OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

Wojcieszy

Papatki bobaski
wojtek to kochanek fuska.
jeszcze tego nie widzicie. musi wam zagrać na fujarce czy co.
udaje mencia a pewnie jest jak blablacar , bierze tanio szybko i w pięciu gdzieś na okęciu.
twoje gify czy obrazki jpg nie zobrazują mojego przekonania, że jesteś tu jako widz co lubi podważać zdanie innych a sam napchałeś tyle wpisów o fuskó że sie rzygać chce.

i jeszcze wojtka dopuścili do poziomu redaktora forum no ludzie...
takie stanowisko powinna mieć osoba pozbawiona oceny własnej inaczej staje sie wrzodem na dupie
xD
Gdyby nie kilka osób pokroju stifa, ż, pokoju, to na forum byłby tylko konkursy i opisy aktualizacji !oooooo!
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
wojtek to kochanek fuska.
jeszcze tego nie widzicie. musi wam zagrać na fujarce czy co.
udaje mencia a pewnie jest jak blablacar , bierze tanio szybko i w pięciu gdzieś na okęciu.
twoje gify czy obrazki jpg nie zobrazują mojego przekonania, że jesteś tu jako widz co lubi podważać zdanie innych a sam napchałeś tyle wpisów o fuskó że sie rzygać chce.

i jeszcze wojtka dopuścili do poziomu redaktora forum no ludzie...
takie stanowisko powinna mieć osoba pozbawiona oceny własnej inaczej staje sie wrzodem na dupie
nikt nie liczy ile razy *A* dała dupy na forun i w grze ,nikt nie prowadzi statystyk biednych Kopciuszków
:uuu)
lizałaś jajca wielkanocne dla fuska jak tylko był ewent wielkanocny:DDD:)
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
nie była wariatką
To co chcę napisać, nie dotyczy najnowszej aktualizacji, więc umieszczam post tutaj.
Fakty są takie, że my nie mamy wpływu na zmiany zachodzące w grze (co dla niektórych teraz może być szokiem). TWT to tylko i wyłącznie opiekunowie polskiej wersji gry. Obowiązki mamy różne w zależności od tego, kto jaką pełni funkcję:
- redaktor jest od pisania artykułów w Dzienniku,
- moderator od moderacji forum,
- skryba od umieszczania informacji na wiki,
- GM od rozmowy z graczami na czacie, zbierania ich pomysłów, skarg, próśb i przekazywania ich do CM,
- supporter (czyli Pomocna Dłoń, Zastępca Szeryfa, Szeryf) od odpowiadania na pytania w supporcie i rozpatrywania affrontów.
Oprócz tego, każdy z nas może odpowiadać na Wasze pytania na forum, uczestniczyć w dyskusjach, dawać swoje pomysły odnośnie gry itd. Dodatkowo, od czasu do czasu, pojawiają się na naszym forum konkursy, których jesteśmy organizatorami.
Nikt z nas nie ma wpływu na to, czy coś wejdzie czy nie wejdzie do gry, czy pojawią się błędy, czy zostanie włączona migracja itd., nasza wiedza na temat tego co dzieje się "na górze" też nie jest wielka, stąd w wielu sprawach pozostają nam jedynie domysły. TWT pełni rolę pośrednika między graczami a IG (chociaż to też zbyt wiele powiedziane, bo przekazywanie informacji do LCM to tylko zadanie CM). Gdy macie jakiekolwiek pomysły, skargi, my je przekazujemy, by "góra" o nich wiedziała, ale co ona z tymi informacjami robi, jak na nie reaguje, na to już wpływu nie mamy. Jeśli macie jakiekolwiek problemy, to my jesteśmy od tego by w miarę możliwości Wam pomóc i odpowiedzieć na pytania, na które odpowiedzieć możemy i na które znamy odpowiedzi.
Każdy z nas ma swoje zdanie na temat tego, jak gra obecnie wygląda i choćby codziennie wysyłał wiadomości sprzeciwu, to i tak ostateczne zdanie w sprawie zmian w grze, mają jej twórcy.
A co do usuniętego postu, to najlepiej zapytać Wojcieszego, na podstawie którego punktu regulaminu, post został usunięty.

:{
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
Niby jaki? Znam angielski dość dokładnie i żaden mi się nie nasuwa :)
wystarczy zamienić F na P i już widać wyraźnie o co mu chodziło. Zrób pare innych mniejszych poprawek ( wywal z polskiej wymowy K) i już nawet idiota zauważy o co chodzi ;)
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
Z perspektywy lużniego gracza uważam ,że admini grają pod konkretny sojusz
TO jest POLITYKA ADMINA
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
TWT zaczyna powoli wyglądać mniej więcej w ten sposób w naszych oczach:
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
XD?? Ta a z Klondike wystarczy zamienić K na H zrobić pare innych mniejszych poprawek i wychodzi Holokaust i co?
Phoenix
feniks
peniks
i wiadomo o co chodzi jak usunie się k

a w ogóle czemu ma służyć to jak ja jedyne co zrobiłem to wytłumaczyłem viksonowi o jaki wulgaryzm chodziło. Poza tym z phoenix dosłownie trzeba zrobić tylko 2 zmiany. A żeby takie klondike na holokaust zamienić to trzeba chyba z 6 poprawek jeśli nie więcej zrobić
 
Wojtuś, ale nosacza to Ty szanuj :mad:


Ogólnie wbijam sobie po 2 tygodniach na forum i widzę, że niektórych to pojebało

świetnie SIEBIE zobrazowałeś pokazując po sobie że jesteś królem idiotów i hipokrytów oceniając innych - zapominając, że sam wprowadzasz zachowanie z pokroju jakiegoś debila

Napisała to osoba, która na FaceBooku zmienia nazwy strony profilu na HARACZ.C***.J***** i wstawia zdjęcia pokroju IQ 60-80 w "siłowni" - udając że ćwiczy, a tak naprawdę podajesz ręczniki trenerom i podkładasz się przed ich spodenkami.

hipokrytów
hipokrytów
hipokrytów
hipokrytów

Zamknij mordę lepiej, pchło. :D

świetnie SIEBIE zobrazowałeś pokazując po sobie że jesteś królem idiotów i hipokrytów oceniając innych - zapominając, że sam wprowadzasz zachowanie z pokroju jakiegoś debila

Z.png

* Z * hipokrytko jak możesz nazywać kogoś królem idiotów, skoro dzień po "kasacji" na mulcie wypisujesz takie bzdury. (screen z 24.04)

Tak ułomnego pisma i tekstów to chyba nie można podpiąć pod kogoś innego. Tylko Hipokrytk*A* ma ten humor 12 latka co usłyszał na lekcji biologi o sexie sexiKu xDoDxd bO Wiecie członek i wagina xDadadadada.

Jak tam administracjo jak myślicie czy takie mulciaki są dozwolone? Czy mogę sobie zakładać nowe konta i obrażać innych bez konsekwencji? Proszę o odpowiedź tutaj.
Czy multikonto dopiero się liczy gdy są przesyłane dobra na konto główne bo już nie wiem,? .?
Gdybym należał do grona TWT to wstydziłbym się tutaj cokolwiek napisać ale są ludzie którym nie przeszkadza reprezentacja ciepłego kału jakim jest ta gra i spraw z nią związanych.
Co mamy o tej sprawie myśleć ? I jak dostać się do grona graczy z god modem w tej grze? Których żaden regulamin nie dotyczy?

I jak dostać się do grona graczy z god modem w tej grze? Których żaden regulamin nie dotyczy?
Wymagania są wysokie, nie każdy da radę dostać się do tej elitarnej grupy.
Może @Lenka222 coś ciekawego odpowie na temat domniemanych multikont Pani *A*.

Całuje,
Wojcieszy

Co mamy o tej sprawie myśleć ? I jak dostać się do grona graczy z god modem w tej grze? Których żaden regulamin nie dotyczy?

Co mamy o tej sprawie myśleć ? I jak dostać się do grona graczy z god modem w tej grze? Których żaden regulamin nie dotyczy?

Ostatnio czytałem czat na którym był admin K,,,,,,...bluzgi leciały na czacie aż wióry leciały....i tu wkroczyła administracja ,,która sumienie i bez litośnie trzyma sie regulaminu gry ( oczywiście kiedy swoim jest to na ręke )....posypały sie kary ....na 15 min zablokował czat (niby )osobie przeklinającej ...walić to że klną bo to dziki zachód ,,ale bez kochones admin to jest jakaś kpina
Kolesiostwo suportu ze swoimi (kontami graczami ) jest powszechnie znane ,,,
Widać nastawienie

(ps uszek gratuluje podrobionych screenów, pewnie sam pisałeś teksty bo skoro nie ma mojej osoby w grze to już za mnie trzeba cos koniecznie pisać by dalej toczyć gadki na wymarłej grze, graj do końca swoich dni bo chyba nic innego już nie umiesz co nie?)

XDDDDD
Ty chyba chora jesteś jeśli uważasz, że po pierwsze chciałoby mi się podrabiać screeny, po drugie pisać tak ułomnym językiem.
Także kończ waść, wstydu sobie oszczędź i ZAMKNIJ MORDĘ

HAHA jestem najbogatsza :D :D ale nie o tym chcę pisać.

przekierowane z postu na głosowaniu
(ps uszek gratuluje podrobionych screenów, pewnie sam pisałeś teksty bo skoro nie ma mojej osoby w grze to już za mnie trzeba cos koniecznie pisać by dalej toczyć gadki na wymarłej grze, graj do końca swoich dni bo chyba nic innego już nie umiesz co nie?)
Nie poć się bo jeśli uważasz, że dzięki takim screenom będę na forum odpowiadać to się grubo mylisz. Wiecej o mnie już nie usłyszy nikt, a forum login dziś wyjątkowo był odpalony by zobrazować nieuczciwe głosowanie na nową nazwę.

Pewnie za parę dni ktoś znowu coś bąknie na mój temat na forum


To Nara cienkie bolki w trampki z nalepkami
Biędę klepiecie w grze i do dziś bawicie sie mulciakami
*Z*etka w głos śmieje się jakie z was słabizny są
No i każda niemal sekunda waszego życia jest wymieszana z grą :p


Pozdrawiam Cpt. Bonsaja. Dał piękny przykład i nie gra już bardzo długo. Ja także nareszcie czuję się osobą uwolnioną od gry.
No to wyp*******j, nikt nie będzie tęsknił

Szczęścia i spokoju na twej nowej drodze życia * Z *

Widzę ze Debilowo nie będzie ? dlaczego usuwacie posty De... z Administracji TW ??? wolność słowa jest przeciez

Drodzy gracze, dzisiaj wyszła na jaw druga twarz gracza stif32. Okazuje się, że ma romans z * Z * i ma z nią dziecko. Dowody poniżej

Bez tytułu.png

Nic nie robicie co nam sie podoba ;)

A co by Ci się spodobało? Może akurat nad tym pracujemy ;)

OOOO NOWY SECIK ZA BRYLY ? SUPER <3

Hmmm... nie miałam tego na myśli.
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Woicieszy szanuje że zaglądasz ppppppprzynajmniej raz na dwa tygodnie
ok_:)
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
po wielu latach żmudnych badań i obserwacji forumowiczów z kasty "nietykalnych" wyłapałem schemat musisz się łapać na niepełnosprawność umysłową w przedziale mniej więcej <50 IQ w skali Wechslera i dostarczyć na to niezbity dowód prosze oto mój

unnamed (1).jpg
 
Myślę że sam fakt że nadal w to gram i piszę tutaj zbliża mnie do statusu osoby mocno upośledzonej. Proszę o zakwalifikowanie mnie do grupy elitarnych graczy, i te żółte karteczki też wezmę. Szczęść borze o każdej porze, jest nowy rekord lajkof ja 13000 a inni z tyłó a i dinozaóry mnie obrażajo a ja nic im nie zrobiłam. Kończe gre dajcie mnie atencję.
 

*** A ***

Blada Twarz
* Z * hipokrytko jak możesz nazywać kogoś królem idiotów, skoro dzień po "kasacji" na mulcie wypisujesz takie bzdury. (screen z 24.04)

HAHA jestem najbogatsza :D :D ale nie o tym chcę pisać.

przekierowane z postu na głosowaniu
(ps uszek gratuluje podrobionych screenów, pewnie sam pisałeś teksty bo skoro nie ma mojej osoby w grze to już za mnie trzeba cos koniecznie pisać by dalej toczyć gadki na wymarłej grze, graj do końca swoich dni bo chyba nic innego już nie umiesz co nie?)
Nie poć się bo jeśli uważasz, że dzięki takim screenom będę na forum odpowiadać to się grubo mylisz. Wiecej o mnie już nie usłyszy nikt, a forum login dziś wyjątkowo był odpalony by zobrazować nieuczciwe głosowanie na nową nazwę.

Pewnie za parę dni ktoś znowu coś bąknie na mój temat na forum


To Nara cienkie bolki w trampki z nalepkami
Biędę klepiecie w grze i do dziś bawicie sie mulciakami
*Z*etka w głos śmieje się jakie z was słabizny są
No i każda niemal sekunda waszego życia jest wymieszana z grą :p


Pozdrawiam Cpt. Bonsaja. Dał piękny przykład i nie gra już bardzo długo. Ja także nareszcie czuję się osobą uwolnioną od gry.
 
Do góry