OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia
Ale bym napisał taki poradnik, jak przetrwać zimę według wodza Krzysztofa K(BO RODO). Ale mi się nie chce bardziej angażować niż IG w tą grę.
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
@Martrex odpowiem tutaj bo jakis miś wojtek mi zamknął temat łobuz

kasa w gta5 ma przełożenie na prawdziwe pieniądze, bo można ją kupić i chociaż to nadal nie podpada pod naszą ustawę antyhazardową, sytuacja prawna takich gierek hazardowych nie jest jasno określona i można ją różnie interpretować, a że nasze prawo to jest kupa gówna rockstar woli dmuchać na zimne niz sie ewentualnie użerać z jakimś narwanym matołem któremu dzieciak zdjął z konta miliony monet bo chciał wygrac wille madd dogga w ruletke, co raczej nietrudno sobie wyobrazić

gdyby zupełnym przypadkiem pewna banda debili potrafiła pisać ustawy jak trzeba, których nie można byłoby nagiąć jak akurat jest wygodnie, rockstar mógłby spokojnie wprowadzać co tam tylko chce

z propozycją gier hazardowych w tw byłaby ta sama sytuacja gdyby gracze mieli grać o bryłki, a nie dolary, ale z tym też nic nie zrobisz bo lenka uparcie udaje że nie umie czytać dziennika ustaw i nawet jakbyś jej jak krowie na miedzy tłumaczył to i tak nie dotrze bo woli wprowadzać w błąd graczy niz przyznac ze nie wie co mówi

tl;dr
przeczytaj ustawy zamiast sie mądralic i brać przykłady z dupy
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
NEW:Once the last item is received all set items are put back into the pool again.

Genialne posunięcie ze strony IG w trakcie zbliżającej się loterii walentynkowej, to taka nowość, że zaraz z wrażenia zemdleję.

I nic innego nowego (prócz nowych setów i nowego zadania, co było wiadome, nie widzę). Czy nie miało wejść coś nowego? Wydaje mi się, że @Lenka222 coś o tym pisała, ale nie potrafię tego znaleźć (rzecz jasna mogę się mylić).
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Ja właśnie czekam na tą niespodziankę od Lenki... jak będzie OK to zostaje, jak nie to już serio odpuszczam Westa.
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Ja właśnie czekam na tą niespodziankę od Lenki... jak będzie OK to zostaje, jak nie to już serio odpuszczam Westa.

Czekasz jeszcze na jakąś niespodziankę, ostatnia promocyjna wyprzedaż setów za bryłki była wystarczającą niespodzianką, gdyby ta oferta pojawiła się 1 kwietnia to zrozumiałbym dowcip.
Cieszmy się, że Prowincjonalny Doktor odwiedza nas wcześniej, niż zwykle, może zapisze nam jakieś leki przed kolejną linią zadań z okazji walentynek gdzie eksploracja kontynentu to tradycja.
Szybki, pewni nadal czekasz na niespodziankę względem fortów, jak tak dalej będzie to obligatoryjnie zostaną wprowadzone offy po jednej ze stron, bo nie będzie z kim walczyć.
Ludzie są już zmęczeni, większość gra, bo jest przyzwyczajona i gdzieś, kiedyś po drodze na the west spotkało się fajnych ludzi, z którymi się rywalizowało mile tracąc czas na pierdoły.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Cud nad Wisłą, rzucił mi się na FB w news feedzie post z fanpage westa.

"Today, 174 years ago the Oregon Spectator becomes the first American newspaper published west of the Rocky Mountains.
Have you printed newspapers today? "

Polskiego odpowiednika nie ma, nie wiem czy nie będzie, czy będzie później, to mało ważne. W sumie ciekawa ciekawostka, czemu nie ma nic na temat początkach gazet czy coś w ten deseń, w zadaniach? Jak jest to proszę mnie oświecić ;)
 

DeletedUser33299

Gość
Gość
NEW:Once the last item is received all set items are put back into the pool again.

Genialne posunięcie ze strony IG w trakcie zbliżającej się loterii walentynkowej, to taka nowość, że zaraz z wrażenia zemdleję.

I nic innego nowego (prócz nowych setów i nowego zadania, co było wiadome, nie widzę). Czy nie miało wejść coś nowego? Wydaje mi się, że @Lenka222 coś o tym pisała, ale nie potrafię tego znaleźć (rzecz jasna mogę się mylić).
Nie pisała, tylko na zebraniu na teamspeaku było to wspomniane(chyba to) bo usłyszeliśmy, że na walentynki będzie jakaś duża zmiana, jak to jest ta to xD, dodatkowy komplet gównianej darmówki której i tak nie da się ulepszyć xD
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
tak wygląda nie tylko kolejna aktualizacja ale poprzednia miała to samo na celu :OOO
biznes
kolejne aktualizacje mogą być tylko???no właśnie!oooooo!
 
Do góry