Obozy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20997
  • Data rozpoczęcia

Jak oceniasz mój pomysł?

  • Jestem za

    Głosy: 171 77,7%
  • Jestem przeciw

    Głosy: 49 22,3%

  • W sumie głosujących
    220
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
niektórzy pojedynkowicze nie lubią gdy założyciel miasta karze iść
na bitwy będąc w obozie nikt by tego robić nie kazał.

jestem na tak po kilku drobnych zmianach
 

DeletedUser27647

Gość
Gość
Master, to akurat zależy od założyciela takowego obozu.
Jednak pomysł jest tak bardzo dopracowany, że od razu przypadł mi do gustu.

Na tak.
 

DeletedUser18469

Gość
Gość
Wręcz genialne. :p Pragnąłbym, aby temat ten ani na chwilę
nie został zapomniany. Genialne dopracowanie, może rozruszałoby to
trochę pojedynki, a gracze nie skupialiby się tylko na fortach.
Prosiłbym także administracje o dokładne przemyślenie propozycji, bo mogłaby
fajnie wypłynąć na grę.


Ogromne TAK !
 

DeletedUser

Gość
Gość
na

na tak!a co do kościała to może w obozach zbudować jakąś kapliczkę?ale przy przenoszeniu kapliczka zostaje na dawnym miejscu!
 

DeletedUser20997

Gość
Gość
Miło mnie zaskoczyliście taką aktywnością tego watko :) Minął prawie rok odkąd stworzyłam ten temat, a wciąż jest on wyciągany na pierwsze strony "Propozycji". Jak zapewne pamiętacie, jakiś czas temu obrazki dołączone do postu "straciły ważność" i zostały usunięte przez serwis hostingowy. Widząc jednak coraz to nowe komentarze i trwałe zainteresowanie motywem obozów, postanowiłem przewertować masę dokumentów w poszukiwaniu grafiki, którą pierwotnie tu umieściłem. udało mi się to w 66%, bo jednej nie znalazłem. Mowa tu o obrazku ukazującym odległość czterech mil na mapie. Na szczęście udało mi się w miarę sprawnie wyliczyć ile to jest 4 mile na mapce The West i dzięki temu mogłem odtworzyć zagubioną grafikę. Podsumowując: w chwili umieszczenia tej wiadomości cała prezentacja jest w pełni kompletna i milsza w odbiorze niż jej "niegraficzna" poprzedniczka :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł dość duży ale nie jestem pewien, czy już w grze nie byłoby tłoku, wszędzie miasta i jeszcze obozy?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł jest świetny. Przyda się pojedynkowiczom bo jak poszczególne miasta pojedynkowiczów są blisko siebie to nie ma chwili spokoju bo się wciąż biją, a jak są daleko to trudno robić wypady.
Chciałbym jednak by pojawił się jeszcze jeden budynek (lub po prostu opcja np. w ratuszu) gdzie gracze mogliby by wejść w czasie przemieszczania się obozu. Po przemieszczeniu się obozu gracze automatycznie znajdowaliby się na miejscu jego umiejscowienia.
Do tego nie wiem po co dla kogoś tylko szare ubrania wiec proponuję by ich nie było ale bronie mogłyby być precyzyjne.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tylko że do tego projektu trzeba by było z 2 dni posiedzieć,a to samo w sobie jest barzdzo mało czasu więc myślę, że jestem bardziej na tak.
 

DeletedUser3790

Gość
Gość
Mi ten pomysł bardziej by pasował jako wioska indiańska.
Cześć plemion się przenosiła zmieniając leża zimowe na letnie, idąc za zwierzyną.
Z budynków:
- namiot wodza - odpowiada za obszar o jaki się przemieszcza osada,
- namioty mieszkalne - odpowiadają za wielkość osady i czas regeneracji zdrowia i energii,
- handlarz - ten pojawia się co 2-4 h mając przy sobie 6 losowych przedmiotów
(broń,ubrania,wierzchowce,przepisy - brak broni fortowych)
-skrytka - działa na zasadzie banku, ale brak opłaty za schowanie kasy.

Twój pomysł jest ciekawy, ale ja bym się go nie zdecydował wprowadzić jako obóz dla pojedynkowiczów.
 

DeletedUser

Gość
Gość
i może jeszcze Plantacje,farmy ,rancza, meliny npc, porty, miasta meksykańskie i itp


co do obozu to świetny pomysł tylko przydałby się statystki takie jak u grabarza
 

DeletedUser30593

Gość
Gość
jestem na tak
i tak to odkop :kak:
ale zastanawia nie 1 dlaczego żadna propozycja z działu "propozycje" nie została dodana hmpf po co ten dział skoro żadne propozycje nie są rozpatrzone ani dodane do gry? :&:
 
pif paf Ratusz w obozie? Budować jak miasta i mieć wszystko co miasto posiada ale bez ograniczeń typu że trzeba mieć grabarza itd? Może jeszcze sklepy w obozie?

Ale jak koszary! Obóz? w obozie do noclegu masz namiot :fl:

Na nie, po tym nikt by miast nie budował tylko obozy :kak: :nie:
 

DeletedUser31491

Gość
Gość
pif paf Ratusz w obozie? Budować jak miasta i mieć wszystko co miasto posiada ale bez ograniczeń typu że trzeba mieć grabarza itd? Może jeszcze sklepy w obozie?

Ale jak koszary! Obóz? w obozie do noclegu masz namiot :fl:

Na nie, po tym nikt by miast nie budował tylko obozy :kak: :nie:

Luknij na datę propozycji, jakiś mózg zagłosował i się odświeżyło .
 
w Sumie po napisaniu tego postu zauważyłem że jest on stary ::P:

A że był w pierwszy na liście..

Ale i tak jestem 1005% na nie :nie:
 
Status
Zamknięty.
Do góry