OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

Dyskusja w 'Ogólnie' rozpoczęta przez użytkownika wannkal, 16. Wrz 2015.

Poleć tę stronę

1. ReadyLuke

ReadyLuke

Docenione treści:
    36
    No z 1k bryłek mogłeś dostawać. Poza tym skoro nie jesteś już członkiem to co za problem napisać? Jak tak bardzo się wstydzisz to na Muscotah możesz mi pw napisać

2. fusek77

fusek77

Docenione treści:
    278
    Tu nie chodzi o to czy się wstydzę. Nadal obowiązują mnie pewne zasady i niektórych rzeczy zdradzać nie mogę.
    I tu teraz pytanie: Czy podana przez Ciebie ilość jest duża? Pisałeś, że dostawałem sporo. A patrząc po oknie zakupu bryłek to 1000 kosztuje 80zł ;)
    Ale powiedzieć mogę, że obaj nie trafiliście, byliście blisko, ale nie trafiliście.

3. jk377

jk377

Docenione treści:
    68
    a dlaczego niby nie możesz powiedzieć ile bryłek dostawałeś? przecież nie ujawniasz w ten sposób żadnych prywatnych informacji TWT ani jakichś innych rzeczy których nie mógłbyś mówić [o_O]

4. ReadyLuke

ReadyLuke

Docenione treści:
    36
    Pewnie Lenka ustanowiła sobie prawo, że jak ktoś powie ile zarabia bryłek(a są to śmieszne ilości) to banuje konto :D

5. fusek77

fusek77

Docenione treści:
    278
    Nie, nie Lenka, tak było przynajmniej od czasu na krótko przed moim dojściem do teamu. Takie są zasady, nie mogę to nie mogę.

6. sebalip7777777

sebalip7777777

Docenione treści:
    11
    Różnorodność (rozpowszechnienie wytworzonych przedmiotów) wyliczana jest na podstawie wzoru:
    gdzie:
    R - Różnorodność
    A - liczba wytworzeń przedmiotu A (np mąka kukurydziana)
    B - liczba wytworzeń przedmiotu B (np kawałek tortu)
    C - liczba wytworzeń przedmiotu C (np puree pomidorowe)
    Z - liczba wytworzeń przedmiotu Z (np miód pitny)
    Liczba przedmiotów zmienia się dowolnie w zależności od liczby wytwarzanych przedmiotów oraz od poznanych dotychczas przepisów.

maxjonshon, jk377 oraz ReadyLuke lubią to.
  7. fusek77

fusek77

Docenione treści:
    278
    To widziałem, ale nadal podtrzymuje swoje stanowisko. Różnorodność to nie jest rozpowszechnienie, to nie są synonimy o ile mi wiadomo.

8. ReadyLuke

ReadyLuke

Docenione treści:
    36
    Nie znam się aż tak bardzo na wyrazach ale mi się wydaje, że to to samo

maxjonshon lubi to.
  9. fusek77

fusek77

Docenione treści:
    278
    Informacje skopiowane ze strony synonimy.pl (synonimy inaczej wyrazy blizkoznaczne, czyli na chłopski rozum wyrazy którymi można zastępować inny)

Synonimy do słowa różnorodność
    1. różnorakość , różność , rozmaitość , różnokierunkowość , bogactwo , wielostronność , wielorakość , różnolitość , różnokształtność , wielokształtność , wielopostaciowość , wielotorowość , odmienność , niejednolitość , zróżnicowanie , pluralizm , heterogeniczność

Synonimy do słowa rozpowszechniać
    1. upowszechniać , propagować , krzewić , promować , popularyzować , reklamować , głosić , wieścić , szerzyć , udostępniać , umasawiać , lansować , przeszczepiać , umiędzynaradawiać , rozgłaszać , ogłaszać (wszem i wobec) , rozpowiadać , rozprowadzać , rozprzestrzeniać , rozpuszczać , roztaczać , siać , emitować , transmitować , podawać do (ogólnej/publicznej) wiadomości , zaznajamiać z czymś , puszczać coś w obieg/świat , rozszerzać zasięg czegoś , robić szum wokół czegoś , nadawać czemuś rozgłos

Są tu jakieś wspólne wyrazy? ;)

10. wariata17

wariata17 Zespół The West

Docenione treści:
    116
    Na becie ta informacja brzmi następująco: Spread of Items Crafted.
    Można to przetłumaczyć jako rozpowszechnienie, ale akurat w tym przypadku to tłumaczenie nie pasuje. Mówiąc krótko, tłumacz się nie popisał...

11. ReadyLuke

ReadyLuke

Docenione treści:
    36
    Idk, idc. Napisalem tylko co ja myśle a nie to co jest w internecie.

12. fusek77

fusek77

Docenione treści:
    278
    To samo znajdziesz w papierowej wersji tegoż słownika, który gdzieś w domu mam, ale nie chciało mi się go szukać, bo mam masę książek, a niestety niedawno mi ię jedna z półek na których ksiazki miałem po prostu zarwała po wielu latach trzymania na nich książek :D
    R.I.P. Półeczka :( [*]

No właśnie z tego co mi wiadomo po lekcjach angielskiego w szkole wyraz spread właśnie tłumacy się jako rozpowszechnianie, choć tłumacz google podaje pierwsze tłumaczenie jako rozpiętość z czym szczerze powiedziawszy pierwszy raz się spotykam. Żeby nie być gołosłownym https://translate.google.pl/?hl=pl#view=home&op=translate&sl=en&tl=pl&text=spread
    Natomiast różnorodność tłumaczy tenże translator na variety plus na inne wyrazy, https://translate.google.pl/?hl=pl#view=home&op=translate&sl=pl&tl=en&text=różnorodność
    Także dla mnie nadal są to niejasności.

Dla pewności sprawdzam stronę polecaną mi przez nauczycuelkę angielskiego, jeszcze w technikum, ling.pl
    Tu dla różnorodności
    https://ling.pl/slownik/polsko-angielski/różnorodność

Tu dla rozpowszechniać
    https://ling.pl/slownik/polsko-angielski/rozpowszechniać

Dlatego mam wątpliwości, nie dlatego, że hejtuje wszystko, ale chcę wiedzieć, bo mi tu coś nie pasuje.

13. Wojcieszy

Wojcieszy Zespół The West

Docenione treści:
    161
    @wariata17 jak to się stało, że nie mamy jeszcze własnego tematu w ,,Poznaj swojego admina"? oops!flame!!!oooooo!<<:-)

speedy911 lubi to.
  14. wariata17

Docenione treści:
    116
    Widać obijamy się za bardzo i o nas zapomnieli :uuu) I dobrze, ja się obejdę bez takiego tematu.
    A w ogóle, to my nie jesteśmy adminami, tylko opiekunami gry!

15. Wojcieszy

Wojcieszy Zespół The West

Docenione treści:
    161
    Wariata, na tle reszty nie wypadamy aż tak źle z tym obijaniem się... jesteśmy w normie <<:-)

16. wariata17

Docenione treści:
    116
    Wojcieszy, zawsze może być lepiej, ale zawsze może być też gorzej...
    A wracając do tematu, jeśli bardzo chcesz, żeby gracze Cię bliżej poznali, to myślę, że jak Lenkę poprosisz, to Ci założy taki temat.

17. fusek77

fusek77

Docenione treści:
    278
    Śmiem się nie zgodzić :p

wariata17 lubi to.
  18. Mozartgra

Mozartgra

Docenione treści:
    66
    to nie moje, myśli !
    Ty rozumiesz coś z tego ? Czemu nie ma dobrych aktualizacji ? Powiem Ci... jak przybyłem tutaj na Dziki Zachód pierwszy raz, to nic nie rozumiałem, ale pomyślałem ,,Wojcieszy, posiedzisz tu troszkę i zrozumiesz IG". I co ? Ja ich coraz mniej rozumiem
    .[o_O]
    wszystko w swoim czasie

19. Mozartgra

Mozartgra

Docenione treści:
    66
    pomijając te wszystkie aktualizacje co mniej lub więcej wnoszą do gry! kiedy będzie aktualizacja Fuska >?i zrozumie że jest zwykłym graczem ? ślini się i pieni jakby chciał coś wnieść do gry ! ciekawe co robił tyle lat będąc w kuchni i smażył naleśniki ?miał tam pełne pole do popisu ale wolał spocząć na laurach i teraz jako gracz ma pretensje do całego świata ,to nie tylko słowa Eriksona BYŁEŚ JESTEŚ I ZOSTANIESZ NIM!
    Zluzuj chłopcze bo ta gra nie kręci się wokół Ciebie i kilku graczy:))
    Na szczęście działa jeszcze monitoring wszystkich platform językowych ;)

20. Mozartgra

Mozartgra

Docenione treści:
    66
    może miała na myśli wspaniałe nagrody dla znajomych w postaci kodów jakie się rozdaje w trakcie ewentów ? i innych przekrętów jakie można robić mając narzędzia administratora ?
    można zawsze gdybać to tylko aluzja taka sama jak super Mario nie koniecznie zwane Multi *A*
    wiecie czemu nie zadawałem pytań do wywiadu z Fuskiem>? nie lubie czytać bajek i WOLE posłuchać stifa przynajmniej wiemy że to prawdziwa legenda dzikiego zachoduI;)
    zaraz Fusek zacznie toczyć piane i pisać na prawo i lewo ,facet lubi się udzielać pewnie nadal czuje blusa do gry!