OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

Dyskusja w 'Ogólnie' rozpoczęta przez użytkownika wannkal, 16. Wrz 2015.

Poleć tę stronę

1. Cpt. Bonsai

Cpt. Bonsai

Docenione treści:
    109
    W pełni popieram. I nie ważne kto by to napisał czy admin, czy moderator czy gracz. Jest to zgodne z moimi przekonaniami i podpisuję się pod tym. Wiem, że część się tylko zaśmieje, że to tylko net i dramatyzuję. Nie w tym rzecz. Kultura słowa to absolutna podstawa wszelkiej dyskusji czy w realu czy "wirtualu", a szczególnie takiej dyskusji, gdzie chcemy komuś coś zarzucić czy/i coś udowodnić. Dlatego zawsze będę stał na straży kultury słowa, niezależnie czy to w realu, czy w necie czy w stosunku do "zwykłego" gracza czy w stosunku do kogoś wyżej. Ponadto wycieczki co kto robi w realu, czym się zajmuję, ile ma kasy, jaki zawód wykonuje itp, to tym bardziej coś, co nie ma żadnego znaczenia w grze, wszyscy jesteśmy równi, pod względem człowieczeństwa (nie odnoszę to do wydawanych bryłek, to bez znaczenia). Wszak przecież wszyscy jesteśmy ludźmi. Szanujmy się... .

Interesującego weekendu Wam. Pozdrawiam ;)

2. Fatmag

Fatmag

Docenione treści:
    30
    A fusek od nawijania makaronu na uszy :D?

3. fusek77

fusek77 Zespół The West

Docenione treści:
    161
    Raczej swoich kręconych długich włosów za ucho ;)

4. Czteroręki.Bandyta

Czteroręki.Bandyta

Docenione treści:
    22
    Muszę zainterweniować, ponieważ wpis zawiera tyle błędów logicznych, że włos się jeży na głowie. W grze nie jesteśmy wszyscy równi. Są równi i równiejsi. Nie raz się osobiście spotkałem z sytuacją, gdzie znani donatorzy wyzywali mnie oraz moją rodzinę wulgaryzmami. Po zaraportowaniu ich rynsztokowego języka, który reprezentował ich poziom to ja dostawałem punkty karne. Takich świadectw graczy jest masa. Życie realne działa w taki sposób. Ludzie tworzą społeczność wokół The West i przenoszą swoje zachowania na życie wirtualne. Liczą się znajomości oraz ilość wydanych bryłek. Tej zasady nigdzie nie trzeba zapisywać, to oczywiście, że dobry donator jest traktowany znacznie lepiej od niepłacącego gracze. Każdy dobry handlowiec wie, że roztacza się czerwony dywan przed klientami, którzy kupują dużo.

Mówienie o równości w tych czasach jest zaklinaniem rzeczywistości wirtualnej oraz realnej.

Pierwszy Nos i Cherry1991 lubią to.
  5. fusek77

fusek77 Zespół The West

Docenione treści:
    161
    Jeśli sam używaleś jak to określasz "rynsztokowego języka" to także i Ty zasługiwałeś na punkty karne. Dodatkowo gracz zgłaszający nie dostaje informacji, że zgłoszona osoba otrzymała bądź nie punkty karne, tego podawać nie możemy. Jedynie gracz który otrzymał punkty karne ma prawo wiedzieć za co został ukarany, oraz dowiedzieć się od nas ile ma punktow karnych, za co i kiedy je dostał. Osoba trzecia (zgłaszający, czy ktokolwiek inny) nie ma dostępu. Także informację o punktach karnych posiada support (od zastępcy szeryfa wzwyż) oraz osoba ukarana.

Masa świadectw, że "donatorzy" sa lepiej traktowani niż reszta? Dowody proszę, skoro jesteś ponadprzeciętny (o czym wielokrotnie pisałeś) to powinieneś wiedzieć, że rzucanie jakimikolwiek tezami powinno pokrywać się z argumentami, tak to są tylko puste słowa.

A nieraz pisze się razem, a nie osobno jak to napisałeś w czwartm zdaniu.

Nie mieszaj życia realnego z wirtualnym. Oczywiście zawierane są znajomości, ale obsługa gry nie będzie traktowała inaczej osób, które kupują iks bryłek, nie będzie ich traktowała lepiej względem osób którzy wirtualnej waluty nie kupują. My traktujemy graczy równo. Nieważne czy wydaje na grę tysiące czy nic. Mało tego ja jako szeryf The West Teamu nie mam dostępu do tego ile kto na grę wydał, więc nawet jakbym chciał inaczej traktować bryłkujących to nie wiedziałbym kto ile wydaje, by powstała jakakolwiek hierarchia. Mógłbym się jedynie domyślać na podstawie ekwipunku.
    W życiu tymi samymi zasadami się kieruję. Nie interesuje mnie zasobność portfela, ale tego co ma w głowie i jakim jest człowiekiem.

I jeśli chodzi o traktowanie równo w świecie realym, no niestety tak nie jest, to oczywiste. Dam jednak przykład: Do drogiej restauracji nie wejdzie typowy Kowalski tak prosto z ulicy, gdyż z reguły w takich miejscach obowiązuje tzw. "dress code" (chyba dobrze napisałem). Chodzi ni mniej ni więcej o to, że trzeba być odpowiednio ubranym by móc wejść do takich miejsc (u mężczyzn są to najczęsciej garnitury krawat itd. u kobiet nie wiem). Poza tym czasami rezerwacje czasami kosztują majątek (przynajmniej dla mnie majątek) a dania tam serwowane to w ogóle kosmos cenowy. A no i jest zwyczaj żeby napiwek dla kelnera wynosił 10% sumy płaconej za podane dania, czyli 100 zł jeśli rachunek wyniósł 1000 ;)

Ostatnio edytowane: 6. Lip 2019
  6. Stapler

Stapler

Docenione treści:
    11
    To, że są równi i równiejsi wiadomo od dawna. Pierwszy przykład z brzegu, ewent fortowy, drugi przykład, bug z setem hawajskim.

7. Fatmag

Fatmag

Docenione treści:
    30
    Co do hawjaskiego to bym powiedział inaczej - nieudolność naszego twt i robienie z ludzi debili ;))).

8. jk377

jk377

Docenione treści:
    41
    powiedz mi ile wypiłeś? bo jakoś po twoich ostatnich wiadomościach na czacie i odpowiedziach na forum mam wrażenie jakbym gadał z jakimś pijanym studentem który się tylko chwali i uważa że tylko on ma racje.

i co ty gadasz o nierównościach wśród graczy? nigdy nie widziałem aby TWT lepiej traktowało graczy bryłkujących a mogę dać za przykład to ilu takich graczy miało zawieszone/zablokowane konta z powodów punktów karnych bo po prostu byli chamami którzy nie wiedzieli nic o zasadach dobrego zachowania lub po prostu im się coś wymknęło (tak chodzi mi o vantorra, tow3na czy kalibra) a przykładów jest więcej.

9. Zajęcza Łapka

Zajęcza Łapka

Docenione treści:
    34
    Widziałem ostatnio niezły zwiastun w kinie filmu pt. Herkules.
    Jest ktoś chętny pójść ekipą obejrzeć?

10. Rachelek

Rachelek

Docenione treści:
    21

11. jk377

jk377

Docenione treści:
    41
    a tak btw to tylko ja czy mi się też wydaje że forum troche podumarło? bo teraz pomijając tematy najważniejsze dotyczące spraw w grze (migracja listy etc.) to wymarł w sumie cały dział bizonie placki

12. Wojcieszy

Wojcieszy Zespół The West

Docenione treści:
    122
    No forum umarło już kilka lat temu... jak nie jakieś dziecinne wyzwiska, to tematy wałkowane cały czas (migracje, handel, eventy, propozycje), zaglądając tutaj można odczuć jakieś deja vu...

A co tam u Was mysiepysie? Byliście już na jakimś wyjeździe wakacyjnym?

jk377, Cpt. Bonsai oraz wariata17 lubią to.
  13. Fatmag

Fatmag

Docenione treści:
    30
    Może dlatego, że to RIP gierka, osoby długo w nią grające odchodzą/ograniczają grę przez to jak to gra się zmieniła :O?

14. Rachelek

Rachelek

Docenione treści:
    21
    Praca, praca(każdy się wyprze)

15. ReadyLuke

ReadyLuke

Docenione treści:
    11
    W szale tych negatywnych komentarzy chciałbym podziękować Wariacie ze mimo wszystko robi dla nas Gali

16. Mozartgra

Mozartgra

Docenione treści:
    35
    Zauważyłeś Wariate jako przedstawiciela TW, który wyzwał Gali, ale zapominasz o jednym, że w TW tez jest pomoc między ludzka to ze Wariata wyzwala Gali to świadczy tylko o tym, że w TW tez są ludzie i się wspierają pomocą nie ma znaczenia kto wyzwał Gali ważne, że ognisko się pali, a ludzie chcą brać w tym udział,
    Pomysłodawca Gali był jeden gość, a to kto będzie kontynuował jego tradycje to inna bajka ważne, że jest impreza i ludzie mogą się rozerwa przy tym
    Nie wyjmować zawleczek z granatów przed dojściem do baszty tak mi mówili w aptece.:DDD:DDD:DDD:DDD:DDDok_:)

17. wariata17

wariata17 Zespół The West

Docenione treści:
    86
    Jeśli chodzi o bitwy na Gallifreyu, to od jakiegoś czasu zajmujemy się tym wspólnie z fuskiem. Akurat dzisiejsze bitwy wyzwał fusek, ja tylko zamieściłam ogłoszenie ;)

18. Mozartgra

Mozartgra

Docenione treści:
    35
    Wariata, ludzie nie zwariowali, ale lubią wariować nawet jeśli maja tylko okazje na Gali to czasami jedyna okazja, gdzie można grać bez hamulców, bo nie każdy lubi słuchać rozkazów bez aluzji do fortów i innych intryg na fortach to gra i bawmy się najlepiej tak jak lubimy. BOOM!!BOOM!!BOOM!!BOOM!!BOOM!!

19. boski60011

boski60011

Docenione treści:
    24
    straszne halo
    zrobić grę aby chcieli grać w nią ludzie

20. Zajęcza Łapka

Zajęcza Łapka

Docenione treści:
    34
    Właśnie wróciłem z kina z tego filmu co tak reklamują i powiem wam tak. Możecie żałować że ominęła was taka rozrywka.TAKA ROZRYWKA!

Zacznijmy od tego że nie chciałem iść sam a moja białogłowa powiedziała że na takie gówno nie pójdzie i woli jakieś pokemony oglądać.
    Odzewu na forum nie było więc niestety musiałem wybrać się sam. Sprawdziłem repertuar miejscowych kin, a jest ich całkiem sporo, i niestety tego majstersztyku już nie grają.
    Musiałem podjąć odpowiednie kroki bo oglądam te reklamy i oglądam, kilka lat ponad więc jeżeli przez tyle czasu je reklamują to film musi być co najmniej wybitny!
    Jedyną opcją aby obejrzeć to dzieło na srebrnym ekranie było wynajęcie sali. Udało mi się załatwić to całkiem tanio gdyż syn koleżanki mojej starej akurat robił na kasie, a że mi wisiał hajs za czteropak to to dołożył pakiet atrakcji gratis, i zapłaciłem 3,6 tysiąca złotych. Not great, not terrible. Ale jako fanatyk kina musiałem zrobić wszystko żeby na własne oczy zobaczyć ten kunszt sztuki kinematograficznej.
    Dzięki temu że miałem zakupiony abonament na filmwebie dostałem w kasie zniżkę 15% na przekąski i napoje. Niestety nie wykupiłem jakiejś opcji pominięcia reklam i zmarnowałem 26 minut oglądając zapowiedzi filmów, których widziałem wczesne wersje postprodukcyjne, z Karolakiem, Figurą, Wodeckim oraz pozostałą śmietanką polskiego kina.

Ale nadszedł ten moment. Reklamy się skończyły. Przekąski zjedzone, napoje wypite. Siedzę już cały spocony bo wiem że nadszedł ten wspaniały moment. Już słyszę ten dżingiel. Ten cudowne efekty specjalne. Cudowną grę aktorską. Czas zleciał jak z bicza strzelił. Ani się nie obejrzałem seans się zakończył. Łzy napłyneły mi do oczu bo wiedziałem że to czego doświadczyłem było zasługą tylko i wyłącznie mojej ukochanej firmy tworzącej gry przeglądarkowe INNO Games. Bez was nie było by to wszystko możliwe. Oddałbym wszystko aby cofnąć się w czasie i obejrzeć jeszcze raz tą 30 sekundową reklamę na srebrnym ekranie! Tą cudowną reklamę w jakości 360p rozciągniętą do jakości 2K! Każdy piksel jest teraz w mojej głowię i już nigdy jej nie opuści!

Dziękuję moje kochane INNO Games za tą cudowną rozrywkę bo to dzięki wam jest to wszystko możliwe! <3
    W ramach podziękowań moje przyszłoroczne dochody zostaną przeznaczone na zakup bryłek na serwerze Dakota!
    DAJ BÓG, żadnych migracji a tym bardziej żadnego usuwania tego wspaniałego świata oraz jego historii z którą jestem bardzo zżyty!

Pozdrawiam

Pierwszy Nos i Jormungand lubią to.