OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser13329

Gość
Gość
<<:-)<<:-)<<:-)
giphy.gif

JAKIE ZNOWU NIEREALNE PROPOZYCJE. CO TO MA BYĆ????

My chcemy ZESTAW TENISISTY!
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Widziałbym zestaw tenisistki gdyby Agnieszka Radwańska (Czy inna tenisistka/tenisita) zawiązał/a współpracę z IG w sprawie reklamowania naszej gry na jej/jego mediach społecznościowych ;)

Taka prawda ;) coś za coś ;)

set tenisistki/tenisisty w grze spoko extra, ale muszą być jakieś podstawy ku temu, a jedyną podstawę widziałbym gdyby została nawiązana jakaś współpraca ;)
 
Widziałbym zestaw tenisistki gdyby Agnieszka Radwańska (Czy inna tenisistka/tenisita) zawiązał/a współpracę z IG w sprawie reklamowania naszej gry na jej/jego mediach społecznościowych ;)

Taka prawda ;) coś za coś ;)

set tenisistki/tenisisty w grze spoko extra, ale muszą być jakieś podstawy ku temu, a jedyną podstawę widziałbym gdyby została nawiązana jakaś współpraca ;)


to nie jest twoja sprawa fusek77 i nie masz prawa pisać o mojej Żonie,Ukochanej bo ci nie pozwalam i to ja te Sety wymyśliłem a nie ty i nie masz prawa ich kraść
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Artykuł 54 konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej z 2 kwietnia 1997
https://www.sejm.gov.pl/prawo/konst/polski/kon1.htm

Art. 54.

  1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.


  2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej.
Mam zatem prawo dyskutować o czym chce, a jeśli mi zakazujesz to łamiesz moją wolność słowa, zatem dokonujesz przestępstwa.

Czyżbyś był ważniejszy niż ustawa zasadnicza??
Normalnie drugi Piłsudski, albo jakiś dyktator.
 
Artykuł 54 konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej z 2 kwietnia 1997
https://www.sejm.gov.pl/prawo/konst/polski/kon1.htm

Art. 54.

  1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.


  2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej.
Mam zatem prawo dyskutować o czym chce, a jeśli mi zakazujesz to łamiesz moją wolność słowa, zatem dokonujesz przestępstwa.

Czyżbyś był ważniejszy niż ustawa zasadnicza??
Normalnie drugi Piłsudski, albo jakiś dyktator.



po 1 mam gdzieś twoją głupią wolność słowa i głupie twoje zasady

po 2 cenzura jest głupia,wymyślona przez jakichś frajerów z rządu ,

po 3 Isia,Agnieszka Radwańska to moja Żona,Ukochana i nie masz prawa o niej pisać i nie masz prawa decydować,żeby ona TW Reklamowała a Set Tenisisty ,Tenisistki nie masz prawa mi kraść ja go wymyśliłem oraz bonusy do tych Setów a ty nie masz prawa tego kraść
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Glupia wolność słowa? Wymyślone przez frajerów z sejmu? Jeśli Ci to nie odpowiada to postaraj się to zmienić, bądź wyemigruj skoro podstawa polskiego prawa Ci się nie podoba.
Mam wolność poglądów i mam prawo mówić i pisać o czymkolwiek co zapewnia mi Konstytucja Rzeczpospolitej.

po 3 Isia,Agnieszka Radwańska to moja Żona,Ukochana i nie masz prawa o niej pisać i nie masz prawa decydować,żeby ona TW Reklamowała a Set Tenisisty ,Tenisistki nie masz prawa mi kraść ja go wymyśliłem oraz bonusy do tych Setów a ty nie masz prawa tego kraść

Mam prawo, mam prawo, bo zapewnia mi to polskie prawo, a Ty nie masz prawa mi tego zakazywać. Nic nie ukradłem. Po prostu mogę dawać pomysł. Nie, moim pomysłem nie jest set tenisistki czy tenisist, a tylko sposób w jaki ma mieć on logiczne wejść do gry. Zatem dla mnie logiczne by było, że wszedłby ten set (nie mojego pomysłu) z bonusami których nie wymyślę, bo i tak nie mam ku temu władzy, gdyby została zawiązana współpraca pomiedzy tenisistką/tenisistą czy instytucją przygotowującą turniej tenisowy, a naszą grą. Wtedy my reklamujemy w jakiś sposób sportowca, albo instytucję, a oni grę. I tyle.
Nie masz prawa zakazywać mi mówienia o czymkolwiek: GWARANTUJE MI TO KONSTYTUCJA.
 
Glupia wolność słowa? Wymyślone przez frajerów z sejmu? Jeśli Ci to nie odpowiada to postaraj się to zmienić, bądź wyemigruj skoro podstawa polskiego prawa Ci się nie podoba.
Mam wolność poglądów i mam prawo mówić i pisać o czymkolwiek co zapewnia mi Konstytucja Rzeczpospolitej.



Mam prawo, mam prawo, bo zapewnia mi to polskie prawo, a Ty nie masz prawa mi tego zakazywać. Nic nie ukradłem. Po prostu mogę dawać pomysł. Nie, moim pomysłem nie jest set tenisistki czy tenisist, a tylko sposób w jaki ma mieć on logiczne wejść do gry. Zatem dla mnie logiczne by było, że wszedłby ten set (nie mojego pomysłu) z bonusami których nie wymyślę, bo i tak nie mam ku temu władzy, gdyby została zawiązana współpraca pomiedzy tenisistką/tenisistą czy instytucją przygotowującą turniej tenisowy, a naszą grą. Wtedy my reklamujemy w jakiś sposób sportowca, albo instytucję, a oni grę. I tyle.
Nie masz prawa zakazywać mi mówienia o czymkolwiek: GWARANTUJE MI TO KONSTYTUCJA.


Sety Tenisistki,Tenisisty są wymyślone przeze mnie i ja wymyśliłem do nich Bonusy a pomysł Przekazałem Lence 222, Wariacie17 a one dalej przekazały i zobaczysz,że te Sety Wejdą do Gry Dzięki mnie i ,że wejdzie do Gry Event,Loteria który też wymyśliłem i ja mam Ciekawsze,Lepsze Pomysły na Nowe Sety,Eventy,Loterie i mam też pomysły co do rzemiosła,do miast, mam pomysły na Nowe Sety na Eventy,Loterie na Walentynki,Wielkanoc,Oktoberfest,Dzień Niepodległości,Di Los Muertos,na Boże Narodzenie,na Sylwestra,Nowy Rok,na Ferie Zimowe

a to czy moja Isia,Agnieszka będzie Reklamować TW to tylko ja mogę to załatwić bo ty Fusek77 mi Zazdrościsz że ja mam Fajne Pomysły a ty nie i ,że mogę załatwić,żeby moja Ukochana Reklamowała TW
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Iga Świątek lepsza
Jeśli chodzi o tenis kobiecy to monopol miała Serena Wiliams, geniusz na korcie, no oczywiście swoje lata ma, plus wróciła po ciąży, niemniej jednak wiele w tenisie osiągnęła
A tenis męski? Frderer, Agassi, Sampras, w sumie mam biografię Samprasa, muszę przeczytać. No i Nadal, Djokovic, Murray. Ostatnio niestety mniej tenisa oglądam, a szkoda. Niemniej te osoby ze świata tenisa lubię i szanuję za osiągnięcia.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Ehhh... naprawdę pisanie wszędzie ,,łee.. zglaszam Cię do super moderatora" robi się nuuuudne... bo później muszę usuwać takie głupotki, czyli więcej roboty dla mnie... a jak przechodziłem do TWT to fusek mnie zapewniał, że tutaj się tylko do góry brzuchem leży :/
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
tak samo Pemol1212 i Fusek77 się nie znają na Tenisie Ziemnym a ja się znam Najlepiej i wiem lepiej i to ja jestem Jedyną Prawdziwą Legendą Polskiego TW
tenis ziemny? ta dyscyplina w której polki są tak złe że nawet San Marino z nami wygrywa? hahahaha!
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Drogi Panie Fusek, wrócimy do tej rozmowy po wyborach <złowieszczy śmiech> <<:-]

Spoko, na ten moment mam wolność słowa, oczywiście jest ona tak czy siak ograniczona. Jak będą chcieli zmienić konstytucję to... w sumie nie wiem co trzeba zrobić, co trzeba mieć, jak wysokie poparcie, czy ilu musi być za, czy cokolwiek, po prostu nie wiem, w jakich warunkach jest możliwa zmiana treści, lub skomponowanie nowej konstytucji, która ma wejść w życie. Chyba sobie aż to sprawdzę, ale to nie o tej godzinie.
 
Do góry