Obrażenia Krytyczne w bitwie o fort

Czy każda klasa powinna mieć szansę na krytyki

• Tak jestem za

Głosy: 3 13,6%
  • Nie jestem przeciw

Głosy: 19 86,4%

• W sumie głosujących
    22
Do tego ten Pepek też musi mieć dobry set pod obrażenia, nie sądzę by w livingstonie mając obok ludzi z lucillą i oficerem strzelał po 900. Ale może mam słabą wyobraźnie.
Tak tylko wklejam:
Zaczęła się 2 runda.
Strzeliłeś do JAToNieTY i zadałeś 872 obrażenia!
Zaczęła się 3 runda.
Strzeliłeś do JAToNieTY i zadałeś 870 obrażeń!
Zaczęła się 5 runda.
Strzeliłeś do jk377 i zadałeś 833 obrażenia!
Zaczęła się 7 runda.
Strzeliłeś do jk377 i zadałeś 840 obrażeń!
Zaczęła się 10 runda.
Strzeliłeś do Suchypl i zadałeś 861 obrażeń!

PePek HP (+ sprawność/ zręczność)
Baszta zawadiaków
Lucill ^3
Oficer za plecami jako wsparcie
Set Livingstona ^2 + jazda z Miśkiem pod abso

Gdybym tylko ubrał się w ciuchy pod dowo pif_paf

jk w łaczonym adamsie i livingu z jazda murrietty oraz z pistolem zapaty i karabinem murr XD, JAToNieTY ma 65lv w nowym secie z jazda edisona i psem dworzanina, bronie patrioty xd, Suchypl w pilkarzu.Pokaz mi jak strzelasz w fortowców a nie placków xd

jk w łaczonym adamsie i livingu z jazda murrietty oraz z pistolem zapaty i karabinem murr XD, JAToNieTY ma 65lv w nowym secie z jazda edisona i psem dworzanina, bronie patrioty xd, Suchypl w pilkarzu.Pokaz mi jak strzelasz w fortowców a nie placków xd
Nie łapiesz kontekstu, staram się wykazać, że w sprzyjających okolicznościach, jestem w stanie zadawać ok 900 obrażeń będąc PePkiem pod HP. Tylko tyle, nic więcej.

PS: jeżeli ktoś ma 300 abso i ja mu zadam 600 obrażeń, to nadal bije po 900, tylko tego nie widać :p

Bic bijesz, bo masz bardzo mocny ekwipunek, duzo dowodzenia i max lv i szacunek ci za to, ale to co salva innym daje to nie ma podjazdu, bo nawet ja swoim ppkiem strzelalem z taka celnoscia jakbym byl bobem