OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser33919

Gość
Gość
Jak jest fajna Mozart to zagadaj z nią.Weź adres i jedź do niej pociągiem lub samochodem zamiast pisać na forum.
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
jeszcze 20 wiadomości i zostaję moderatorem tej dziury nadchodzi nowa era, będziecie jeszcze tęsknić za PiroCk aka Jimmy Kane

 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Pamiętam regulamin tylko sądziłem, że chodzi o rozmowy a nie automatyczne powiadomienia o karze, w sumie to żadna rozmowa. I:)
To forum i tak ma bardzo silną moderację, udowodnił przed chwilą wojtek kiedy wkleiłem mordę CEO InnoGames i napisałem, że jest krzywa, a wcześniej lubrzan, który widzi wulgaryzmy gdzie ich nie ma. No i tak życiowo, jeśli jakaś osoba robi młyn na forum, druga osoba powinna mieć pełne prawo uzmysłowić jej jak wielkim jest cymbałem, a że "noob" to teoretycznie jedyne słowo jakiego można używać regulaminowo w kontekście wycierania kimś podłogi bez strachu o punkty karne, przy takim faszyzmie forumowym byłoby to mocno ograniczone.

Czyli samosąd? Nie sądzę by było to dobre rozwiązanie ;)
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
Czyli samosąd? Nie sądzę by było to dobre rozwiązanie ;)

Nie, trochę się zapędziłeś. Jeśli nie widzisz różnicy między swobodnym wyrażeniem swojej opinii, a samosądem to już śpieszę z pomocą.

Jeśli napiszę że jesteś głupi, czy tam że to co robisz jest głupie, wyraziłem swoją opinię. Jeśli zbombarduję ci IP i odetnę internet na tydzień, dokonałem samosądu.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Ale jednak obrażasz drugiego człowieka, bo trzeba odróżnić wyrażanie swojej opinii od obrazy. Napisanie, że ktoś jet głupi bądź że jest idiotą jest w moim mniemaniu obrazą i ktoś może czuć się obrażony i takową wiadomość zgłosić. Jeśli obsługa forum uzna, że ktoś przekroczył granicę to post skasuje i ewentualnie nałoży karę na użytkownika który regulamin złamał.
Od tego jakie treści powinny znaleźć się na tym forum, a jakie powinny być usuwane, oraz do tego używanie jakich słów jest dozwolone, a jakie nie, od tego jest moderator forum.

Wedle Twojego założenia mogę iść pod dom jakiegokolwiek polityka i zacząć wyzywać go od złodziei, od perfidnych manipulatorów, od głupków itd. Ciekawe jak szybko pojawiłaby się policja i jak wysoki dostałbym mandat... Ale wedle Twojego założenia mógłbym przecież tak zrobić, toć to wyrażanie swojej opinii, czyż nie?
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
Ale ty mi teraz mówisz, że napisanie czegoś w internecie i nachodzenie kogoś na prywatnej posesji to jedno i to samo? xd Trochę odrealniony jesteś, ale uwierz mi, jeśli w przestrzeni publicznej nazwiesz kogoś złodziejem i manipulatorem, a potem udowodnisz że ktoś jest złodziejem i manipulatorem, nikt ci krzywdy nie zrobi, wręcz przeciwnie.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
A czy napisałem, że na posesji?
Wedle Twojego założenia mogę iść pod dom jakiegokolwiek polityka
Napisałem, że podejdę pod czyiś dom, nie będę na terenie czyjejś posesji, mogę stać nawet po drugiej stronie ulicy. Zabronią mi stać? Nie mogą, bo nie będę na czyjejś posesji. Zacznę krzyczeć, że dany polityk to złodziej, kłamca, manipulat, głupek, debil i idiota, to sądzę, iż w niedługim czasie, jeśli ten polityk akurat będzie w domu, zadzwoni po policję, która wlepi mi mandat za znieważenie.

jeśli w przestrzeni publicznej nazwiesz kogoś złodziejem i manipulatorem, a potem udowodnisz że ktoś jest złodziejem i manipulatorem, nikt ci krzywdy nie zrobi, wręcz przeciwnie.

Tak? Ciekawe...
Bo jakoś wiele razy słyszałem o sprawach sądowych zakładanych przez posłów, bo zostali obrażeni przez zwykłych obywateli, a byli to politycy dość "szemrani"...
Więc nie zostanę skrzywdzony?
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
A czy napisałem, że na posesji?
Napisałem, że podejdę pod czyiś dom, nie będę na terenie czyjejś posesji, mogę stać nawet po drugiej stronie ulicy. Zabronią mi stać? Nie mogą, bo nie będę na czyjejś posesji.
To nadal jest nękanie, dostaniesz mandat, potem sądowo zakaz zbliżania, naprawdę muszę tłumaczyć czym się różni publiczna przestrzeń zwana internetem od nachodzenia kogoś prywatnie czy możemy już to zostawić? Sprawę sądową może wytoczyć każdy, niekoniecznie musi ją wygrać, nadwrażliwi i histeryczni politycy czy celebryci też istnieją, zwłaszcza ci pierwsi kiedy od immunitetu poselskiego zaczyna im odbijać. Kiedy pisarz Jacek Piekara pocisnął Dorotę Wellman że dawno bolca nie miała, sąd apelacyjny przyznał mu rację i cofnął cały proces. Da się? Da.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Ok, widzę że nie rozumiesz, zatem przedstawię dwie sytuację:

Sytuacja 1:
Obrażasz Pana X na jakiejś stronie internetowej, tudzież forum, po prostu gdziekolwiek w przestrzeni internetowej. Nazywasz go debilem, kretynem, idiotą. Jest to dla Ciebie stwierdzenie faktu i nie powinno być to usuwane, a autor tychże słów nie powinien zostać ukarany, gdyż cytuję Twoje słowa: " jeśli jakaś osoba robi młyn na forum, druga osoba powinna mieć pełne prawo uzmysłowić jej jak wielkim jest cymbałem". Czyli według Ciebie mogę ta zrobić, gdyż jest to jej zdanie na dany temat, czyż nie?

Sytuacja 2:
Obrażasz tego samego Pana X używając tych samych słów ale robisz to w innej przestrzeni publicznej, powiedzmy na środku starówki. I według Ciebie to też jest w normie, przecież druga osoba powinna mieć pełne prawo uzmysłowić jej kim ta osoba jest, czyż nie?
Nie, Ty tylko przedstawiasz swoje zdanie na temat tej osoby, swoje i tyllko swoje (ewetualnie jeśli możesz przedstawić to też zdanie innych osób o Panie X) ale to nadal jest przedstawianie wersji Twojej i ewentualnie paru innych osób, ale to nadal jest obrazą.

Panem X jest poseł na Sejm RP. Według Ciebie nie ma on prawa zgłosić sprawę na policję w celu zweryfikowania czy nie doszło do złamania prawa, tudzież zniesławienia? Według mnie w obu ma jak najbardziej prawo, mało tego sądzę, że człowiek wypowiadający te słowa jest winny wykroczenia.


Według Ciebie jestem odrealniony, szanuję Twoje zdanie, ale sam uważam, że obrażanie to obrażanie i nieważne jak to robimy, ani gdzie to robimy. Od tego czy złamaliśmy jakieś zasady są osoby, które zajmują się przestrzeganiem tychże zasad, tutaj jest to moderator, a w życiu realnym są to służby porządkowe i ewentualnie sąd.

Świetnie, że podałeś przykład z Panią Wellman i Panem Piekarą, bo doszło do rozprawy. Właśnie, doszło do rozprawy w sądzie, w urzędzie który ma się tym zajmować, a nie typowy Pan Nowak mieszkający w Podgrzybkach Dolnych. I ok, wygrał Pan Piekara, taki jest wyrok sądu i nie mi go interpretować, bo UWAGA! nie znam całej sytuacji, ani przebiegu całej sprawy, a tylko urywek, który przedstawiłeś i na podstawie tegoż urywku nie będę oceniać całej sytuacji. A często ludzie robia właśnie wielkie halo znając ułamek sprawy, a nie całości...


Do sprawdzania czy doszło do złamania jakichkolwie zasad służą odpowiednie służby, ty chcesz by każdy mógł osądzać ludzi, jak Ateński ostracyzm, choć on był ustanowiony prawnie (wszak panowała tam demokracja ateńska), w Polsce nie ma tak, że każdy może sądzić.

To tak jakby każdy gracz Westa mógł ukarać drugiego za to co napiał na czacie. Nie, tak nie jest, są od tego specjalnie wybrane przez CM osoby, które sprawdzają zgłoszenia od graczy, gracz może zgłosić kogoś, ale nie karze drugiego gracza, a z Twoich słów tak właśnie wynika.

Nazwanie kogoś debilem czy idiotą jest obrazą i tyle, i nie powiem Ci tego, iż nie możesz tego napisać, nawet jakbym Ci napisał, to i tak pewnie byś z tym nic nie zrobił, ale trzeba mieć też na uwadze jakie konsewencje mogą mieć przez Ciebie wypowiedziane słowa, a mogą być to konsekwencje prawne.


Czy naprawdę w obecnych czasach nadal ludzie sądzą, że jest różnica pomiędzy obrażaniem ludzi przez internet, a robieniem tego samego twarzą w twarz? Poważnie?
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
giphy.gif
 

DeletedUser

Gość
Gość
RANY JULEK! :eek:
To w takim razie idąc tokiem myślenia Julo - to czytając wypociny twe, jak definiujesz proces "wolnego słowa i wyrażenia się" stwierdzam, że jesteś cymbałem.
Prawda jest taka, że co wolno to wolno, ale nie szuka sie w tłumie poparcia jednolitego bo z niewinnego można zrobić winnego jak to było z Chrystusem na osądzie wzgl Barabasza
Nie bez powodu jest mój słynny podpis: Głos ludu, czyli większości, jest głosem tłumu, najopłakańszej mierności bez serca i rozumu
Dobrze, że nie trzeba ci tego rozrysowywać jeszcze dokładniej bo wystarczające jak dla mnie jest to co napisał Fusek w swoich postach

Jeszcze może byś chciał opcje na forum grupowy guziczek do kasowania nie lubianych graczy co w konsekwencji w danym dniu jakby ludzie mieli humorek zły lub dobry - odlatywaliby na płonącym stosie z faktu czynionego samosądu.
Jak dla mnie to kretynizm co napisałeś julo, zresztą dobrze to było widać jak podważyłeś mój wpis kopiując go i zmieniając na swoje obrażalskie wobec mojej osoby przesłanie, a praktycznie cie w grze nawet nie znam
Pal wroty i do roboty na 12hpif_paf
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
Pal wroty i do roboty na 12hpif_paf

>miej bogatego tatusia
>nie przepracuj w życiu nawet minuty
>znajdź bogatego jelenia
>nadal nie przepracuj ani minuty
>demonstruj swoją pogardę wobec wszystkich zarabiających na życie uczciwą pracą
>ciskaj się na wszechobecną nienawiść i hejt kiedy ci pasuje
>wyzywaj ludzi od "pedałów" i zasłaniaj się jezuskiem

zmień swój awatar bo wyglądasz z tymi ustami jak odbyt psa gajowego
tak samo jak na iro tak i tu - umiesz tylko srać

to pewnie jest to mityczne vox Dei serce i rozum xd
 
zmień swój awatar bo wyglądasz z tymi ustami jak odbyt psa gajowego
tak samo jak na iro tak i tu - umiesz tylko srać


a ty Ż masz słaby, Awatar i na Nawaho,Ohio i innych światach twoje nowe Multi Konta zostały zdemaskowane

Nowe Nicki Multi Kont Ż

**sagittarius***,

stif42

Stifler.

presneIberg z 2 levelem na Ohio

Handlarz

stif33 na Muscotah

i widzę,że Dzisiaj na Ohio,na Nawaho kolejne Multi Konta zaczynają się pojawiać z 1 levelami bo w tym Tygodniu Rusza Di Los Muertos
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
Czy naprawdę w obecnych czasach nadal ludzie sądzą, że jest różnica pomiędzy obrażaniem ludzi przez internet, a robieniem tego samego twarzą w twarz? Poważnie?

Jeśli dla ciebie wszystko jedno czy ktos gada głupoty na twój temat na jakimś śmiesznym forum internetowym czy pod dom ci przyjdzie jakiś creep z internetu, wystraszy rodzinę i będzie afiszować swoje rozszerzenie na trawniku obok to w porządku, ale niektórzy mogliby mieć na ten temat inne zdanie i to drugie uznać za trochę bardziej fizyczny i inwazyjny atak na siebie. Nie miałem na myśli jakichś sądów i forumowych plebiscytów 'którego debila wyrzucimy z forum w tym miesiącu', tylko to że każdy ma prawo publicznie robić i gadać idiotyzmy, tak samo jak każdy ma prawo te rzeczy publicznie poddać krytyce. Ostatni mój post na ten temat, jeśli nie jest dostatecznie jasny dla niektórych to bardzo mi przykro.
 

DeletedUser33990

Gość
Gość
RANY JULEK! :eek:

Pal wroty i do roboty na 12hpif_paf

Sama pal wroty, dosyć tego. Jesteś tutaj tylko po to, aby niszczyć opinię innych graczych. Jesteś szkodnikiem w grze i jak na forum. Prezentując sobą między innymi pogardę i arogancję wobec graczy, nawet nie mając sumienia do swojej winy - tylko jak czytam, potrafisz na kogoś winę (np. na Haracza). Co do chwalenia się pieniędzmi, których chyba na co nie widziałaś i nie są twoje tylko twojego mężusia, oczerniając innych że to twoje. W domu zachowujesz się jak Gocha od tych z Urzędniczej, chlejesz i jedynie co potrafisz to wejść na The-Westach i pisać o tym jaka ty niebogata jesteś. :) Wyzywaj tutaj ludzi o homoseksualistów, mimo iż nie zgadzają się twoimi poglądami - wiesz co? Wolę już być homosiem, niż stawić się na twoją stronę. Mianowicie jesteś homofobiczna, a takie coś karają w polskim prawie za dyskryminację, więc nie czuj się świętoczkiem, bo nią nigdy nie zostaniesz. Kim Ty w ogóle jesteś? Według mnie jesteś zwykłą magazynierką, która zasiada o tych samych porach i potrafi na komputerku siedzieć, bo nie wytrzyma bez The-Westa. Ewidentnie twoja wytrzymałość jest widoczne jak chwalisz się jakimś grzybem, zaraz powiesz że to twój - teraz się zastanawiam czy mam w to uwierzyć, jak potrafisz 95% kłamać i przede wszystkim jak ktoś Tobą gardzi hipokryzujesz na potęgę, że ten gracz jest toksyczny. Znalazłaś mężusia, który za czasu komuny ich przodkowie byli skorumpowani, angażując się w działania PZPR.

Wracając do sprawy co robisz w grze. Nie wiem, ale czasami potrafisz pisać do samej siebie i chwalić się jak w niedźwiadku szef Ciebie 'molestował' za zrobienie hamburgera, a po dwóch dniach założyłaś swój 'najm'. Nie kłam po raz kolejny, ponieważ pieniądze z nieba nie spadają i nagle zarobiłaś w to 2 dni? Kłamstwo na potęgę. Jesteś bezczelna i fałszywa.

Wojcieszy. Radzę też ogarnąć tą lafiryndę, bo za bardzo się wymądrza i tylko szczeka, szczeka.

Ładna jest ta *A*
Widocznie jakiś zakompleksiony burak zazdrości komuś fajnej kobiety !:DDD

XDDDD. Już moja dupa jest ładniejsza od niej.
 
Do góry