OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia
Ale to jest temat off-topic przecież. Weźcie trochę wyluzujcie, bo nikogo tu się nie obraża o_O


Hahaha Patelkowa, jakby się dało bym dała tego "lajka" :D

Jednak gdybym nie skasował postów odnoszących się bezpośrednio do jego, to porobiłyby się dziury w wątku. Offtop offtopem, ale podstawowy porządek należy zachować.

biorac pod uwage, ze oskalpowany to krag podejrzanych nalezy ograniczyc do osob bez wlosow... na glowie :gwizd:

A żeby to tylko bez włosów.. :gwizd:

W sumie to nawet zabawne jest :D Taka rozrywka na wieczór :D

To gdzie ten Kyniu? :D

cY7Ooy3.png

Tu, tu, tu i tu. O, i tam jeszcze. :)

Proszę jednak o zakończenie tematu Kynia. Temat ten już chyba wystarczająco został wyczerpany.
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
Teraz w większości można zmieniać sobie IP co 5 minut ;) Wystarczy zresetować modem. No chyba że ktoś ma radiówkę :p
 
Właśnie wiem, bo kiedyś moderowałam forum i nie było takiej opcji, dopiero po wprowadzeniu zmian przez admina nie było z tym problemów.

Kacper, na każdego znajdzie się sposób jak są chęci ;) Ale już nie pisze nic o blokadach, chciałam tylko wiedzieć od strony adminów czy jest taka możłiwośc.
 
w sumie to nie do konca lubrzan, ale teraz juz bardziej na powaznie: popatrz, polowa z tych zbanowanych kont kynia nie byla tworzona tego samego dnia, mialy one po kilka miesiecy jak nie rok i zobacz, tu sie pojawia pewien problem. taki jeden dzieciak, ktoremu przesadnie zalezy byl w ten sposob w stanie np wplywac w znaczacy sposob na wyniki ankiet dotyczacych propozycji graczy. i trzeba by pomyslec nad tym jak zaradzic takiemu dzialaniu hmpf

przykladowo teraz jest zalogowany na Sensei888, a to konto juz troche ma i 0 postow, i cos co jeszcze laczy wczesniej stworzone multi kynia: on zawsze jest w osobach, ktore odwiedzaly profil, to tak jakby wystrugal z kolka pinokia i chcial mu sie przyjrzec czy ladnie wyszedl ::DD:

a konto to, jak i kilka(jak nie nascie) innych moglo byc wykorzystywane jako dodatkowy oddany glos w roznych ankietach
 
w sumie to nie do konca lubrzan, ale teraz juz bardziej na powaznie: popatrz, polowa z tych zbanowanych kont kynia nie byla tworzona tego samego dnia, mialy one po kilka miesiecy jak nie rok i zobacz, tu sie pojawia pewien problem. taki jeden dzieciak, ktoremu przesadnie zalezy byl w ten sposob w stanie np wplywac w znaczacy sposob na wyniki ankiet dotyczacych propozycji graczy. i trzeba by pomyslec nad tym jak zaradzic takiemu dzialaniu hmpf

przykladowo teraz jest zalogowany na Sensei888, a to konto juz troche ma i 0 postow, i cos co jeszcze laczy wczesniej stworzone multi kynia: on zawsze jest w osobach, ktore odwiedzaly profil, to tak jakby wystrugal z kolka pinokia i chcial mu sie przyjrzec czy ladnie wyszedl ::DD:

a konto to, jak i kilka(jak nie nascie) innych moglo byc wykorzystywane jako dodatkowy oddany glos w roznych ankietach

Każdy przypadek musimy rozpatrywać z osobna. Czasem jest to oczywistość, a czasem nie, stąd nie da się tego od razu ustalić czy szybko zweryfikować.
Głosy w ankietach, w miarę możliwości, staramy się kontrolować i wyłapywać próby oszustw.

Ech, zagadujecie mnie i znowu wracamy do tego tematu.. ;)
 
bo smiech smiechem, ale to akurat powazny problem

szczegolnie kiedy glosow jest garstka, a wiesz ze to u nas norma, takie 5 czy 10 oddanych z multi moze calkowicie odwrocic obraz ankiety

PS. PATELKI DO SPANIA!
 

DeletedUser4691

Gość
Gość
Temat propozycji i tak zwanego zafałszowania ankiet byłby istotny w chwili kiedy by te propozycje jakoś realnie wcielały się w życie, w tej chwili to jest całkiem nie istotne.Odnośnie do Kynia to aż szkoda komentować jego poczynania wspomnę ze w mojej propozycji poprawy szeryfa jednym kontem głosował na tak a drugim na nie więc tak, jak ktoś tu napisał to nieuleczalny przypadek i nie wydaje mi się, żeby miało to się odzwierciedlać jakoś istotnie i realnie w nowościach wprowadzonych czy też nie ze względu na te ankiety.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Chcę trochę sprostować to co zostało napisane w "OFICJALNYM TEMACIE OFFTOPOWYM".



Przecież złotego tomahawka sprzedał TothLar`owi, który (prawdopodobnie nie bez powodu) broni Jimmiego Kane na forum s1.
Endrjiu, czyli ten, któremu złoty tomahawk został skradziony, otrzymał jedynie możliwość odkupienia, jakby nie patrzeć, swojego przedmiotu za niewygórowaną cenę.
Ofertę tą złożył mu sam PiroCk - śmiech na sali!



PR czyli sojusz Project Revenge.
Został założony przez Długiego Dżona i artekbradforda.

Długi Dżon to chyba największa legenda złodziejskiego fachu na s1, kradł między innymi z wyżej wspomnianym już Toth Lar`em.
Dodam jeszcze tylko, że konto Długiego Dżona zostało permanentnie zablokowane.

Artekbradford to kolejny złodziej jeden z tych graczy spod ciemnej gwiazdy.

Cały ten sojusz przez cały czas miał i nadal ma opinię najbardziej złodziejskiego sojuszu na świecie 1.
Zdarzały się nawet przypadki kiedy to sojusznicy okradali samych siebie!
Xernixmaster stracił w ten sposób rewolwer Ikea i szablę Granta.
Rewolwer ukradł mu niejaki Tomnaw - jeden z kumpli PiroCk`a.
Szablę natomiast przywłaszczył sobie gracz o nicku Praktykant.

Poza tym w sojuszu PR znajdują się również racy gracze jak
Metz i LubieMlekoV, a podczas ostatniej loterii sporo się o nich mówiło, ponieważ podkupywali podpisane itemki z targu.
Ponadto Metz to rasowy złodziej - ukradł kilka drogich itemów.


Oczywiście nie wszyscy gracze będący w Projectach są złodziejami.
Znaczna większość nigdy nikogo nie okradła.
Wiele osób które tam grają znam w mniejszym lub większym stopniu i jestem nawet wstanie potwierdzić ich uczciwość.
No ale zdarzają się też takie przypadki jak te wyżej wymienione.


Toth Lar`a znam i wiem że już nie kradnie. Nic do niego nie mam.
Z PiroCkiem nie raz rozmawiałem, przez jakiś czas byliśmy nawet w tym samym mieście, więc mogę powiedzieć, że się znamy.
Gdyby nie zrobił tych głupot kilka lat temu to teraz byłby bardzo wartościowym członkiem TWT.

Jeśli ktoś zamierza zrobić ten "wywiad" jak to nazwał JK, wśród projectów to lepiej pytać tych, których nie można znaleźć na liście złodziei s1.

Powiem tak, złodziejstwa nie pochwalam, ale tak na poważnie we wszystkim trzeba być uważnym. Ja dlatego np 1 nie wymieniam kasy, nie interesują mnie żadne raporty z wymian innych.
W grze jest jak w życiu, trzeba być czujnym, a jak nie jesteś to możesz stracić.

Kupują podpisane przedmioty? jasne, ale ci co się wymieniają tymi przedmiotami mogą też działać szybciej, lun umawaić się na konkretną h.

Nie to żebym pochwalał działania jimmiego, ale inno samo nie każe złodziejstwa, a z reguły co nie jest zabronione, jest dozwolone.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Że tak zapytam dlaczego tamten temat został zamknięty premier wyraził zgodę na zamknięcie?
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
No ładny ruch tylko czy byłby wykonany gdyby nie dyskusja tu na forum.

Zauważyłem że Blażej3 odszedł czy tam został wydalony z TWT , a co z Jimmy który groził graczowi wydaleniem z sojuszu jeśli będzie rozmawiał z Muminkiem na temat wywiadu. Tak chyba nie powinien zachowywać się członek TWT który do tego ma za uszami już nie jedno.
 

DeletedUser4691

Gość
Gość
Zauważyłem że Blażej3 odszedł czy tam został wydalony z TWT

Wydalony podoba mi się to określenie jest takie wymowne i ma odzwierciedlenie do sytuacji ::DD:
 

DeletedUser32374

Gość
Gość
Czyli jednak mamy jakiś wpływ na decyzje, co bardzo mnie cieszy. Kto wie może częściej będę tu zaglądał.
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Zachowanie fajne, ale jak już ktoś napisał musiało to trochę potrwać nie mówiąc że musiałem nieźle się napocić ze screenami żeby udowodnić że jednak wprowadzili gracza w błąd ( pamiętajmy bronili się i uważali inaczej), ale jak to mówią lepiej późno niż wcale. Chociaż mając przed oczami Ticketa naszego CM to nie skakałbym z radości po tych przeprosinach że przyznali się do błędu.

Niestety póki co zgody od CM niemam żeby wkleić ticketa, jedyne co raczej moge napisać wina została zrzucona na nas ,,hejterów" i to nasza wina że zrobiliśmy dym :D

A co do błażeja3 raczej usłyszymy zdania typu, sam odszedł po nagonce na niego po hejcie na FO itp.

Pewnie będzie chodziło żeby wyszedł z twarzą z TwT, zazwyczaj tak się robi :p

Czyli znów usłyszymy nasza wina hejterów. Wsumie nie wiem czemu oni tak lubią używać tego słowa . Na spotkaniu na Tsie CM też używała kilkakrotnie tego wyrazu, na FO, w ticketach gdzie się da używają słowa ,,hejt".

Ja to nazywam krytyką z uzasadnieniem i argumentami. Raczej nie pisze źle robicie to i tamto i koniec :D

No ale jak chcą nas dzielić na ,,hejtów" na ,,użytkowników FO" itd niech sobie robią.

Liczę że CM zezwoli mi na przytoczenie kilku zdań lub całego ticketa tutaj na FO, ale raczej tego nie uczyni bo jest nie na korzyść jej i TwT.

Mała prośba do TwT nie podchodzcie do nas jak do hejtów, my jesteśmy zwykłymi graczami którzy oczekują od was komunikacji,czasem wyjaśnień itp.

Czy tak trudno było napisać na FO jedno zdanie, że zapoznaliście się z zarzutami z FO i wyjaśnicie sprawę, że dalsza dyskusja na FO niema sensu a jak ktoś ma jakieś informacje pisać ticketa.

My wtedy wiemy że coś robicie w tej sprawie itp, a nie gdybamy że kolejny raz schowali się i czekają na wyciszenie sprawy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mała prośba do TwT nie podchodzcie do nas jak do hejtów, my jesteśmy zwykłymi graczami którzy oczekują od was komunikacji,czasem wyjaśnień itp.

Czy tak trudno było napisać na FO jedno zdanie, że zapoznaliście się z zarzutami z FO i wyjaśnicie sprawę, że dalsza dyskusja na FO niema sensu a jak ktoś ma jakieś informacje pisać ticketa.

My wtedy wiemy że coś robicie w tej sprawie itp, a nie gdybamy że kolejny raz schowali się i czekają na wyciszenie sprawy.


Dobrze. Przepraszamy. Weźmiemy Twoje uwagi do serca i postaramy się na przyszłość reagować lepiej jako redakcja ale i jako TWT. :)
 
Do góry