OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser6549

Gość
Gość
Wiesz że nie chodziło o ciebie tylko o link :D
Wiem, jaja sobie robię. W obecnej sytuacji na świecie wolę robić sobie jaja niż popadać w depresję, że ludzie potrafią iść do biedronki i kupić 40kg (widziałem dzisiaj na własne oczy) mąki, albo to co tu się dzieje, czyli zrzucanie obowiązków skryby i w ogóle teamu na graczy ;)
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Kiedyś jak jeszcze miałem jak brać udział w sensownych bitwach o fort to potrzebowałem wzorów. I tam je znalazłem, czasami się przydaje.
O właśnie, czasami, do czegoś czego człowiek nie pamięta na co dzień jak wzory w bitwach fortowych. Ostatnio wrzucono zadania na Wiki, ale nawet twt nie raczyło powiadomić o tym graczy na forum czy w grze (chyba, że o czymś zapomniałem), to ja jako pierwszy wrzuciłem link do tych zadań. Więc skąd gracze mają wiedzieć? Tylko w sumie od siebie samych, tylko czy to dojdzie do wszystkich? ;)
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Ale wiecie do jakiego wniosku doszedłem? TWT nam mówi, że są limity nagród jakie mogą rozdać, prawda? Tym czymś obniżają wielkość nagród w kolejnych konkursach :p Mają jakieś limity odgórne ile mogą dać w danym okresie, tak to rozumiem. To teraz będzie mniej bryłek w kolejnych tego typu akcjach.

Już za same mistrzostwa fortowe... 300 bryłek za zwycięstwo plus nieistniejące osiągnięcie i nieistniejący set i nieistniejąca nagroda pocieszenia (zapewne te rzeczy nie istnieją skoro nie mogli nam ich pokazać).
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
giphy.gif
 
Teraz w tej grze nie trzeba myśleć aby cokolwiek zrobić, nawet dodam że nie trzeba nic robić wystarczy zapłacić aby być pewnym że jest się najbardziej wydajnym. Wszystko co pomaga w rozgrywce jest tworzone przez ludzi nie pracujących dla INNO. Zabawne czyż nie? Zwykłym graczom bardziej zależy na poprawieniu rozgrywki niż właścicielom gry. Co więcej system supportu opiera się na zwykłych graczach poza jedną osobą na wersję językową która coś z tego ma.
Szkoda strzępić ryja. Z czystym sumieniem mogę napisać że TWT=HIV i chodzi mi tutaj tylko i wyłącznie o tych co dostają coś za to co robią i nie potrafią przeciwstawić się pracodawcom, którzy to nie potrafią zarządzać własnym projektem.
Dla nich liczy się tylko te 2% społeczności graczy którzy zapłacą za sety wysrane co jakiś czas z zwiększonymi bonusami.
Jak wiadomo już nic nie ocali tej gry, a pole oraz możliwości rozwoju są wręcz niewyczerpalne.

A i co do reklamy gry to też rozbraja mnie to że marketing gry opiera się jedynie na już grających osobach(System Zaproszeń).
Nigdy nie poleciłbym tej gry nikomu kogo znam, nawet wrogom. Wstydziłbym się. I każdemu nowo przybyłemu użytkownikowi odradziłbym bawienie się tutaj.
Nie ukrywałbym problemów tego szamba.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
@Wojcieszy Jest najlepszym przykładem, nie raz korzystałem z jego strony. I dziękuję za każdą informację z której skorzystałem a było ich wiele.
Masz rację, w chwili gdy Wojtek wrzucał te informację to bardzo pomagał części graczom, jednocześnie irytujące support tym że rzuca na polski market coś czego jeszcze tam nie było.

Wojtek widzę, że dalej się nudzi tym co piszemy. Ja powiem jedno. Gra może upadać, spoko niech upada, ale niech do końca właściciele tej gry działali logicznie, a tu gra i upada, i działa kompletnie bez logiki.
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
angielskojęzyczna wiki jest zrobiona 1000x lepiej, zwłaszcza jeśli chodzi zestawienie umek z setów i pewnie nawet po przetłumaczeniu przez google nadal byłaby dużo użyteczniejsza, więc..

pisaliście takie interesujące rzeczy, że teraz nikomu z was się nie chce tego raz przeczytać, żeby poprawić przecinek tu i tam xd prawdziwa zabawa to zbanować gracza za rzucenie paru słów których na pewno nigdy nie słyszał żaden szesnastolatek, albo robienie wywiadów z upośledzonym fanem tenisa żeby sie ludzie pośmiali "haha jaki debil, przy nim ci z inno to einsteiny"

weźcie znajdźcie sobie prawdziwą pracę, możecie mi trawnik skosić raz na miesiąc, albo tchórzofretkę na spacer wyprowadzić
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
@julo8 zgadzam się prócz tego, że każą za parę słów. I owszem, na pewno słyszą te słowa, ba sądzę, że znają, nawet używają. Jednakże są to zasady ustalone odgórnie i nie mogą sobie osoby mogące wlepiać punktu karne lekceważyć tychże zasad.


Co do wywiadów z tym Panem to zapewne jest tak, że nikt się nie zgłasza prócz niego, a jeśli mam być szczery, sądzę że twt nie zna wielu ludzi w grze ;) a nawet jak znają to ludzie niekoniecznie chcą brać w tym udział.

Lenistwo w sprawdzaniu Wiki przez twt jest oczywiste ;) mało tego, sądzę że są w teamie osoby mogące i mające podstawy ku temu by samemu poprawiać, a także mające wolny czas, bo z punktu widzenia graczy nic nie robią ;)
 
Ja nadal czekam na wywiad ze stifem bo zaraz po nim miało być spotkanie w lipcu zeszłego roku na TS3 dotyczące migracji (Bo wtedy byli jeszcze ludzie których to interesowało, teraz już większości z nich nie widzę), takie są piorytety tego cyrku. Tfu
 
Do góry