OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia
Tłumaczyć tutaj Lenki nie będę, bo tylko ona zna powody, dla których nie ustaliła jeszcze terminu spotkania. Zostawiłam jej dzisiaj wiadomość w tej sprawie. Od poniedziałku Lenka będzie bardziej dostępna i wtedy do Was zajrzy i, jeśli uzna za stosowne, poinformuje o przyczynach zaistniałej sytuacji.

I wszystko jasne. Informacja o kolejnej, zbędnej aktualizacji jest tą większą aktywnością w skali tygodnia.
 
Właśnie, jedzie jakaś większa ekipa ? Jakby ktoś sie wybierał przez Katowice to z chęcią sie zabiore o ile bedzie dla kogo przyjechać.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Właśnie, jedzie jakaś większa ekipa ? Jakby ktoś sie wybierał przez Katowice to z chęcią sie zabiore o ile bedzie dla kogo przyjechać.

Wiadomo tylko, że będzie spotkanie... i tyle. Ani nie ma programu spotkania, ani kto przyjedzie z Teamu, ani czego w ogóle można się spodziewać. No i ta godzina - 20:00. Jeżeli nie zapewniają noclegu to komu się będzie chciało tam jechać tylko po to żeby przez godzinę posłuchać, jak to IG się stara żeby ich gry były wspaniałe i w ogóle macie tu kody na bryłki i spadajcie :p
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
ja zastanawiam się w ogóle po co jechać skoro po pierwsze musiałbym przepłynąć cały Atlantyk a po drugie i tak to spotkanie nic nie da hahahaha!
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Wiadomo tylko, że będzie spotkanie... i tyle. Ani nie ma programu spotkania, ani kto przyjedzie z Teamu, ani czego w ogóle można się spodziewać. No i ta godzina - 20:00. Jeżeli nie zapewniają noclegu to komu się będzie chciało tam jechać tylko po to żeby przez godzinę posłuchać, jak to IG się stara żeby ich gry były wspaniałe i w ogóle macie tu kody na bryłki i spadajcie :p
Od kiedy byłem w teamie to nigdy nie zapewniali noclegu o ile mnie pamięć nie myli.


Fuks jedziesz do Pszczewa?
W sensie ja? Nope
Raz, że nie jestem już w teamie to nie ma dla mnie sensu jechanie tam, dwa zbiega mi się to z uroczytością rodzinną ;) Jakbym był w teamie to i pewnie bym się pojawił. A co? Aż tak chciałoby się ze mną pogadać face 2 face? ;)
 
Wiadomo tylko, że będzie spotkanie... i tyle. Ani nie ma programu spotkania, ani kto przyjedzie z Teamu, ani czego w ogóle można się spodziewać. No i ta godzina - 20:00. Jeżeli nie zapewniają noclegu to komu się będzie chciało tam jechać tylko po to żeby przez godzinę posłuchać, jak to IG się stara żeby ich gry były wspaniałe i w ogóle macie tu kody na bryłki i spadajcie :p
ja to bardziej myślałem nad tym żeby spotkać jakąś ekipą i poszaleć :] ale faktycznie na totalnym odludziu to jest i prędzej by jakiś spontan weekend wypalił gdzieś w konkretnym mieście niż na tym "spotkaniu"
 
Wiadomo tylko, że będzie spotkanie... i tyle. Ani nie ma programu spotkania, ani kto przyjedzie z Teamu, ani czego w ogóle można się spodziewać. No i ta godzina - 20:00. Jeżeli nie zapewniają noclegu to komu się będzie chciało tam jechać tylko po to żeby przez godzinę posłuchać, jak to IG się stara żeby ich gry były wspaniałe i w ogóle macie tu kody na bryłki i spadajcie :p
Nie ma programu, bo główną "atrakcją" jest to, że możesz poznać członków TWT, pogadać z nimi, nie tylko o TW, zjeść razem kiełbaskę z grilla i ogólnie spędzić wspólnie czas.
Propozycja raczej dla osób z okolic danego miejsca, ze względu na to, że to tylko kilka godzin, a i dojazd i nocleg załatwić sobie trzeba samemu.
Z tego co pamiętam, lista osób z teamu nigdy nie była publikowana. Zawsze na ostatnią chwilę coś komuś może wypaść. Na pewno będzie nasza CM, a co do reszty, to jak ktoś będzie chciał, to sam się może pochwalić. Mnie np. nie będzie.
Ogólnie takie spotkania są po to by odpocząć i spędzić miło czas, a nie po to by dyskutować o wescie czy Inno, no chyba że ktoś bardzo chce.
 
A można tak z innej beczki spytać Szanownych członków TWT czy InnoGames zamierza dać coś nowego graczom z thewesta oprócz tego rzemiosła?Jakaś sensowna aktualka, która zmieniłaby gameplay tak żeby ludzie mieli się czego uczyć a nie bęmbnić schematy dzień w dzień.
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
A można tak z innej beczki spytać Szanownych członków TWT czy InnoGames zamierza dać coś nowego graczom z thewesta oprócz tego rzemiosła?Jakaś sensowna aktualka, która zmieniłaby gameplay tak żeby ludzie mieli się czego uczyć a nie bęmbnić schematy dzień w dzień.
biorąc pod uwage to jak pomysły graczy są traktowane na górze to możemy się tak na prawde niczego innego spodziewać a szkoda :(
 
A można tak z innej beczki spytać Szanownych członków TWT czy InnoGames zamierza dać coś nowego graczom z thewesta oprócz tego rzemiosła?Jakaś sensowna aktualka, która zmieniłaby gameplay tak żeby ludzie mieli się czego uczyć a nie bęmbnić schematy dzień w dzień.
West ma już swoje lata i obecnie jego twórcy skupiają się na naprawie tego co jest do naprawienia oraz wprowadzeniu drobnych urozmaiceń rozgrywki. Dodanie całkiem nowych mechanik do gry czy jakiekolwiek duże aktualizacje, nie są planowane.
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
West ma już swoje lata i obecnie jego twórcy skupiają się na naprawie tego co jest do naprawienia oraz wprowadzeniu drobnych urozmaiceń rozgrywki. Dodanie całkiem nowych mechanik do gry czy jakiekolwiek duże aktualizacje, nie są planowane.
dobra panowie mamy już dowód na to że trzeba uciekać z tego tonącego okrętu
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
A czy ktoś ma jeszcze nadzieję na to, że będzie coś rewolucyjnego w TW? Naprawią forty, popsują rzemiosło, by później je naprawić, a następnie może wezmą się za przygody... Do tego czasu powstanie jakiś HTML6 i znów wszystko od nowa :p
 
West ma już swoje lata i obecnie jego twórcy skupiają się na naprawie tego co jest do naprawienia oraz wprowadzeniu drobnych urozmaiceń rozgrywki. Dodanie całkiem nowych mechanik do gry czy jakiekolwiek duże aktualizacje, nie są planowane.

KONKRETNIE :D

ale nie przejmujcie się, niedługo przyjdzie miesiąc Maj, powstanie nowy serwer i znowu wydacie tony bryłek mordy
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
A czy ktoś ma jeszcze nadzieję na to, że będzie coś rewolucyjnego w TW? Naprawią forty, popsują rzemiosło, by później je naprawić, a następnie może wezmą się za przygody... Do tego czasu powstanie jakiś HTML6 i znów wszystko od nowa :p
Jak wiemy HTML nic nowego nie wniósł do gry, poprawił trochę dynamikę do fortów, przy okazji wnosząc kilka błędów, które mieliśmy okazje poszukać, był to jednak przymusowy krok dla IG, bo musiał przejść z Flash i wiedział o tym od dawna, zajęło to dla IG trochę czasu, nie ma wiec co się oszukiwać, że jak wejdzie nawet HTML 10 to wniesie jakieś nowości typu rozgrywki grania w kapsle po pepsi na piasku dzikiego zachodu .
Jak wspomniała sama Wariata nie ma większych planów na wprowadzenie nowej mechaniki do gry, a IG skupia się bardziej na poprawianiu starych błędów i nowo pojawiających się przy każdej aktualizacji. Widziałem rozgrywki na przygodach, gdzie zaprasza się graczy do drużyny tym samym tworząc własna ekipę i rywalizuje się na najlepszym poziomie nie martwiąc się, że trafi się jakiś gość co całą rozgrywkę stoi w miejscu, dobre i proste urozmaicenie do przygód.
Szkoda pisania i oczekiwania na cuda, że coś się zmieni ciekawego większość jak ja gra, bo to nawyk jak palenie czy inne ciekawe nałogi i przyzwyczajenia.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
West ma już swoje lata i obecnie jego twórcy skupiają się na naprawie tego co jest do naprawienia oraz wprowadzeniu drobnych urozmaiceń rozgrywki. Dodanie całkiem nowych mechanik do gry czy jakiekolwiek duże aktualizacje, nie są planowane.

A to spoko, to ja sobie poszukam gry, w której przynajmniej raz na jakiś czas pojawiają się znaczące aktualizacje (mogą być nawet z błędami :p)

A tak na serio, to cholerne smutno mi się zrobiło po przeczytaniu tego co napisała Wariata :(
 
Do góry