OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

tak wygląda nie tylko kolejna aktualizacja ale poprzednia miała to samo na celu :OOO
biznes
kolejne aktualizacje mogą być tylko???no właśnie!oooooo!
Naprawdę rozumiem biznes i to, że wszystko musi na siebie zarabiać. Jednakże trzeba rozróżnić biznes skierowany na zarobek, ale taki patrzący w przyszłość, a taki typowy zarobek skierowany pod to by jak najwięcej wycisnąć z danego produktu nie dając wiele od siebie.

Jak żyć. !oooooo!
Proste pytanie, a odpowiedź jest jeszcze prostsza, żyj i umieraj tak jak chcesz.
Piszę na tym temacie, bo to wolny temat od głupoty, nie licząc tej, którą piszę sam.jest jedno ale,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
głupot nie zna granic
zapytajcie Magde jak widzi the west::}

Z tego co wiem plemiona (inaczej tribal wars, gra IG która zadebiutowała z tego co wiem z 2003 roku, to ważne) miały wcześniej aplikacje na telefony. A dzisiaj kompletnie przypadkowo znalazłem bardzo ciekawy film na YouTube

Tak, chodzi o to, że zespół plemion ,wedle ich produkt managera, spędziło ostatnie pół roku na zrobieniu nowej aplikacji na Androida żeby wyrównać różnice pomiędzy nią, a apką na IOS (przynajmniej tak zrozumiałem z tego co ten koleś tam gadał).
Widać, że plemiona muszą o wiele, wiele lepiej "prząść" od westa, skoro mogą sobie pozwolić na to by przez pół roku mieć zespół pracujący nad nową wersją aplikacji ;)

Szkoda, że Westowi tak dobrze nie idzie ;)
(Jeśli znajdziecie jakieś błędy językowe w moich wypowiedziach i będzie wam się chciało mi je pokazać zapraszam :p)