrywasz xDDD
Reasumując jak nie podoba mi się samochód lub jakaś piosenka to nie mogę napisać że słabe bo sam nie zrobiłem samochodu lub nie nagrałem piosenki? Nurtuje mnie twój tok myślenia Marcinie

Pozdrawiam cieplutko
 

DeletedUser31032

Gość
Gość
Dlaczego używasz jako "podkład" muzyczny nagrań które łapkujesz w dół? (2:31) :DDD
 
Poświęciłem się i obejrzałem do końca (dobrze, że nie na trzeźwo)

"skont" mnie rozwaliło i to jeszcze na czacie podczas nagrywania :D
"za dawno" pomijam bo samemu mi się zdarza używać gorszych lapsusów typu "chyba bodajże" lub "bo ponieważ"

daj mi swój adres na PW to wyślę Ci słownik
 
Do góry