Nowy handlarz i wydarzenie rzemieślnicze

Status
Zamknięty.

Lenka222

Członek obsługi gry

Witajcie Kowboje i Kowbojki!

Dziś chcemy przedstawić dwie nowości bazujące na Waszych opiniach. Zacznijmy od nowego handlarza.

Angus McGuffin jest młodszym bratem Philipa McGuffina, mieszka on na farmie na uboczu. Angus McGuffin jest szalonym naukowcem, który studiuje rozwój roślin. Skupuje on przedmioty, których inni ludzie nie potrzebują i używa ich do ulepszania wzrostu kwiatów, ulepszenia odporności na brak wody i zwiększania ilości owoców. Angus zakłada, że jego wynalazek umożliwi produkcję większej ilości jedzenia przy użyciu mniejszej ilości energii. Angus chciałby mieć więcej wzmacniających instrukcji, niektórych wzmocnień, napojów doświadczenia, napojów uroku i czerwonych napojów.Możesz odwiedzać go od środy.

Wielu z Was pytało o możliwość sprzedania i/ lub wymienienia przedmiotów, których nie używa. Dla każdego oznacza to coś trochę innego. Na przykład wzmacniające instrukcje nie będą użyteczne dla graczy z wysokim poziomem i dużą ilością umiejętności, ale na niższych poziomach nadal będą potrzebne. Część z Was komentowała napoje z doświadczeniem, prosząc o całkowite ich usunięcie ze starych światów i wszystkich eventów, natomiast inni nadal ich używają aby być wysoko w rankingu. Jeśli oferta Angusa McGuffina nie zawiera produktu, który chcesz wymienić, a nie możesz sprzedać go do handlarza, daj nam znać w komentarzu.

Wymieniając przedmioty pamiętaj, że gra się zmienia i pewnego dnia mogą pojawić się nowe zadania, poziomy i nowe formuły, do których mógłbyś użyć tych przedmiotów.


***


Kilka tygodni temu otrzymaliśmy prośbę o stworzenie małego wydarzenia społeczności, które bazowałoby na rzemiośle. Więc przygotowaliśmy nowe mini wydarzenie rzemieślnicze. Jeśli Ci się podoba, postaramy się je ulepszyć i powtórzyć za rok.

Sprawdźmy jak ono działa:
Henry wpadł na pomysł zorganizowania konkursu cukierniczego. Każdy, nawet Ty, może do niego dołączyć. Henry jest bezstronnym sędziom więc nie może Ci pomóc w zadaniu, jednak powiedział gdzie możesz się udać i kto może Ci pomóc. Z małą pomocą Angusa McGuffina, mistrza twojego rzemiosła oraz twoich przyjaciół, będziesz w stanie nauczyć się nowego przepisu i przygotować najlepsze ciasto na Dzikim Zachodzie. Gdy zakończy się główna historia wydarzenia, kilku klientów będzie czekało na spróbowanie ciast. Aby sprzedać do 4 ciast dziennie i zarobić na tym 20 obligacji powinieneś współpracować z przedstawicielami innych rzemiosł.

Zadanie na upieczenie ciasta możesz zakończyć raz na 5 godzin, ale sprzedać za obligacje możesz sprzedać je raz dziennie.

Mini wydarzenie rzemieślnicze rozpocznie się 20 maja o 10:00 i potrwa do 8 czerwca do 23:59.

W zależności od Twojego rzemiosła, będziesz mógł się nauczyć jednego z tych przepisów:

 • Instrukcja: Wytworzenie masła

 • Instrukcja: Wytworzenie ekstraktu cytrusowego

 • Instrukcja: Wytworzenie blachy do pieczenia

 • Instrukcja: Wytworzenie rózgi
Aby wykonać jedno z pięknych ciast poniżej, będziesz potrzebować użyć wszystkie przedmioty wymienione powyżej.

 • Ciasto pomarańczowo-kawowe (Kucharz polowy)

 • Ciasto różano-jagodowe (Znachor)

 • Ciasto borówkowo-cytrynowe (Kowal)

 • Ciasto czekoladowo-jagodowe (Rymarz)
Podczas wydarzenie otrzymasz dwa osiągnięcia:

 • "Wygraj konkurs cukierniczy!"
  Upiecz swoje własne ciasto kończąc serię zadań: Wydarzenie cukiernicze
 • "Spróbuj jak najwięcej ciast"
  Zbierz wszystkie 4 ciasta z wydarzenia.

Życzymy Ci miłego czasu podczas nowego wydarzenia oraz dobrych wymian z nowym handlarzem. Czekamy na opinie w tym temacie.

Do zobaczenia w grze!
Twój The West Team
 

Lenka222

Członek obsługi gry
Drodzy gracze,

na świecie Pensylwania możecie zakupić butelki mleka, wodę różaną oraz surowe jajka na targu miejskim od Henrego. Dzięki temu możecie wziąć udział w evencie. Produkty będą sukcesywnie uzupełniane.

Do zobaczenia w grze!
Twój The West Team
 
Status
Zamknięty.