OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

Dyskusja w 'Ogólnie' rozpoczęta przez użytkownika wannkal, 16. Wrz 2015.

Poleć tę stronę

1. fusek77

fusek77

Docenione treści:
    222
    Jako Legenda całego The West'a również życzę spokojnego weekendu :p

2. Wojcieszy

Wojcieszy Zespół The West

Docenione treści:
    155
  3. emiksjot

emiksjot

Docenione treści:
    33
    Szkoda, że set broni Calamity Jane będzie dawał 40% dropu produktów, zdążyłem polubić amerykańską flagę ;-[

4. blazej3

blazej3

Docenione treści:
    73
    Walić imperialistyczne flagi TFU

5. SuperKrzyś

SuperKrzyś

Docenione treści:
    2
    Haha!
    Jestem najlepszy!

6. Wojcieszy

Docenione treści:
    155

7. Wojcieszy

Docenione treści:
    155
    Dokładnie tak :)

8. boski60011

boski60011

Docenione treści:
    29
    Lepiej nie palić papierosów do sobie Życie zabieracie (HP ) trucizną !oooooo!

9. Wojcieszy

Docenione treści:
    155
    Może tak, może nie...
    Nie uznaje gumek w ubraniach... to jest prefidia żółtków... Zalewają nasz rynek skarpetkami z gumką, specjalnie to robią! A wiesz pan dlaczego? Żebyśmy podostawali Bergera. Żeby nam, panie, nogi, panie, żyły pouciskało, tamowało krwiobieg i w 3 miesiące panie Berger. I kolej na amputacje; stopy - ciach, kolana - ciach, uda [...]. Skarpetkami chcą nas panie powyzabijać. Ale nie mnie! Te żółte kurduple za chude są w żółtych uszach. Patrz pan. O! Widzisz pan? Kupuję u tych głupków, tę ich taniochę uciskową. I ciach! Żyletką gumki. I skarpetka bezuciskowa zdrowa. Bezuciskowe skarpetki zdrowe bezuciskowe.
    flame!!flame!!flame!!

Mozartgra i wariata17 lubią to.
  10. Wojcieszy

Docenione treści:
    155

11. Lord Spuner

Lord Spuner Blada Twarz

Docenione treści:
    1
    od czego tutaj jesteś? flame!!flame!!flame!!flame!!flame!!

Wojcieszy lubi to.
  12. daroo21312

daroo21312

Docenione treści:
    22
    To ja chciałem was zapytać bo w zasadzie to nigdy tego nie używałem :p Czy mając założony indiański rytualny naszyjnik i w przypadku omdlenia zostają przerwane zlecone wcześniej prace i następuje pełna regeneracja, czy też może nie przerywa tych prac?

13. blazej3

blazej3

Docenione treści:
    73
    Oj kyniu idź sobie kolejne konto kup lepiej :D
    Przerywa prace tak samo jakbys omdlał tylko z full hp i full energią się budzisz

14. daroo21312

daroo21312

Docenione treści:
    22
    W mieście, czy tym samym miejscu?

15. daroo21312

daroo21312

Docenione treści:
    22
    też słyszałem, że coś w tym jest

16. HaraczJaracz

HaraczJaracz

Docenione treści:
    38
    Szukam dziewczyny. 18+ wariatka, TeamSpeak, mikrofon, a później spotkanie na realu.

17. Wojcieszy

Docenione treści:
    155
    Przenieśmy dyskusje może tutaj (lecz mam nadzieję, że będzie na wyższym poziomie niż bizoni placek...) by nie robić syfu w temacie o aktualizacjach.

Co jest niezrozumiałe w tym, że na forum nie wyzywa się innych? Nie ważne, czy napiszesz dwa słowa, czy rozprawkę na 300 słów, jeśli tam jest wulgaryzm/obraza kogoś innego, to będę to kasował. Czy jesteś jakiś wyjątkowy, że Ciebie regulamin ma nie dotyczyć?

To samo tyczy się dyskusji o tym kto ma jaką pracę, lub jakie ma upodobania... Jeśli dyskusja nie jest prowadzona w odpowiednim temacie, to prawdopodobnie będzie usunięta.

Cpt. Bonsai lubi to.
  18. themasterofdisaster

themasterofdisaster

Docenione treści:
    97
    A z ciekawości, od czego zależy, że czasem usuwacie całe posty a czasem cenzurujecie?

19. Wojcieszy

Docenione treści:
    155
    Jak widzę, że to pojedynczy wyskok gracza i cały post może coś wnieść do dyskusji, to cenzuruje, ale jak ktoś za często używa wulgaryzmów/obraz to nie chce mi się z tym bawić i usuwam całe posty.

Ostatnio edytowane: 5. Lip 2019
  20. wariata17

wariata17 Zespół The West

Docenione treści:
    103
    To co chcę napisać, nie dotyczy najnowszej aktualizacji, więc umieszczam post tutaj.
    Fakty są takie, że my nie mamy wpływu na zmiany zachodzące w grze (co dla niektórych teraz może być szokiem). TWT to tylko i wyłącznie opiekunowie polskiej wersji gry. Obowiązki mamy różne w zależności od tego, kto jaką pełni funkcję:
    - redaktor jest od pisania artykułów w Dzienniku,
    - moderator od moderacji forum,
    - skryba od umieszczania informacji na wiki,
    - GM od rozmowy z graczami na czacie, zbierania ich pomysłów, skarg, próśb i przekazywania ich do CM,
    - supporter (czyli Pomocna Dłoń, Zastępca Szeryfa, Szeryf) od odpowiadania na pytania w supporcie i rozpatrywania affrontów.
    Oprócz tego, każdy z nas może odpowiadać na Wasze pytania na forum, uczestniczyć w dyskusjach, dawać swoje pomysły odnośnie gry itd. Dodatkowo, od czasu do czasu, pojawiają się na naszym forum konkursy, których jesteśmy organizatorami.
    Nikt z nas nie ma wpływu na to, czy coś wejdzie czy nie wejdzie do gry, czy pojawią się błędy, czy zostanie włączona migracja itd., nasza wiedza na temat tego co dzieje się "na górze" też nie jest wielka, stąd w wielu sprawach pozostają nam jedynie domysły. TWT pełni rolę pośrednika między graczami a IG (chociaż to też zbyt wiele powiedziane, bo przekazywanie informacji do LCM to tylko zadanie CM). Gdy macie jakiekolwiek pomysły, skargi, my je przekazujemy, by "góra" o nich wiedziała, ale co ona z tymi informacjami robi, jak na nie reaguje, na to już wpływu nie mamy. Jeśli macie jakiekolwiek problemy, to my jesteśmy od tego by w miarę możliwości Wam pomóc i odpowiedzieć na pytania, na które odpowiedzieć możemy i na które znamy odpowiedzi.
    Każdy z nas ma swoje zdanie na temat tego, jak gra obecnie wygląda i choćby codziennie wysyłał wiadomości sprzeciwu, to i tak ostateczne zdanie w sprawie zmian w grze, mają jej twórcy.
    A co do usuniętego postu, to najlepiej zapytać Wojcieszego, na podstawie którego punktu regulaminu, post został usunięty.