Obozy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20997
  • Data rozpoczęcia

Jak oceniasz mój pomysł?

  • Jestem za

    Głosy: 171 77,7%
  • Jestem przeciw

    Głosy: 49 22,3%

  • W sumie głosujących
    220
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
A moim zdaniem jednak powinno być jakieś ograniczenie co do odległości przenoszenia obozu:p BO dajmy na to taki mieszkaniec owego obozu nie jestem taki przekonany czy bd mu się chciało tak latać za tym obozem chociażby, żeby wyspać się za darmo, czy wpłacić pieniądze.:rolleyes: A to by sądziło i ilości osób, które by decydowały się na obóz. Może znajdzie sobie takie kilka farm na których expi i zdobywa kaske, a tu nagle żeby wpłacić sobie kase musi lecieć na drugi koniec mapy....
Ale ogólnie pomysł jak najbardziej fajny;)
Na tak.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobrze dopracowany pomysł myślę że urozmaiciło by to grę :) jestem na tak
 

DeletedUser20997

Gość
Gość
UWAGA!

Został wprowadzony limit odległości na jaka można przenieść obóz! Na początku będzie można go przenieść o 4 mile, a wraz z każdą rozbudową ratusza odległość ta będzie się zwiększała o 4 mile. Więcej informacji w głównym poście!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
I to mi się podoba. Tylko tam na początku zmień to, co masz tam coś, że "oglądając filmy O westernach". To powinno być chyba "oglądając westerny" :)
Ale pomysł teraz wygląda o duuużoo lepiej:):D
I w ratuszu tamto "mieszkańcy" to mogłoby być " obozowicze" :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
mam kilka uwag:
1.broń powinna być dla mieszkańców tańsza o połowę (np.50$ zamiast 100$).
2.broń powinna mieć możliwość być normalna i precyzyjna.
3.powinien być magazyn z którego czerpało by się materiały na budowę(forsa byłaby niepotrzebna)
4.obozowicze powinni mieć możliwość atakowania gracza bez miasta.
5.do rozbudowy obozu powinny być potrzebne znikome umiejętności.
 

DeletedUser20609

Gość
Gość
nono przyznam że dawno już nie widziałem kogoś z taką twórczością i wyobraźnią :) Jestemn na Tak, ale nie wiem czemu mam przeczucię że admini tego nie wprowadzą..:(
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł idealny :D
Czekam na więcej tego typu inicjatyw

Mogłoby być jak z fortami - 3 wielkości.
Mały obóz: 10/12 osób
Średni obóz: 15 osób
Duży obóz: 20 osób
 

DeletedUser

Gość
Gość
Fajnie opracowane ,ładna grafika ,pomysł też świetny. Z tym ,że przedmioty mogłyby być też zwykłe ,nie tylko zardzewiałe. Głos na tak.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobra wszystko fajnie przedstawione ale nasuwa sie pytanie po co to?
Według mnie miasta i forty wystarczą.
 

DeletedUser13322

Gość
Gość
Pomysł świetny, ale głowny budenek nie nazwałbym ratuszem, otóz, to siękojarzy z dużą budowlą, proponowałbym coś, jak namiot główny, bądź namiot szefa :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zawsze popieram pomysły zwiększające realność gry ale ten jest fantastyczny, szczerze mam nadzieję że admini się nim zainteresują i zostanie wprowadzony do gry.
 

DeletedUser5455

Gość
Gość
Jestem zdecydowanie na TAK.Ułatfiłoby to możliwość swego rodzaju "farmienia" innych miast.
A gdyby tak połączyć twój pomysł z moim:Bandy?
Co ty na to?

-Banda musiałaby mieć swój obóz.
 

DeletedUser

Gość
Gość
no no

jestem na tak z grafą i poprawkami OK
P.S. ale zamiast ratusz to np.: chatka dowódcy a zamiast koszary np.:Namiot gościnny
 

DeletedUser

Gość
Gość
dobry pomysł
widzę że sporo się namęczyłeś i widać efekty, można wprowadzić małe poprawki ale ogólnie ok
na tak
 

DeletedUser

Gość
Gość
Plusy obozów:

+ Obozy można przenosić z miejsca na miejce i pojedynkowicze mogą jeździć po całym świecie (dosłownie ;)) i mieć szybki odstęp do regeneracji sił i do wpłaty pieniędzy.

+ Koniokrad oferuje tanie koniki.

+ Wystarczy rozbudować przemytników by dostać od razu ubrania, bronie i naszyjniki.

+ Nie trzeba nic budować by móc się pojedynkować

+ Budowa jest tańsza i szybsza niż budowa miasta.

+ Opłaty bankowe są mniejsze niż w mieście (tylko dla członków obozu!)



Minusy obozów:

- Członkowie obozu nie mogą posiadać fortu.

- W obozach nie są dostępne lepsze bronie i ubrania.

- W obozie może mieszkać max 15 osób

- Koszary nie zapewniają takiego luksusu jak hotel, przez co odpoczynek jest mniej efektywny

- Rozbudowa jest trudniejsza, gdyż ratusz nie oferuje bonusów do rozbudowy

- W obozie nie było by kościoła, co zmuszało by graczy do wyprawy do miasta w celu modlitwy




Proszę o zagłosowanie w ankiecie i ewentualne uwagi/pytania w komentarzach :)
1 Na tak
2 Członkowie obozu nie mogą posiadać fortu. to dla mnie plus
3 W obozie nie było by kościoła, co zmuszało by graczy do wyprawy do miasta w celu modlitwy to też nie jest dla mnie minus
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł jest bombowy, ale przydałoby się kilka zmian.
Jestem na TAK !
 

DeletedUser25968

Gość
Gość
Jestem za, ale najlepiej żeby 1 miasto mogło mieć 1 obóz. Lepiej żeby osady nie dzieliły się na miasta i obozy, bo początkujący gracz może się w tym wszystkim pogubić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry