Nuevo diseno 2011/12

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5501
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser5501

Gość
Gość
nuevo-diseno-2011-2012-rf_358565.jpg



Co sądzicie? Jak dla mnie porażka :D Obecne stroje Barcelony i te z sezonu 2008/09, kiedy Barca sięgała po LM były najlepsze. Te z 09/10 trochę za cienkie te pasy, a te na przyszły sezon - FATALNE ;]

Aha.. zaznaczam że to narazie projekt.
 

DeletedUser17273

Gość
Gość
To nie nawiązuje nawet do dawniejszych strojów tego klubu.Wg mnie porażka
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Okazuje się, że to będą oficjalne stroje ;D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Van Persil w avku i jest szpan! :p

Patrząc obiektywnym okiem - porażka. Patrząc moim okiem (kibica Realu) - super! :D.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Biorac pod uwagę to co napisałeś: Supcio!.

Patrzac okiem obiektywnym powinno byc: bleee.

Przynajmniej Messiemu będzie do twarzy:)


Edyszjon: Szpan to jest jak się ma Late w avku;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
UNICEFU raczej ;)

Stroje - porażka, za wąskie pasy, wyglądają jak piżamy.
 

DeletedUser6310

Gość
Gość
Katarczycy dają nie złą kasę za ten nadruk, więc zrezygnowali z Junesko na centralnym miejscu.

No to Barca zerwie z tradycją, jeśli ich nowe stroje będą miały na klacie ów nadruk. Do sezonu 2010/11 Barca była jedynym klubem, który nie posiadał sponsora na koszulce, reszta miała od dawna. Pomijam Unicef, który nic nie płacił, a i Katalończycy wyszli z propozycją, a nie U. Szkoda, że nie ciągną dalej tego, co robili. Lubiłem ich m.in. za to, że grają nie tylko dla kasy, że potrafią poświęcić miliony dolarów na rzecz pomocy innym. Jak będzie taki nadruk to staną się taki jak inni pod tym względem, jedne wielkie gwiazdy grające dla kasy, kasy i jeszcze dla odmiany ... kasy. Mam nadzieję, że ich stroje nie będą tak wyglądać.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No to Barca zerwie z tradycją, jeśli ich nowe stroje będą miały na klacie ów nadruk. Do sezonu 2010/11 Barca była jedynym klubem, który nie posiadał sponsora na koszulce, reszta miała od dawna. Pomijam Unicef, który nic nie płacił, a i Katalończycy wyszli z propozycją, a nie U. Szkoda, że nie ciągną dalej tego, co robili. Lubiłem ich m.in. za to, że grają nie tylko dla kasy, że potrafią poświęcić miliony dolarów na rzecz pomocy innym. Jak będzie taki nadruk to staną się taki jak inni pod tym względem, jedne wielkie gwiazdy grające dla kasy, kasy i jeszcze dla odmiany ... kasy. Mam nadzieję, że ich stroje nie będą tak wyglądać.

Wg dość starego newsa Eurosportu na koszulkach mają być obie firmy, ale tu widzimy co innego. http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/la-liga/2010-2011/rekordowy-kontrakt-barcy_sto2578826/story.shtml
 

DeletedUser6310

Gość
Gość
Niby fundacja pomagająca w edukacji, rozwoju technologii itd. Ale gdyby naprawdę chcieli pomagać, to te 30mln rocznie (łącznie ponad 160mln euro, prawie 640mln złotych) przeznaczyliby na szczytny cel. W ciągu wszystkich WOŚP'ów zebrano bodajże ok. 105mln złotych, 6x mniej. No coś tu chyba nie gra :). Jak dla mnie zły ruch.
 
Status
Zamknięty.
Do góry