OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia
Nigdy tego forum nie traktowałem poważnie, ale to jak ono teraz wygląda idealnie ukazuje stan gry.
Ułomek z jego bandą wielbicieli i naśladowców.
Wklejający te samą copypastę o lajkach zmieniając tylko liczbę xD. Ale co zrobisz jak nawet naszej CM się to podoba i robi wywiady z tym ^Śledziem
Oraz bieda spamer który metodą kopiuj wklej zasrywa każdy temat swoimi wierzeniami.
Muszę przyznać że ich poziom trollingu jest poza skalą, a nawet jak są chorzy psychicznie to i tak im mela na mordę. I taki sam hark w stronę administracji tej karuzeli śmiechu. Mam dosyć ja wysiadam. Miłego czytania.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Ja jestem graczem wybitym
xD
Nigdy tego forum nie traktowałem poważnie, ale to jak ono teraz wygląda idealnie ukazuje stan gry.
Ułomek z jego bandą wielbicieli i naśladowców.
Wklejający te samą copypastę o lajkach zmieniając tylko liczbę xD. Ale co zrobisz jak nawet naszej CM się to podoba i robi wywiady z tym ^Śledziem
Oraz bieda spamer który metodą kopiuj wklej zasrywa każdy temat swoimi wierzeniami.
Muszę przyznać że ich poziom trollingu jest poza skalą, a nawet jak są chorzy psychicznie to i tak im mela na mordę. I taki sam hark w stronę administracji tej karuzeli śmiechu. Mam dosyć ja wysiadam. Miłego czytania.
!oooooo!
 

ja-ki

Blada Twarz
Witam serdecznie ,
zastanawia mnie jak działa to forum ???
Pojawia się temat ok godziny 18 , nikomu nie urąga , pasuje do działu , ktoś go czyta , ktoś ( 10 ) osób zagłosowało i po ok 3 h temat zostaje zamknięty !!!
Pojawia się pytanie ?? czy to jest forum , czy też prywatna stronka jakiegoś moda , czy admina , który blokuje to co mu jest nie w smak ????
Sam fakt czy świat opisany przez przez twórcę tematu powstanie to jedno , ale chyba gracze mają prawo na taki temat popisać , wymienić się uwagami itp ....
A nie sru i zamknięte .
Szanowna Ekipo , chyba nie tędy droga ,
Pozdrawiam
Ja-ki
 
Witam serdecznie ,
zastanawia mnie jak działa to forum ???
Pojawia się temat ok godziny 18 , nikomu nie urąga , pasuje do działu , ktoś go czyta , ktoś ( 10 ) osób zagłosowało i po ok 3 h temat zostaje zamknięty !!!
Pojawia się pytanie ?? czy to jest forum , czy też prywatna stronka jakiegoś moda , czy admina , który blokuje to co mu jest nie w smak ????
Sam fakt czy świat opisany przez przez twórcę tematu powstanie to jedno , ale chyba gracze mają prawo na taki temat popisać , wymienić się uwagami itp ....
A nie sru i zamknięte .
Szanowna Ekipo , chyba nie tędy droga ,
Pozdrawiam
Ja-ki
Szczęść Boże napiszę w skrócie zapraszam ,jeśli sprawa Was zainteresuje pisz propozycje do CM przez Support. https://forum.the-west.pl/index.php?threads/ankieta-i-ogólny-temat-do-dyskusji.62904/#post-568515 Szukam.odoby zaintesowane aby pisały propozycje do CM do Lenki222,proszę dać info na innych światach mało grywalnych


skoro nie mogę na forum dyskutować na ten temat zwracam się aby zainteresowane osoby polecały bowiem to jest temat wspólny świat the west Clasic to nie moje tylko pragnienie ale wiele osób jest tym tematem zainteresowane to jest sprawa WSPÓLNA ,wspólny projektnie mój ale wspólny graczy The west których jest coraz mniej którzy chcą grać ale mają dość ewentwi ,bryłkownaia itd
Projekt jest do analizy i dyskusji JEDYNIE PRZEZ OSOBY ZAINTEROWANE.

Dla tego właśnie zachęcam pisać przez Support do CM w sprawie świata the west Clasic na stałe .



w tej chwili sa utrzymywane prawie martwe światy na serwerach a moja prośba jest możliwa ale trzeba aby jak najwięcej osób pisało propozycje do CM


To jest wspólny projekt każdego zaintesowanego gracza

Pokój Wam
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Witam serdecznie ,
zastanawia mnie jak działa to forum ???
Pojawia się temat ok godziny 18 , nikomu nie urąga , pasuje do działu , ktoś go czyta , ktoś ( 10 ) osób zagłosowało i po ok 3 h temat zostaje zamknięty !!!
Pojawia się pytanie ?? czy to jest forum , czy też prywatna stronka jakiegoś moda , czy admina , który blokuje to co mu jest nie w smak ????
Sam fakt czy świat opisany przez przez twórcę tematu powstanie to jedno , ale chyba gracze mają prawo na taki temat popisać , wymienić się uwagami itp ....
A nie sru i zamknięte .
Szanowna Ekipo , chyba nie tędy droga ,
Pozdrawiam
Ja-ki
xDD
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
Dobra informacja dla dinozaurów chcących migracji - cheyenne zamykane 25 maja :p
 
Niech Wam ziemia lekką będzie .

Szczęść Boże

polecam w każdej sprawie dotyczącej propozycji gry napisać propozycje przez support .


polecam także napisać do suportu w sprawie powstania serwera świata The west clasic ,oczywiście w tym temacie się nie mogę wypowiedzieć na forum The west bowiem to temat niewygodny a są osoby zainteresowane tym tematem powstania takiego serwera .


proszę mi nie pisać że to nie realne ale większość jest zaintesowana tym serwerem ale są osoby które dla zasady aby dokuczyć są przeciw a także dużo osób nie wierzy że się da .


To jest wspólny projekt powstania takiego serwera clasic !

te osoby które chcą to proszę pisać propozycje do supportu do CM.



Jeśli ktoś chce na ten temat porozmawiać to pisać do mnie na PW

Pokój Wam

Nadzieja umiera ostatnia, coś sie musi wydarzyć albo TW będzie grą sentymentalną , a później wspomnieniem jak dinozaury .

Szczęść Boże

Jest prwan kasta która można krytykuje i szydzi .Twierdząc że się nic nie da zrobić .

Mam pytanie ile osób wysyłała propozycje do CM ? Przeprowadza ankiety , rozmawia z graczami itd ?
Lepiej jest krytykować niż coś próbować jak nie spróbujesz to nie bedziesz wiedzieć .

To jest tak jak politycy jedni coś chcą zrobić a drudzy choćby nie wiem co to było mają zakodowane "nie " bezwzględu czy ten pomysł jest dobry czy zły ważne aby tylko się sprzeciwić .

Tak samo jest tutaj .

Zauważyłem że jak coś chce się zaproponować w grze to nie na forum The west bowiem tu jest kasata co wszystko co można blokuje ,neguję itd

Jak powiedział jak dla mnie święty Stanisław kardynał Wyszyński

"Nie wystarczy się urodzić człowiekiem , człowiekiem trzeba jeszcze być" - kto ma zrozumieć to zrozumie te słowa

Uff, ledwie przebrnąłem przez Waszą "dyskusję" . Tyle razy byłem wywoływany tutaj, że aż mnie to poważnie zdziwiło :eek: , naprawdę ja jestem tylko zwyczajnym graczem, a nawet i to za dużo powiedziane, gdyż nie gram jakoś szczególnie aktywnie, nie warto się mną zajmować. Napiszę tylko jedno, bo wiele osób to zastanawiało. Tak, szanuję każdego człowieka, gej czy nie gej, taki czy owaki, biedny czy bogaty, nawet jak mnie ktoś obraża i mnie nie szanuje, to ja dalej staram się szanować taką osobę, dlatego właśnie nigdy nie wchodzę w takie potyczki, bo to z góry nie ma sensu. Mogę kogoś nie lubić - jak każdy, mogę się z kimś nie zgadzać i są ludzie gdzie to zupełnie nie mój świat, ale to dalej nie zmienia faktu, że szanując kogoś ja nic nie tracę, a jednocześnie i tej osobie krzywda się też nie dzieje - że Ją szanuję. Nie powiem, że to proste, ale naprawdę się da, człowiek tak długo sobie w życiu powtarzał, aby nie dać się sprowokować, że teraz jest to praktycznie niemożliwe abym dał się wciągnąć w jakieś prowokacje, obrażanie itp. Nie ważnie kto obraża, jestem przeciwny temu, także chyba jaśniej nie mogę już się wyrazić ;> . Czasem lepiej czas przeznaczony tutaj na dyskusje tak naprawdę o niczym, warto poświęcić na co innego, bardziej pożytecznego, taka mała rada - ale każdy robi co uważa za stosowne, mi nic do tego - każdy jest kowalem własnego losu.
Co mi brakuje na tym forum? Kultury jednak i szanowania ludzi [tak, za komputerem też jest człowiek, który czuje i można nawet bardziej wrażliwego poważnie skrzywdzić słowami], także ich poglądów, nawet jeśli są cudaczne i kompletnie nie z czyjejś bajki. Nie jestem jednak ślepy, wiadomo, że zdecydowana większość po prostu tak się bawi tutaj [jak na moje to bardzo prostackie zabawy - po raz kolejny to tylko moje zdanie], prowokuje, wyraża kontrowersyjne opinie z myślą o sprowokowaniu kogoś o co nie trudno i tak potem to leci i leci, w dzień, w dzień to samo. Wiele osób drugiej osobie w realu by tego nie powiedziało z czym mamy do czynienia tutaj - to po prostu czysta psychologia, nie trzeba być geniuszem aby to wiedzieć. Internet daję swobodę, w moim mniemaniu zdecydowanie za dużą - ale to już tylko moje zdanie. Nie powiem, że jestem fanem takich "gierek", dlatego po prostu nie biorę w tym nigdy udziału, to mi nic pozytywnego nie daje do życia. Zwyczajnie nie mój styl. Uff, się rozpisałem. Więcej się nie odnoszę już w tej dyskusji, tyle starczy i tak za dużo. Jak ktoś chce pogadać, zapraszam na priv czy szepty/telegramy w grze :) .
Nie będę o nic apelował bo i tak każdy będzie robił swoje, warto jednak czasem zanim klikniemy przysłowiowy enter, przeczytać raz jeszcze treść, która napisaliśmy, czy aby kogoś ona nie obraża. Nawet jeśli ktoś kogoś obraził, nie warto w to brnąć i odpowiadać mu piękne za nadobne - warto być mądrzejszym!

Pozdrawiam i korzystajmy jeszcze z tego wieczoru niedzielnego, bo już coraz krótszy ;)!
Szczęść Boże o każdej porze

popieram Cię Przyjacielu
 
The West jest maszynką do robienia hajsu i każdy powinien już to dawno zrozumieć xD.

Chłopie, 99% ludzi żyje chwilą, a nie tym co było kiedyś, powinieneś od razu skojarzyć przesłanie, że post się tyczy obecnej sytuacji, a nie czasów ery banana łupanego.
Prawie każda rzecz wprowadzana przez inno niesie tylko niezadowolenie i nerwy, dlatego non stop apeluje do graczy, by grali na luzie i nie bawili się w moralizowanie w stylu a'la speedy postulaty pierdaty o naprawianie czegoś czego w życiu nie naprawią.

wzgl aktualki:


Śmieszą mnie te stare dinozaury, że mimo upadku gry jeszcze by chcieli w całe to zbieractwo sie bawić.
SPRZEDAĆ DO ŻYDA!!! i odczepić sie od gry. i na leczenie isć na wirusa bo za dużo gracie
Moje zdanie jest już totalnie inne niż kiedyś, kiedy to jeszcze był sens walczyć o zmiany na lepsze, kiedy to graczy było sporo, kiedy jeszcze przygody były fajne i 14 k ludzi na serwie (wspominając klondike) teraz MAM WYWALONE NA TE GRE i wy nie wiem kiedy zmadrzejecie aby przestać wreszcie płakać jak źle jest w tej grze. Po prostu nauczcie sie olewać wszystko i wrzuccie na zasrany luz bo pisanie bez końca jak fatalnie jest w tej grze NIC NIE ZMIENI!

Sami sobie grobową deske walicie idąc na nowy serwer pl 26.

Niezła beka gdy pisze to osoba co już 3 razy kończyła grę, a ciągle spamuje na chacie i robi z siebie idiotę i hipokrytę. x D D

Ogólnie z tego co widzę to forum też się stało miejscem do pisania jakiś głupot, bo twt ma wywalone na jakiś poziom unlucky.
 

DeletedUser33299

Gość
Gość
Etap 3 - od 23 kwietnia do 29 kwietnia do godz. 18:00


hehexd
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
łooooo to moja nazwa nawet sie nie pojawi.
po holere te spojlery wymyślili, nawet nie czytany był regulamin konkursu ech :x
comment_2l4JzTGTbDJHRK85EiQj1AFdwGJhkuNU.jpg
 

*** A ***

Blada Twarz
wojtek to kochanek fuska.
jeszcze tego nie widzicie. musi wam zagrać na fujarce czy co.
udaje mencia a pewnie jest jak blablacar , bierze tanio szybko i w pięciu gdzieś na okęciu.
twoje gify czy obrazki jpg nie zobrazują mojego przekonania, że jesteś tu jako widz co lubi podważać zdanie innych a sam napchałeś tyle wpisów o fuskó że sie rzygać chce.

i jeszcze wojtka dopuścili do poziomu redaktora forum no ludzie...
takie stanowisko powinna mieć osoba pozbawiona oceny własnej inaczej staje sie wrzodem na dupie
 
Do góry