odrzucony Nowy przedmiot do ściągnięcia wszystkich przedmiotów z targu

Czy jesteś za wprowadzeniem tego przedmiotu do gry?

  • Tak

    Głosy: 3 50,0%
  • Nie

    Głosy: 3 50,0%

  • W sumie głosujących
    6
Status
Zamknięty.
Witam serdecznie chciałbym tutaj zaproponować nowy przedmiot , który by umożliwiał za jednym kliknięciem zebranie wszystkich przedmiotów z Targu .
Oczywiście taki unikat nie byłby tani przykładowo 1000 obligacji. Bardzo by to ułatwiło grę ,wiem można kupić proszek prędkości za 75 obligacji tylko zaproponowałem alternatywę rozwiązania inną dla graczy którzy nie mają czasu lub są leniwi :D . Co sądzicie o tym pomyśle? :)
 
1. Temat Ci usuną bo nie ma ankiety.
2. Przedmiot tak użyteczny jak np. Nienazwany zestaw. - Jest bo jest, trochę kosztuje, a nikt go nie potrzebuje. :)
 
Dzięki za odzew następnym razem dam ankietę , po za tym szukam jakiś alternatyw na TW może kiedyś jakiś pomysł będzie panaceum na ożywienie tej gry :)
 
Wydaje mi się, że nie przejdzie, jest w końcu możliwość zdjęcia wszystkich przedmiotów za bryłki. Chociaż z tym ostatnim nie jestem pewien czy na światach bez full premium też. Jeżeli by miało przejść to 1000 oup to zdecydowanie za dużo :p.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja już bym wolał dopłacić ludziom żeby wystawiali mi tam gdzie mi się podoba.

Zresztą nie rozumiem co to kurna za problem jest xDDDD
Gram sobie od pól roku jakoś na 7 światach i ani razu nie miałem sytuacji aby mi to przeszkadzało XD Nie uwierzę że aż tyle masz tych produktów że tak ciężko Ci je zebrać nawet przy pomocy proszku z żółwia XD


Po cholere taki item. 90% osób i tak go nie kupi bo za drogie gówno. Ja rozumiem że są jeszcze osoby które nie wiedzą co to jest "set na bieganie" i każą mi czekać 2h zanim do miasta dojdą a potem robią wielkie gały że taki secik istnieje... Ale no bez przesady żeby takim gównem sobie czas zaprzątać. Są ważniejsze sprawy.
 
wystarczy wszystko wystawic w jednym miescie po normalnych cenach a nastepnie kliknac "wez wszystko"
Chodzi mi o przedmioty, które licytują gracze, a jak wiadomo znajdują się w różnych miejscach na targu. pozdrawiam :)

kolega mówil ze skrypty sa od tego
Bardzo chętnie bym poprosił o te skrypty jeśli to nie problem.

Ja już bym wolał dopłacić ludziom żeby wystawiali mi tam gdzie mi się podoba.

Zresztą nie rozumiem co to kurna za problem jest xDDDD
Gram sobie od pól roku jakoś na 7 światach i ani razu nie miałem sytuacji aby mi to przeszkadzało XD Nie uwierzę że aż tyle masz tych produktów że tak ciężko Ci je zebrać nawet przy pomocy proszku z żółwia XD


Po cholere taki item. 90% osób i tak go nie kupi bo za drogie gówno. Ja rozumiem że są jeszcze osoby które nie wiedzą co to jest "set na bieganie" i każą mi czekać 2h zanim do miasta dojdą a potem robią wielkie gały że taki secik istnieje... Ale no bez przesady żeby takim gównem sobie czas zaprzątać. Są ważniejsze sprawy.

Powiem tak masz w pewnym sensie rację nie neguje tego, ale ja szukam alternatywy bo to męczące jest jeśli masz zebrać te itemy wiedząc że nie zbierasz rzeczy z targu 3msc. I nawet set do prędkości z żółwim proszkiem może się okazać męczące i marnowanie czasu. Dlatego to zaproponowałem może i 90% ludzi może tego w życiu nie użyć, ale znaleźli by się ludzie chętnina to. Wiem że bryłki można użyć na to a ja szukam uczciwego rozwiązania np UPC ale dobrze wskazane minimum 1000 pozdrawiam :)
 
Bardzo chętnie bym poprosił o te skrypty jeśli to nie problem.



Powiem tak masz w pewnym sensie rację nie neguje tego, ale ja szukam alternatywy bo to męczące jest jeśli masz zebrać te itemy wiedząc że nie zbierasz rzeczy z targu 3msc. I nawet set do prędkości z żółwim proszkiem może się okazać męczące i marnowanie czasu. Dlatego to zaproponowałem może i 90% ludzi może tego w życiu nie użyć, ale znaleźli by się ludzie chętnina to. Wiem że bryłki można użyć na to a ja szukam uczciwego rozwiązania np UPC ale dobrze wskazane minimum 1000 pozdrawiam :)

Osobiście z zestawem pod prędkość jeśli mi się nazbiera rzeczy na targu do odbioru to kwestia 15-30 min i mam wszystko odebrane. Jak mam mocne parcie to odbieram za bryłki ale jak kto woli. Dla leniwych zawsze jest opcja. Natomiast jeśli sprzedajesz postaraj się wystawiać w jednym mieście i po problemie ;) Nie wiem czy jest potrzebny w/w nowy przedmiot. @XIUXIU Fajnie, że proponujesz coś nowego i to cieszy :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry