OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

• Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia
View attachment 3295

hahahahaha ty zjebie :D
myślałeś że jesteś nietykalny pseudo bryłkowiczu?
Mamy niezły ubaw na facebook, już mi piszą moi znajomi zdechlaku
Witaj, wiele czasu dziś obserwowałem twoje zachowanie na forum w stosunku do mojej osoby, wyśmiewałaś się, obrażałaś mnie lecz co Ci to da, jesteś tak wczuta w to, że gdy ktoś otrzyma bana to robisz z tego aferę, szanuje Cię za to, że pomimo robienia z siebie "błazna" to dalej to Ciągniesz. Odnośnie bana, miałem parogodzinną przerwę lecz wrócę już jutro. Twoje konto pozostanie zablokowane do: jutro o godzinie 06:47. Bardzo podoba mi się tekst "myślałeś że jesteś nietykalny pseudo bryłkowiczu?" no cóż jest jak jest.

Twoje posty na forum do mojej osoby i nie musisz próbować ponownie na mnie "najeżdzać" bo to Ci nic nie da.

No i jest...
To nie jest zadanie powtarzalne -.-
Dziwne że rok temu jak wbijałem dopiero do gry to koledzy co juz to robili wczesniej, robili razem ze mną :)

Idź na mnie donieś a nie odpowiadasz na moje posty

@Lenka222 @Kristofer1995 @Kryminalista

Powie mi któreś z Was skąd ja mam wytrzasnąć zielony gorset i zieloną spódnice do zadań z kowbojki na świecie Arizona ??
Bo już przeleciałem przez 40 topowych miast i jedynie bialy gorset znalazlem... A Mi zależy na zielonym secie aby moja postać mogła się dobrze komponować w jednakowej kolorystyce niżeli jak artiuchowa, każdy element ciała - inny kolor.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź

@Lenka222 @Kristofer1995 @Kryminalista

Powie mi któreś z Was skąd ja mam wytrzasnąć zielony gorset i zieloną spódnice do zadań z kowbojki na świecie Arizona ??
Bo już przeleciałem przez 40 topowych miast i jedynie bialy gorset znalazlem... A Mi zależy na zielonym secie aby moja postać mogła się dobrze komponować w jednakowej kolorystyce niżeli jak artiuchowa, każdy element ciała - inny kolor.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź

zobacz w GM Town (tam Henry Walker urzęduje)

zakładka ranking potem klik miasta i w szukajce wpisz gm. :)

wiele przeżyłem ale nie traktuę głupty:)]
zajme się moderatorem i wyjaśnię czemu jedne posty sa publikowane w cenzutzrze słowncctwo a i inne z szablonowo są kasowane!

wiele przeżyłem ale nie traktuę głupty:)]
zajme się moderatorem i wyjaśnię czemu jedne posty sa publikowane w cenzutzrze słowncctwo a i inne z szablonowo są kasowane!
pierw skup się na poprawieniu swoich wypowiedzi, bo ni jak mają się do tematów w których się wypowiadasz i nic nie wnoszą tylko puste bzdety jak na każdym serwerze którym grasz.

Oger nobie sie w końcu