Obrażenia Krytyczne w bitwie o fort

Czy każda klasa powinna mieć szansę na krytyki

• Tak jestem za

Głosy: 3 13,6%
  • Nie jestem przeciw

Głosy: 19 86,4%

• W sumie głosujących
    22
Od jakiegoś czasu każda bitwa o fort wygląda tak samo, żołnierze unikają i dają bonus, zawadiacy zadają horrendalne obrażenia. Zdaje się że w każdej grze wszystkie postacie mają od czasu do czasu mogą zadać w jakiś sposób krytyczne obrażenia. Chciałbym więc poddać pod głosowanie projekt aby każda klasa postaci miała przypuśćmy ~5-10% szansy na trafienie krytyczne (bonus zawadiaki byłby sumowany). Co o tym sądzicie?

Od jakiegoś czasu każda bitwa o fort wygląda tak samo, żołnierze unikają i dają bonus, zawadiacy zadają horrendalne obrażenia. Zdaje się że w każdej grze wszystkie postacie mają od czasu do czasu mogą zadać w jakiś sposób krytyczne obrażenia. Chciałbym więc poddać pod głosowanie projekt aby każda klasa postaci miała przypuśćmy ~5-10% szansy na trafienie krytyczne (bonus zawadiaki byłby sumowany). Co o tym sądzicie?
OK, to ja sobie tak myślę, że każda klasa postaci powinna mieć szansę unikać jak PPek ::}

To w takim razie co zawadiaka powinien dostać na bitwy oprócz krytów? Odbieramy mu jego główny atut a bitwach i dajemy każdemu, zatem zawadiaka powinien coś jeszcze dostać.
Ogółem jestem na nie. Sama dyskusja na temat premek podczaass bitew jest jak najbardziej na miejscu, jednakże każda klasa musi się w czymś specjalizować, a specjalnością zawadiaki są właśnie krytyki.

aha czyli chcesz z mojego zawadiaki zrobić totalnie useless postać na fortach dając jej główny atut wszystkim?

To w takim razie co zawadiaka powinien dostać na bitwy oprócz krytów? Odbieramy mu jego główny atut a bitwach i dajemy każdemu, zatem zawadiaka powinien coś jeszcze dostać.
Ogółem jestem na nie. Sama dyskusja na temat premek podczaass bitew jest jak najbardziej na miejscu, jednakże każda klasa musi się w czymś specjalizować, a specjalnością zawadiaki są właśnie krytyki.
Wyręczyłeś mnie w pisaniu Fusek :)

Wiesz, jako pepek sam nie jestem zadowolony z tego jak działa jego premka fortowa, co nie oznacza, że trzeba od razu mi dać szansę na kryta. Spoko, jak chcecie by ją dano to ok, ale zawadiaka wtedy powinien dostać premkę boba, która idealnie by się "kombowała" z krytykami u zawy (szczególnie jakby poszedł jeszcze w dowodzenie).
Kryty u każdego sprawiłyby może i większą dynamikę podczas bitew (choć i tak na większości polskich światów nie jest ona wymagana, nie nie wiem jak to jest na innych marketach), większą nieprzewidywalność (choć tutaj obstawiam, że nawet żołnierz 30k hp mógłby nie ustać rundy na baszcie), ale sądzę, że gracze domagaliby się mocniejszych setów pod absorpcję bądź hp, żeby jakoś zrównoważyć balans, który nawet teraz nie jest zachowany. Za dowód podam zadania przeze mnie nieco ponad 30k obrażeń pepekiem mając 7k hp, oczywiście w nieulepszonym secie oficera unii, ale jednak 30k obrażeń nie będąc full dowo to jednak spory wyczyn, a ostatnio często trafia się zadanie 20k obrażeń. Ponadto wczoraj pierwszy raz przekroczyłem barierę 900 obrażeń jednym strzałem i to dwukrotnie (chyba, że na bitwach gdzie online nie byłem tak mocno strzeliłem, aczkolwiek nie sądzę, a są pepcy strzelający nawet w okolicach tysiąca bez buildu full dowo).

Ponadto wczoraj pierwszy raz przekroczyłem barierę 900 obrażeń jednym strzałem i to dwukrotnie (chyba, że na bitwach gdzie online nie byłem tak mocno strzeliłem, aczkolwiek nie sądzę, a są pepcy strzelający nawet w okolicach tysiąca bez buildu full dowo).
Jak się PePek przyklei do kogoś z Oficerem i jeszcze stanie obok dobrego żołnierza to posiadając Lasso Lucilli da się bez problemu bić w okolicach 900 i to z umkami w full HP. Przynajmniej ja tak mam.

Do tego ten Pepek też musi mieć dobry set pod obrażenia, nie sądzę by w livingstonie mając obok ludzi z lucillą i oficerem strzelał po 900. Ale może mam słabą wyobraźnie. Tak czy inaczej odnośnie pomysłu to ten pomysł jest niestety słaby.

Nosząc unie to nie jest żaden wyczyn strzelając takie obrażenia nawet w nieulepszony secie tym bardziej na starszych swiatach gdzie ludzie nosza stare sety pod hp.Set unii jest OP nie ważne na jakiej klasie.Wracając do głównego wątku tego tematu jestem w 100% na nie.Zawadiaka jak kazda inna postac jest unikalna, bo jest to klasa, ktora sie bierze typowo, aby zadawac jak najwieksze obrazenia.Procz dmg zawa nie robi kompletnie nic, więc zostawcie sprawe krytow w spokoju.Na tym polega ta gra ze tym masz cos czego nie ma inny ale i odwrotnie.Jedyne do kogo mozecie miec pretensje ze dostajecie kryta za 2,5k-3k to do inno ze wypusza takie op sety a zwlaszcza oficera.

Do tego ten Pepek też musi mieć dobry set pod obrażenia, nie sądzę by w livingstonie mając obok ludzi z lucillą i oficerem strzelał po 900. Ale może mam słabą wyobraźnie.
LL^3 może robić różnicę BOOM!!

PS: oczywiście nie jest tak, że za każdym razem uda się ustrzelić max, jednak dość często udaje się trzymać średnią w granicach 800+ (niestety/ stety tylko z pomocnikami w sektorze).

Oficer unii plus złota jazda plus ostatnio wizjer na bitwach i nie jest łatwo mi wbić średnią 800 obrażeń na walkę, no ale speedy nie twiedzeę, że tak nie masz, gratuluję w każdym razie.

Oficer unii plus złota jazda plus ostatnio wizjer na bitwach i nie jest łatwo mi wbić średnią 800 obrażeń na walkę, no ale speedy nie twiedzeę, że tak nie masz, gratuluję w każdym razie.
Nie jest łatwo, ale się da... oczywiście przy pewnych założeniach. Niestety życie PePka jest dość trudne i raczej na bitwach fortowych ma się inne zadania do wykonania niż bicie rekordów w zadanych obrażeniach.

PS: pozdro Smerf ;)

Niestety życie PePka jest dość trudne i raczej na bitwach fortowych ma się inne zadania do wykonania niż bicie rekordów w zadanych obrażeniach.
W rzeczy samej. PPK ma unikać, a zawadiaka strzelać.
Po to są zawadiacy by walili kryty. Jak ktoś lubi taki dmg, to powinien wybrać odpowiednią klasę postaci. Oddawanie głównej cechy zawadiaki innym profesjom jest dla mnie nieporozumieniem.

A ja chcę bonus 100% znalezienia dla wszystkich na stałe i do zestawu ten prawdziwy miecz tysiąca prawd i rakietowego żółwia.Dodatkowo HP i ENE jak łazimy po mapie ma się odnawiać 500% szybciej.A tak wogóle kryty są za słabe,powinny zabierać przynajmniej 50% HP XD XD XD XD XD

Po to są zawadiacy by walili kryty. Jak ktoś lubi taki dmg, to powinien wybrać odpowiednią klasę postaci. Oddawanie głównej cechy zawadiaki innym profesjom jest dla mnie nieporozumieniem.
Pepek nie ma żadnego bonusu do uników, a wręcz jest w tej wartości ograniczany.

Pomysł z dawaniem krytów wszystkim - bez sensu.

Pepek nie unika, pepkowi włącza się niewidzialność, ot co ;)