OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia
W grze to już ostatnio Hacczz musiałeś zakładać, tyle już marnych prób ofermo miałeś, i zakłada konto tylko po to, by na takiej Ewelince się mścić za to, że pozwała go do sądu za pedofilię ;) @* Młot * Może powinna pozwać cię jeszcze o szkalowanie jej osoby w internecie? Byś jej pieniążki zapłacił za odszkodowanie, to byś się ogarnął może? :D
 

HaJa

Blada Twarz
WYSOKI SONDZIE HARACZ TO PEDOFIL, WYZYWA MNIE W JAKIEŚ 13 LETNIEJ GIERCE PROSZE GO UKARAĆ XDDD

Ps. nie pokazywałem jak użydkownik @* Młot * swoje nagie zdjęcia dla ludzi (w sumie też 13 latki to były) z Nawaho.
 
WYSOKI SONDZIE HARACZ TO PEDOFIL, WYZYWA MNIE W JAKIEŚ 13 LETNIEJ GIERCE PROSZE GO UKARAĆ XDDD

Ps. nie pokazywałem jak użydkownik @* Młot * swoje nagie zdjęcia dla ludzi (w sumie też 13 latki to były) z Nawaho.
Gra dozwolona jest od 16 lat a użytkownicy którzy są młodsi, powinni skasować konto.
Od 16 lat dozwolona jest nagość, wulgaryzmy np w filmach etc. Jest to prawnie uzasadnione.
Więc nawet jeśli pokazywała je 13 latkowi, może się bronić tym że nie wiedziała że ma 13 lat, bo w the west można grać od 16 lat.
Szach mat!
 

HaJa

Blada Twarz
Gra dozwolona jest od 16 lat a użytkownicy którzy są młodsi, powinni skasować konto.
Od 16 lat dozwolona jest nagość, wulgaryzmy np w filmach etc. Jest to prawnie uzasadnione.
Więc nawet jeśli pokazywała je 13 latkowi, może się bronić tym że nie wiedziała że ma 13 lat, bo w the west można grać od 16 lat.
Szach mat!

Przykro mi, ale regulamin w ogóle nie istnieje.
Powinna się dowiedzieć z kim rozmawia, a nie walić na czarno.
Szach Mat!
A weź już idź na komendę zjeść makowca, bo bekę z siebie teraz robisz. XDDDDDD
 
Przykro mi, ale regulamin w ogóle nie istnieje.
Powinna się dowiedzieć z kim rozmawia, a nie walić na czarno.
Szach Mat!
A weź już idź na komendę zjeść makowca, bo bekę z siebie teraz robisz. XDDDDDD
A co, już wyganiasz mnie, brak Ci argumentów? :DDD

ps. To fajnie że się ludzie śmieją, śmiech to zdrowie ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na moderatora nie trzeba było min 50 postow na forum ?
Jakbym wiedział że można z 0 postów się zgłaszać to też bym już dawno aplikował ;)
 
Chciałbym napisać, że nadrobię, ale pewnie nie ma już nic do przeczytania. Kiedyś to nawet nie ostałby się żaden do streszczenia historii ;)
 
to by oznaczalo, ze chcialbys nas oskalpowac za samo poczeytanie - nie wszyscy sie udzielali, byli tez milczacy i zazenowani, ze stek bluzg wisi 3 dni na FO i nic !oooooo!
 
Do góry