OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser13329

Gość
Gość
No trochę na pewno, ale nie w 100%, przynajmniej w mojej opinii. Ponadto można powiedzieć, że eventy jak wielkanoc walentynki to może być wina graczy, ale czy częste ostatnio (chodzi mi o ostatnie parę lat) wyprzedaże bryłkowe to wina graczy?
Tak, bo my tego wymagamy od IG i głosujemy własnym portfelem ;-[

A dokładniej, Ci co mają kasę, chcę być lepsi od tych, którzy kasy nie mają. I dostają to co chcą, czyli mega sety za bryłki. I to chyba ma nawet swoją fachową nazwę... coś zaczynającego się na Płać a kończącego na Wygrywaj.

PS: a przecież są gry gdzie ludzie płacą tylko za to żeby się wyróżniać w tłumie (avatary, skórki) i jakoś się biznes kręci
 
Tak, bo my tego wymagamy od IG i głosujemy własnym portfelem ;-[

A dokładniej, Ci co mają kasę, chcę być lepsi od tych, którzy kasy nie mają. I dostają to co chcą, czyli mega sety za bryłki. I to chyba ma nawet swoją fachową nazwę... coś zaczynającego się na Płać a kończącego na Wygrywaj.

PS: a przecież są gry gdzie ludzie płacą tylko za to żeby się wyróżniać w tłumie (avatary, skórki) i jakoś się biznes kręci

MOSZ RECHT
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Nie interesuje mnie gra na nowym świecie. Czemu? Znudziłoby mnie to i tyle.
Twoje pierwsze trzy zdania pominę bo to typowa odpowiedzi zagubionego Fuska który myśli nadal że coś może , Powinieneś się pogodzić że jesteś zwykłym graczem na dzikim zachodzie i już nie działa połączenie z czerwoną słuchawką gdzie się coś jeszcze może ! Nie bez powodów usuwa się słabe ogniwa ,znudziła Ci się gra ? to zacznij szukać odpowiedzi w życiu realnym,sam powiedziałeś że istnieje jeszcze jakieś życie w realu po za grą ,wzmianki typu Wojtku uważaj bo stąpasz po cienkim lodzie pewnie nawiązujesz do siebie samego bo gdzieś po drodze wpadła Ci noga do przerębla??
Fusek ciesz się życiem emeryta i nie przeszkadzaj innym w zabawie udając piękność dzikiego zachodu znudzoną obowiązkami i prostotą rozgrywek , nikt nie będzie dla Ciebie robił specjalnie zadań a jeśli nie czujesz się na siłach zacząć na nowo rywalizacji od zera na nowych światach ,który być może były tworzone z myślą o tobie to raczej nie znajdziesz dla siebie odpowiedniego wyzwania ,uśmiechnij się Fusku !hahahaha!hahahaha!hahahaha!hahahaha!
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Twoje pierwsze trzy zdania pominę bo to typowa odpowiedzi zagubionego Fuska który myśli nadal że coś może , Powinieneś się pogodzić że jesteś zwykłym graczem na dzikim zachodzie i już nie działa połączenie z czerwoną słuchawką gdzie się coś jeszcze może ! Nie bez powodów usuwa się słabe ogniwa ,znudziła Ci się gra ? to zacznij szukać odpowiedzi w życiu realnym,sam powiedziałeś że istnieje jeszcze jakieś życie w realu po za grą ,wzmianki typu Wojtku uważaj bo stąpasz po cienkim lodzie pewnie nawiązujesz do siebie samego bo gdzieś po drodze wpadła Ci noga do przerębla??
Fusek ciesz się życiem emeryta i nie przeszkadzaj innym w zabawie udając piękność dzikiego zachodu znudzoną obowiązkami i prostotą rozgrywek , nikt nie będzie dla Ciebie robił specjalnie zadań a jeśli nie czujesz się na siłach zacząć na nowo rywalizacji od zera na nowych światach ,który być może były tworzone z myślą o tobie to raczej nie znajdziesz dla siebie odpowiedniego wyzwania ,uśmiechnij się Fusku !hahahaha!hahahaha!hahahaha!hahahaha!

Ktoś tu podpuszcza Fuska żeby pokazał na co go stać :p
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Twoje pierwsze trzy zdania pominę bo to typowa odpowiedzi zagubionego Fuska który myśli nadal że coś może , Powinieneś się pogodzić że jesteś zwykłym graczem na dzikim zachodzie i już nie działa połączenie z czerwoną słuchawką gdzie się coś jeszcze może ! Nie bez powodów usuwa się słabe ogniwa ,znudziła Ci się gra ? to zacznij szukać odpowiedzi w życiu realnym,sam powiedziałeś że istnieje jeszcze jakieś życie w realu po za grą

Tak życie poza grą u mnie istnieje... pogodziłem się już dawno z tym, że nie jestem w teamie, widać masz inny punkt widzenia, no cóż, ilu ludzi tyle opinii jak to się mówi... przykro mi, iż tak uważasz.... Wskaże mi może moje jakieś posty które w jakikolwiek sposób pokazują, że nadal uważam, iż coś mogę.
Usuwa słabe ogniwa? Sam odszedłem, sam postnowiłem opuścić TWT, a Ty napisałeś tak jakbym miał zostać wywalonym. Także powtórzę: NIE ZOSTAŁEM WYWALONY, SAM ODSZEDŁEM Z TWT DNIA 22 LIPCA.

wzmianki typu Wojtku uważaj bo stąpasz po cienkim lodzie pewnie nawiązujesz do siebie samego bo gdzieś po drodze wpadła Ci noga do przerębla??

A wiesz co to jest żart? Chyba nie.

Fusek ciesz się życiem emeryta i nie przeszkadzaj innym w zabawie udając piękność dzikiego zachodu znudzoną obowiązkami i prostotą rozgrywek , nikt nie będzie dla Ciebie robił specjalnie zadań a jeśli nie czujesz się na siłach zacząć na nowo rywalizacji od zera na nowych światach ,który być może były tworzone z myślą o tobie to raczej nie znajdziesz dla siebie odpowiedniego wyzwania ,uśmiechnij się Fusku !hahahaha!hahahaha!hahahaha!hahahaha!

Światy tworzone z myślą o mnie? To chyba ludziom tworzącym je coś się pomyliło ;) Zachowujesz się jak typowy troll który chce być w centrum uwagi.

(Nessu, Wojtek, prosiłbym o przeniesienie tychże postów do offtopu, albo skasowanie ich, ja wolicie ;) )
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Także powtórzę: NIE ZOSTAŁEM WYWALONY, SAM ODSZEDŁEM Z TWT DNIA 22 LIPCA.
Nie krzycz! Ja się tylko cieszę, że nie odszedłeś 4 lipca, bo to jest szczególny dzień zapisany na wielu kartach historii, a to, że odszedłeś 22 lipca nikomu nie będzie się żle kojarzyć, ostatni raz Cię zacytuję i proszę też przestań mnie cytować, bo jeszcze ktoś pomyśli, że jestem Mickiewiczem, a nie Mozartem.
A wiesz co to jest żart? Chyba nie.
NIE!!!
Vincere et victoria uti non idem est- Zwyciężać, a korzystać ze zwycięstwa to nie to samo.
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
Nie krzycz! Ja się tylko cieszę, że nie odszedłeś 4 lipca, bo to jest szczególny dzień zapisany na wielu kartach historii, a to, że odszedłeś 22 lipca nikomu nie będzie się żle kojarzyć, ostatni raz Cię zacytuję i proszę też przestań mnie cytować, bo jeszcze ktoś pomyśli, że jestem Mickiewiczem, a nie Mozartem.

NIE!!!
Vincere et victoria uti non idem est- Zwyciężać, a korzystać ze zwycięstwa to nie to samo.

Pierdzielisz ...ile ważysz ?
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Zadam jedno proste pytanie! Czy tak bardzo jest ważne, na którym poziomie kończy się rzemiosło? Nie licząc Fuksa co się nie spina w żadnej kategorii rywalizacji, jak sam twierdzi, jest takich ludzi raptem kilka na każdym świecie co z aktualizacją, która została nam przypisana i mówi, że zadanie będzie wydłużone o 7 dni, ale bez możliwości zbierania kłosów. Wygląda na to, że potrafimy jedynie dodawać aktualizacje dla bezmyślnych graczy pomijając wszystko inne, ale o tym cicho sza! Przecież tu nie graja tysiące ludzi, co na co dzień mają normalne życie i zaglądają na The West z sentymentu, przyzwyczajenia i nie dysponują taką ilością czasu jak zawodowi wyjadacze kiślu dbajmy o ambicje tych co siedzą od rana do wieczora poświęcając całe życie dla gry! Reszta ludzi to tylko statystki, których można pomijać.
Wielu szuka nowego zadania z rzemiosła, Ci powinni pamiętać, że do każdego tego zadania jest wymagany produkt odpowiednio do jego rzemiosła co łatwo jest sprawdzić w aktualizacji 2.107.
https://forum.the-west.pl/index.php?threads/aktualizacja-2-107.62727/
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Moja skromna osoba i kilka innych, które rzemiosło wbily na maksymalną ilosć punktów to jedynie dowód na to, że warto mieć paru znajomych w grze, trochę gotówi na weście i współpracujących ze sobą
Wybrałem jedno zdanie do cytowania nie bez powodu, Twoja skromna osoba i autorytet był budowany przez lata w jakich zajmowałeś odpowiednie stanowisko, jakie wiemy wszyscy, jak sam wspomniałeś na fundamentach, mam pisać i rozwijać temat? Bardzo chętnie to zrobię Ciesz się grą i jej zaletami jako gracz, bo reszta zostaje dziś kwestią tylko dyskusyjną chętnie zacznę od tematu jak się puszyłeś wiedząc, że będziesz w administracji, obiecałeś mi bana jak tylko się dochrapiesz żłoba, tak też się stało, ale co mi się podobało to to, że zrobiłeś to zgodnie z regulaminem gry, za to nie mogę mieć pretensji szkoda, że do tego posłużyłeś się ludźmi.z resztą do dziś znanymi postaciami na dzikim zachodzie
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Bardzo chętnie to zrobię Ciesz się grą i jej zaletami jako gracz, bo reszta zostaje dziś kwestią tylko dyskusyjną chętnie zacznę od tematu jak się puszyłeś wiedząc, że będziesz w administracji, obiecałeś mi bana jak tylko się dochrapiesz żłoba, tak też się stało, ale co mi się podobało to to, że zrobiłeś to zgodnie z regulaminem gry, za to nie mogę mieć pretensji szkoda, że do tego posłużyłeś się ludźmi.z resztą do dziś znanymi postaciami na dzikim zachodzie
A masz dowód na rzekome mówienie, o tym, że jeśli dochrapię się do TWT do dostaniesz bana?
 

DeletedUser30240

Gość
Gość
Fusek ,nie mam powodu żeby nie wierzyć w Twoje słowa odnośnie rzemiosła i współpracy.
Na 1 świecie nie ma problemu ze współpracą.problem pojawia się przy niektórych przepisach.
Ja nie ruszę z nowymi przepisami dopóki nie znajdę przepisu wytworzenia szabli kawaleryjskiej a ich w sumie na 1 świecie blisko 60 dropiących regularnie znalazło kilka sztuk,można policzyć na palcach u jednej ręki. Taki sam problem ludzie mają z serem castello,te przepisy z tego co się orientuję zostały znalezione dokładnie 2 na 1 świecie. Do tego nie świecą się prace PBH i WH od kilku dni więc żmudne poszukiwania nie mają żadnego sensu.Każdego dnia przekonuję się że każa nowość wprowadzana w tej grze chyli ją ku upadkowi,a wszystkie znaki na niebie wskazują że tak właśnie jest.
Co do kłosów debilizmem jest wprowadzać przedłużenie możliwości robienia zadania bez możliwości znalezienia przedmiotów do zamknięcia owego zadania potrzebnych.N ie wiem czy to głupota w czystej postaci czy już rak mózgu. Deutchland Deutchland uber alles !!!!
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Fusek ,nie mam powodu żeby nie wierzyć w Twoje słowa odnośnie rzemiosła i współpracy.
Na 1 świecie nie ma problemu ze współpracą.problem pojawia się przy niektórych przepisach.
Ja nie ruszę z nowymi przepisami dopóki nie znajdę przepisu wytworzenia szabli kawaleryjskiej a ich w sumie na 1 świecie blisko 60 dropiących regularnie znalazło kilka sztuk,można policzyć na palcach u jednej ręki. Taki sam problem ludzie mają z serem castello,te przepisy z tego co się orientuję zostały znalezione dokładnie 2 na 1 świecie. Do tego nie świecą się prace PBH i WH od kilku dni więc żmudne poszukiwania nie mają żadnego sensu.Każdego dnia przekonuję się że każa nowość wprowadzana w tej grze chyli ją ku upadkowi,a wszystkie znaki na niebie wskazują że tak właśnie jest.
Co do kłosów debilizmem jest wprowadzać przedłużenie możliwości robienia zadania bez możliwości znalezienia przedmiotów do zamknięcia owego zadania potrzebnych.N ie wiem czy to głupota w czystej postaci czy już rak mózgu. Deutchland Deutchland uber alles !!!!

Możliwe, że zamysł osoby wprowadzającej nowe przepisy był taki, żeby nie dało się tego zrobić SZYBKO. Niemniej jednak, wprowadzając to rzemiosło IG powinno jednocześnie zorganizować jakieś konkursy, w których gracze mogliby wygrać takie przepisy. Tego niestety zabrakło.

A tak, to trzeba liczyć na swoje szczęście, innych graczy albo uzbroić się w cierpliwość i kupić wszystkie przepisy podczas Octoberfestu.
 

DeletedUser30240

Gość
Gość
Możliwe, że zamysł osoby wprowadzającej nowe przepisy był taki, żeby nie dało się tego zrobić SZYBKO. Niemniej jednak, wprowadzając to rzemiosło IG powinno jednocześnie zorganizować jakieś konkursy, w których gracze mogliby wygrać takie przepisy. Tego niestety zabrakło.

A tak, to trzeba liczyć na swoje szczęście, innych graczy albo uzbroić się w cierpliwość i kupić wszystkie przepisy podczas Octoberfestu.

Możliwe,że osoba wprowadzająca nowe przepisy nie miała żadnego zamysłu.Tak po prostu usiadła pewnego wieczoru,wymyśliła parametry produktów,poziomy od jakich mają być dostępne oraz zminimalizowała szansę dropu.Zamysłem mogło być wyłącznie to aby poziom trudności był ekstremalny i ludzie robili rzemiosło latami,wówczas mają na wszystkie propozycje zmian gotową odpowiedź : macie nowe rzemiosła,nie robicie ich a chcecie nowych zmian,phi !!! Pierwsze słyszę żeby IG organizowało konkursy z nagrodami w postaci nowych przedmiotów wprowadzanych do gry,gdyby tak się stało miała by do nich dostęp ograniczona liczba graczy gdyż właśnie niewielka liczba graczy zagląda na forum gdzie organizowane są wszelkie konkursy.
Piszesz kupić wszystkie przepisy podczas Octoberfestu,pierwsze słyszę żeby podczas Octoberfestu były sprzedawane przepisy.Może masz na myśli sprzedanie wszystkiego co się znajdzie podczas eventu i poświęcenie tych pieniędzy na zakup przepisów od graczy którzy nie mogą owych przepisów znaleźć co samo w sobie jest abstrakcją.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Nie podoba mi się jednak sytuacja, że IG dodaje przepisy, wchodzące w zakres punktów które można do chwili wejścia tych receptur zdobyć. W sensie przed tymi przepisami można było zdobyć 700 pkt maksymalnie, a dodali po 1 przepisie od 650 pkt. Kiedy wcześniej człowiek miał możliwość tylko na jednym przepisie dobić do 700 (do tego od 650 na zielonej trudności) to teraz od 650 mamy przepis który do 700 pkt jest na żółtym poziomie trudności. Tak samo było poprzednim razem, choć wtedy było jeszcze gorzej: przed wejściem przepisu na schowek czy latarnie ludzie dobijali punkty rzemiosła na przepisach które można było robić raz na tydzień ;) I to jest ułatwienie, które wg mnie nie powinno być. Po prostu przesunąć punktacje przepisów w górę i tyle ;) Samo to w jakim czasie wbiłem to rzemiosło wraz z innymi osobami na polskich serwerach pokazuje, że trudność aż taka wysoka nie była. Tak jak pisałem: wystarczy parę osób które chcą dobić rzemiosło, szukanie przez nich przepisów, a następnie pomoc między sobą z przepisami jak i produktami.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Piszesz kupić wszystkie przepisy podczas Octoberfestu,pierwsze słyszę żeby podczas Octoberfestu były sprzedawane przepisy.

Koniu, dobrze wiesz jak działają eventy. W którymś worku na pewno znajdą się książki z przepisami.

PS: jeżeli takich książek nie będzie, to znaczy, że IG nie ogarnia własnej gry :p
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Pierwsze słyszę żeby IG organizowało konkursy z nagrodami w postaci nowych przedmiotów wprowadzanych do gry,gdyby tak się stało miała by do nich dostęp ograniczona liczba graczy gdyż właśnie niewielka liczba graczy zagląda na forum gdzie organizowane są wszelkie konkursy.
konkursów takich z pewnością nie będzie a te konkursy które pojawiają się są faktycznie niezauważalne przez wielu graczy bo mało kto odwiedza forum ,nowe przepisy te z górnej półki pewnie kiedyś zostaną dopisane do nagród typu książka receptur czy jak się ona tam nazywa pojawia się czasami w cyrku dzikiego zachodu ,ktoś wspomniał ze w trakcie Oktober będzie więcej przepisów zapomniał dodać że w trakcie ewentów wzmaga sie aktywność graczy i tych przepisów będzie więcej dostępnych na pospolitym bazarku a nie przypisanych do jakiś nagród ale tombole zawsze można rozszerzyć to tylko kwestie biznesowe IG jak do tego podejdzie
 
Do góry