OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser33505

Gość
Gość
Pisałeś wielokrotnie bym zajął się czymś innym, bym robil co innego, a nie ciągle pisał i pisał i pisał, a co sam robisz? Robisz to samo. Zatem rada ode mnie: zajmij się czymś innym.

Żal mi Ciebie mozarcie, każda Twoja wypowiedź zawiera tyle błędów logicznych i składniowych, że żadnej, ale to żadnej Twojej wypowiedzi dłuższej niż 2-3 zdania nie jestem w stanie zrozumieć w 100%. Szkoda, że tacy ludzie są dorośli (chyba dorośli, pod względem prawnym rzecz jasna) i niedługo pójdą na wybory, że tacy ludzie będą decydować o losie naszego kraju.
on jest użytkownikiem którego nikt nie traktuje i bierze na poważnie od tego zacznijmy XD

/post edytowany - Wojcieszy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Wojcieszy

Papatki bobaski
Członku TWT, po raz kolejny łamiesz regulamin.
giphy.gif
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Żal mi Ciebie mozarcie, każda Twoja wypowiedź zawiera tyle błędów logicznych i składniowych, że żadnej, ale to żadnej Twojej wypowiedzi dłuższej niż 2-3 zdania nie jestem w stanie zrozumieć w 100%. Szkoda, że tacy ludzie są dorośli (chyba dorośli, pod względem prawnym rzecz jasna) i niedługo pójdą na wybory, że tacy ludzie będą decydować o losie naszego kraju.
może jeszcze nie dorosłeś do czytania ze zrozumieniem ?
kolejnym razem napiszę tak by każdy historyk zrozumiał bajkę o kopciuszku albo zrozumiał na czym polega legenda .proszę nie mylić z bajkami i wróżbami fusów z herbaty czy kawy B-)
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
może jeszcze nie dorosłeś do czytania ze zrozumieniem ?
kolejnym razem napiszę tak by każdy historyk zrozumiał bajkę o kopciuszku albo zrozumiał na czym polega legenda .proszę nie mylić z bajkami i wróżbami fusów z herbaty czy kawy B-)

Wybacz, ale nie jestem jedyną osobą, która nie potrafi zrozumieć większości Twoich wypowiedzi.. .Już nie wspominając o tym, że według Ciebie ukradłem jakieś plany rakiety, co niby miał powiedzieć Ebola. No nie wiem co bierzesz, ale bierz mniej, a najlepiej idź na odwyk i czytaj kilka razy zanim coś opublikujesz.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
I w tej chwili sam siebie zaorałeś, brawo, widzę postęp u Ciebie.

Ponadto czemu nie mamy poruszać tematów których nie rozumiemy? edług mnie czasami warto, bo oczywiście pewnie będziemy się mylić, pewnie spłoniemy ze wstydu, że gadamy jakieś głupoty, ale jeśli ktoś obeznzny w temacie nas poprawi to dla nas tylko lepiej: zmądrzejemy.
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
może tylko dla tego że masz wszystkich za debli a sam pod wpływem emocji piszesz z błędami i na siłę starasz się przekonać innych do swojego punktu widzenia ok_:) nie lubisz słuchać prawdy o sobie ,którą dostrzegasz każdego dnia I;)
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
może tylko dla tego że masz wszystkich za debli a sam pod wpływem emocji piszesz z błędami i na siłę starasz się przekonać innych do swojego punktu widzenia ok_:) nie lubisz słuchać prawdy o sobie ,którą dostrzegasz każdego dnia I;)


Tak, piszę z błędami i nieraz ludziom mówiłem, że mają mnie poprawiać, mają mnie rugać za to, bo nie żyję w przekonaniu, że błędów podczas pisania czy mówienia w moim języku ojczystym nie popełniam, bo popełniam ich masę. Jednak patrząc na Twoje wypociny to nawet ja, osoba która przyznała, że popełnia masę błędów, uważa, że nie może zrozumieć Twoich wypowiedzi. Czy to nie powinien być dla Ciebie sygnał ostrzegawczy, że coś jest nie tak z Twoim stylem wypowiadania się?

Nie, nie mam za debili, nie widzisz różnicy pomiędzy hejtem a konstruktywą krytyką, a także pomiedzy rzeczonym hejtem, a pokazaniem własnego zdania (tak powtórzenie, wiem, ale na studiach, profesor od nauk pomocniczych historii uczył nas, że czasami powtórzenia dla podkreślenia znaczenia danego słowa/zdania są pomocne i można ich używać). Nawet asekuracyjnie, bojąc się, że nie mam racji co rusz piszę, że jeśli ktoś posiada lepsze argumenty to zdanie zmienię. A jeśli uważasz, że robię z ludzi debili, a nie posługuję się konstruktywną krytyką czy też komentowaniem Twoich wypowiedzi w rzeczowy sposób, to mi to przedstaw, ale za pomocą rzeczowych argumentów. Samo napisanie: "robisz z ludzi debili" nie oznacza, że tak jest naprawdę, bo gdzie na to argumenty?

Czy na siłę... jeśli ktoś mi wytknie, że tak właśnie robię to zdanie swoję zmienię i będę uważać, że na siłę staram się ludzi nakłonić do zmiany zdania. Czy zmienię swoje zachowanie? Nie wiem, taki styl wyrobiłem sobie przez lata, a takie nawyki najciężej zmienić. Lubię dyskutować i pokazywać swoje zdanie, bo może ktoś ma inne, czy podobne i wyjdzie z tego cieawa dyskusja, podczas której wzbogacę swoją wiedzą, albo nawet zmienię swoje ewentualne błędne myślenie.

Nie lubię słuchać prawdy o sobie, którą dostrzegasz każdego dnia.... (po pierwsze najpierw piszesz znak interpunkcyjny, a potem klikasz spację, pisząc ręcznie przyklejasz przecinek do kolejnego wyrazu, czy do poprzedniego po którym stawiasz przecinek?)

Tak, o niektórych rzeczach o sobie słuchać nie lubię, fakt niezaprzeczalny, bo wstydzę się. nie lubię słuchać o niektórych swoich błędach, ale walczę z tym i powoli przynosi to skutki, bo uważam, że jeśli ktoś krytykuje drugą osobę, ale robi to opierając się na odpowiednich argumentach to może to tylko pomóc osobie konstruktywnie krytykowanej, a nie zaszkodzić. Dlatego prosiłem ludzi o to by wytykali moje błędy w mowie czy w piśmie, ale też błędy w moim rozumowaniu.
Jeśli takowe u mnie zauważasz to przedstaw je, ale nie sam przykład, wraz z argumentacją, rzeczową argumentacją tego czemu według Ciebie moje myślenie jest błędne. I jeśli Twoje argumenty przeważą to zgodzę się z Tobą, przyswoję sobie tę wiedzę.

Nie jestem idealny i jeśli ktoś widzi błędy w moim rozumowaniu, błędy w mojej pisowni to proszę mnie o tym zawiadomić, z miłą chęcią poprawię się w piśmie jak i w mowie, a już zdecydowanie chciałbym zmienić swoje myślenie jeśli jest ono błędne.
 

mariusz-11

Blada Twarz
Ale co to ma za znaczenie co widzą gracze w tym momencie? Jak jest konkurs gdzie nie wolno edytować graczom postów to chyba moderator przejdzie przez temat i zauważy, które są edytowane i albo "przywróci oryginalny post" albo go usunie, skoro z zasadach jest zakaz edytowania to wg mnie lepiej usunąć post i po problemie, bo gracz złamał reuglamin. Więc to nadal nie jest powód czemu gracze nie mogą mieć dłuższego czasu edycji posta. A umówmy się, że po pierwsze konkursów takich dużo nie ma, a po drugie uczestników tak samo. Więc nadal pytam czemu czas edycji posta nie zostanie wydłużony?



Macie też czas na wyłapanie błędów gdy aktualizacja wchodzi na serwery testowe i na betę, a nawet jeśli te błędy znacie to i tak nam je wciskacie. Testujemy aktualizację de facto, dostajemy je dzień wcześniej od innych marketów, ale nic nie możemy uzyskać od IG, mimo częstych słów jacy to my nie jesteśmy ważni... Jesteśmy ważni... jako króliki doświadczalne. Proszę zatem zapytać raz jeszcze LCM'a czy nie ma żadnej możliwości by Polacy testujący aktualizacje, ważny dla IG market w ich całej korporacji nie mogli czegoś dostąć, nawet małego.



Ale otrzymujemy je często później niż Włosi czy ine narodowości, a oni dostają aktualizację dzień po nas, więc z LOGICZNEGO punktu widzenia to my powinniśmy je dostać wcześniej.



To się nie liczy, bo pojawiło się na fanpage. Jakieś inne spoilery graczom przekazałaś?



A jak ktoś się pomyli? Będzie senny? Źle kliknie? To czy bryłki za przekupienie/skrócenie/kupienie losu (oczywiście błędnie wydane) zostaną zwrócone jeśli gracz wyrazi taką chęć? Jeśli gracz będzie posiadał odpowiednia ilość waluty eventowej by ją zabrać w zamian za oddanie bryłek? I uwierz mi można sie pomylić, a taka zmiana wyszłaby 99% graczom na dobre.



Wyjątkowy? Szybciej latają po mapie. Proste. Mają bonus którego nie powinni mieć, a tórego mają.



Nawet ilość postów macie narzuconą? Nie możecie dać nawet luźnego postu pogadankowego z graczami? Poważnie? Przecież to jest śmieszny zakaz. Opiekujący się facebookiem chciałby sobie pogadać z graczami nie zaśmiecając innego postu, ale nie może tego zrobić? Gdzie tu praca nad PR?


O skryptach pisać nie będę, bo to woła o pomstę do nieba, a inni i tak Ci już odpowiedzieli.

Niestety nie mogę udzielać żadnych informacji.


1. To skąd autor skryptu ma wiedzieć co należy z niego usunąć aby był dozwolony?
2. To jedno kliknięcie może być bardzo bolesne w skutkach. To jest gra oparta na klikaniu, czasami z rozpędu kliknie się nie tam gdzie trzeba i ma się duży problem. Już kilka razy sam się na tym przejechałem :( Uważam, że obecne ustawienia są niewłaściwe i mocno krzywdzące dla graczy, którzy przypadkowo tracą bryłki przez zwykłe roztargnienie. A przypominam tylko, że takiej akcji nie da się samemu cofnąć.

Niestety nic mi o tym nie wiadomo, ale spytam wyżej.

Skoro tak, to pytanie. Skoro wszystkie są zakazane, gdyż żaden nie jest dozwolony to czy osoby używające skryptu, który daje JEDYNIE możliwość pisania na czacie w różnych kolorach, a to można sprawdzić wiadomo w jaki sposób dla osoby mającej dostęp do supportu, czy też sprawdzającego affronty, to czy takie osoby będą karane za używanie skryptów? Skoro wszystkie są zakazane to wedle chłodnej logiki karane być powinny, czyż nie? Proszę o odpowiedź: TAK lub NIE. Nie chcę odpowiedzi typu: "Każdy przypadek jest prawdzany indywidualnie". Taką odpowiedź nie będę traktował jako odpowiedzi tylko jako mydlenie nam oczu.
Tak jak z wracaniem z bana permanentnego z którego ponoć powrotu nie ma, co nie zawsze jest prawdą, o czym gracze doskonale wiedzą. Proszę zająć jasne stanowisko w tej sprawie. Jeśli wszystkie to wszystkie, jeśli są wyjątki powinny być one ujęte w regulaminie gry, a także w OWH, które de facto skryptów zakazuje w ogóle. A wedle zasad jeśli są rozbieżności pomiędzy regulaminem, a OWH to nadrzędne jest OWH.
Jeśli niektóre skrypty będą legalne, albo są legalne, bo oczywiście dla mnie idiotyzmem byłoby karanie osób za skrypt dający tylko kolorową czcionkę, to według mnie powinna nastąpić zmiana w regulaminie i OWH. Na jaką? W regulaminie jak i w OWH powinien być zapis:
Skrypty są zakazane, jeśli łamią następujące zasady (i tu odnośnik do osobnego postu w temacie z regulaminu gry, a w OWH może być rozpisane od razu pod tym, i tak OWH jest strasznie długie)

Regulamin wtedy i tak jest przejrzysty, a gracze mają dostęp do tego co jest zakazane, a twórcy skryptów wiedzą co mogą, a czego nie mogą robić.

Ponadto mowa o Elvenarze... że tam są nie zabronione multikonta. Brawo... bo według tego co wiem to OWH zabrania posiadania multikont. No ale to nie temat o Elvenarze, ale tylko takie moje spojrzenie na sytuację jak to IG respektuje swoje wlasne zapisane przez siebie zasady. Weźcie tam prawnika, który przeczyta Wam OWH, a następnie zaznajomi sie z regulaminami poszczególych gier, niech sprawdzi gdzie są nieścisłości, bo jak widać są. A tak jak pisałem, jeśli regulamin i OWH jest ze sobą sprzeczne, to zasady z OWH są brane pod uwagę, a nie regulaminu gry.

Nie gram w Elvenara, ale i tak nie mogę udzielać żadnych informacji.

czy Planujecie w tym Roku na Sylwestra i na Wigilie Bitwę o Gallifrey z Nagrodami

czy w tym Roku będą lepsze Sety na Event,Loterię Walentynkową a nie takie słabe jak Rok Temu

czy Planujecie podobny lub związany Event ,,Loterie tak jak Walentynkowa lub jak Wyprzedaż świąteczna

czy Planujecie wprowadzić Ranking Najlepszych Sojuszy na każdym świecie

czy można zgłaszać siebie lub innych Graczy którzy chcą zostać Adminami TW lub CM TW w tym Roku

czy będzie Nowy Moderator na Forum TW oprócz Wojcieszego

i kiedy Dziennik TW przejdzie zmiany,gruntowną Renowacje

czy macie już kolejnych Graczy którzy Udzielą Wywiadu dla Dziennika TW typu Cpt.Bonsai,Presnelberg,Arczi,Dbanita,Toro Rosso luellie ,bo polecam zrobić z nimi Wywiady


czy Planujecie Spotkanie TW z Graczami w Zakopanym,w Warszawie na PGE Narodowym lub w Krakowie na Tauron Arenie w tym Roku lub w Przyszłym

kto oprócz Ciebie Lenko może Przeprowadzać Wywiady Do Dziennika TW

Nic takiego nie planowaliśmy i nie będziemy planować.

Na następne pytania nie odpowiem. Zamykam wątek.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
No spotkanie graczy w Zakopanem czy na stadionie narodowym to niezła fantazja, nie powiem. Wynajęcie domków w Zakopanem na pewno tanie nie jest, a stadionu narodowego już w ogóle
Rzecz jasna opisuję sytuację, gdy w grę wchodzi oficjalny zlot mający miejsce w wakacje, wtedy to IG przygotowuje szkolenia dla członków teamów. Oczywiście są to informację na dzień 22 lipca bieżącego roku, w chwili gdy odszedłem z teamu, coś do tego czasu mogło się zmienić. Także @stif32 nie popadaj w fantazje, IG nie wynajmie stadionu, członkowie teamów wolą miejsce gdzie sobie ognisko zrobią czy jakiegoś grilla. Poza tym Lenka Ci już odpowiadała, że zlot w Krakowie był, bodajże w 2016 roku i pewnie nieprędko tam wróci, a szkoda żarcie było całkiem smaczne ;)
 
Do góry