OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser32374

Gość
Gość
Aaa! Dzięki! Tak właśnie podejrzewałam, ale wolałam się upewnić :D Zawsze mogły to być jakiś pociski za punkty karne czy coś :D

Ciekawe co jest po czterech złotych? Może diamentowe, tęczowe, albo bezbarwne. Ktoś musi się poświęcić i to sprawdzić :p
 

DeletedUser31348

Gość
Gość
Cała redakcja Dziennika The-West chciałaby bardzo serdecznie przeprosić gracza patrolmat13, za wykorzystanie wywiadu z nim na Ścianie Śmiechu. Jednocześnie informujemy, że po rozmowie z samym graczem wywiad trafił do sekcji wywiadów.

Jest nam niezwykle przykro, że taka sytuacja zaistniała i obiecujemy iż więcej się nie powtórzy


Staram się tu nie wypowiadać, ale proponuje wkleić te przeprosiny na ściankę śmiechu tam jej miejsce.
Odbieram to mniej więcej tak :Olera nie dał się zastraszyć to trzeba przeprosić .
Dla mnie No Coment!
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
Cała redakcja Dziennika The-West chciałaby bardzo serdecznie przeprosić gracza patrolmat13, za wykorzystanie wywiadu z nim na Ścianie Śmiechu. Jednocześnie informujemy, że po rozmowie z samym graczem wywiad trafił do sekcji wywiadów.

Jest nam niezwykle przykro, że taka sytuacja zaistniała i obiecujemy iż więcej się nie powtórzy


Staram się tu nie wypowiadać, ale proponuje wkleić te przeprosiny na ściankę śmiechu tam jej miejsce.
Odbieram to mniej więcej tak :Olera nie dał się zastraszyć to trzeba przeprosić .
Dla mnie No Coment!

A co proponujesz żeby jeszcze zrobili? :)

Zamknąć dziennik? Mają leżeć krzyżem w kościele? Biczować się? Przeprosili, sprawcy zamieszania już nie ma w dzienniku. Nawet Jimmy dzisiaj jakoś bardziej się integruje ;)
 

DeletedUser31348

Gość
Gość
A co proponujesz żeby jeszcze zrobili? :)

Zamknąć dziennik? Mają leżeć krzyżem w kościele? Biczować się? Przeprosili, sprawcy zamieszania już nie ma w dzienniku. Nawet Jimmy dzisiaj jakoś bardziej się integruje ;)

Chodzi mi o to że po wszystkich wcześniejszych wypowiedziach JK . typu : chcieliśmy wam zrobić coś do śmiechu , te przeprosiny są tyle warte co psu sprężyna zamiast łańcucha.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Chodzi mi o to że po wszystkich wcześniejszych wypowiedziach JK . typu : chcieliśmy wam zrobić coś do śmiechu , te przeprosiny są tyle warte co psu sprężyna zamiast łańcucha.

To czego w takim razie oczekujesz? Postaramy się temu sprostac ::):
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
Chodzi mi o to że po wszystkich wcześniejszych wypowiedziach JK . typu : chcieliśmy wam zrobić coś do śmiechu , te przeprosiny są tyle warte co psu sprężyna zamiast łańcucha.

Pewnie, że tego co przeskrobali nie naprawią w jeden dzień. Ale dajmy im chociaż szansę. :) Ja tam wierzę, że się na błędach nauczą i zrobią coś jeszcze fajniejszego (ale w tym pozytywnym sensie ;)) :)
 

DeletedUser31348

Gość
Gość
To czego w takim razie oczekujesz? Postaramy się temu sprostac ::):

Ja niczego nie oczekuje . Do Ciebie także nic nie mam . Ale sam się zastanów jak mam to odbierać . Nie można było tak zrobić odrazu .Napisać sorki stało się niepotrzebnie przepraszamy . Było by wszystko ok . To nie najpierw trzeba tak namieszać żeby się całe forum zatrzęsło . A dzisiaj te przeprosiny wyglądają jak zwykłe granie pod publiczkę. Tyle odemnie w temacie .
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Ja niczego nie oczekuje . Do Ciebie także nic nie mam . Ale sam się zastanów jak mam to odbierać . Nie można było tak zrobić odrazu .Napisać sorki stało się niepotrzebnie przepraszamy . Było by wszystko ok . To nie najpierw trzeba tak namieszać żeby się całe forum zatrzęsło . A dzisiaj te przeprosiny wyglądają jak zwykłe granie pod publiczkę. Tyle odemnie w temacie .

Co wy wszyscy wiecie o graniu pod publiczkę ?? Pani Szydło zrzeka się immunitetu żeby mandat zapłacić który dostała w maju , a teraz mamy połowe września :D Co wy możecie wiedzieć no co :D??
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Co wy wszyscy wiecie o graniu pod publiczkę ?? Pani Szydło zrzeka się immunitetu żeby mandat zapłacić który dostała w maju , a teraz mamy połowe września :D Co wy możecie wiedzieć no co :D??

Mumin ale kiedy dotarł wniosek o zniesienie tego immunitetu?

Mi to bardziej zagrania TWT podchodzą po Muchę i Ewkę.
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Dzisiaj pisali że do Sejmu wniosek dotarł.

To się nazywa zagranie pod publikę czekac tyle czasu :p Chyba że TV kłamie że w maju.
 

DeletedUser32374

Gość
Gość
Co wy wszyscy wiecie o graniu pod publiczkę ?? Pani Szydło zrzeka się immunitetu żeby mandat zapłacić który dostała w maju , a teraz mamy połowe września :D Co wy możecie wiedzieć no co :D??

Wyszło szydło z worka :D

Z tymi przeprosinami to niby wierzę w ich dobre intencje, ale mogło być też tak, że pani prezes kazała. Teraz, gdy w ostatnim czasie dwóch redaktorów poleciało każdy stara się nie odpaść z teleturnieju zwanego TwT.

JK jeszcze jakoś się trzyma (piekło jeszcze nie zamarło), a dawodi jest spoko.

Mam też takie pytanie, czy w związku z tymi dymisjami będzie w najbliższym czasie prowadzona rekrutacja na stanowisko redaktora?
 

DeletedUser4691

Gość
Gość
Ja niczego nie oczekuje . Do Ciebie także nic nie mam . Ale sam się zastanów jak mam to odbierać . Nie można było tak zrobić odrazu .Napisać sorki stało się niepotrzebnie przepraszamy . Było by wszystko ok . To nie najpierw trzeba tak namieszać żeby się całe forum zatrzęsło . A dzisiaj te przeprosiny wyglądają jak zwykłe granie pod publiczkę. Tyle odemnie w temacie .

xwiechux, żeby tak potrafić załatwić sprawę trzeba mieć odrobinę honoru i charakteru czego oczekujesz od osoby, która miała za nic ludzi i bezczelnie rypała ich z ekwipunku, podobnie jak Ty jestem pewien, że to wszystko na pokaz, bo on nie zna takiego pojęcia jak skrucha czy żal, podobny schemat jest u wszystkich złodziei no może jeden Tajbokuś nie wstydzi się tego, że wali wprost, że kradnie i będzie kradł reszta kłamie i nigdy nie ma odrobiny kręgosłupa moralnego, żeby się przyznać i przeprosić.

Jimmy napisałeś, że sprostasz oczekiwaniom więc mam dla Ciebie wyzwanie, za implantuj sobie wacka z jajami i odejdź honorowo nie hańb stanowiska oraz kolegów swoją obecnością, gotowy jestem wtedy również pokłonić się, że dałeś ostatecznie radę wyjść z tego na koniec z twarzą, jeśli nie czego oczywiście jestem pewien i pewnie wielu się pod tym podpiszę to przynajmniej nie rzucaj tego rodzaju deklaracji, bo robisz z siebie jeszcze większe pośmiewisko.
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Wyszło szydło z worka :D

Z tymi przeprosinami to niby wierzę w ich dobre intencje, ale mogło być też tak, że pani prezes kazała. Teraz, gdy w ostatnim czasie dwóch redaktorów poleciało każdy stara się nie odpaść z teleturnieju zwanego TwT.

JK jeszcze jakoś się trzyma (piekło jeszcze nie zamarło), a dawodi jest spoko.

Mam też takie pytanie, czy w związku z tymi dymisjami będzie w najbliższym czasie prowadzona rekrutacja na stanowisko redaktora?

A ty Kynio nie obczaiłeś związku między twoimi banami a wolnym miejscem w Redakcji :D
 

DeletedUser32374

Gość
Gość
A ty Kynio nie obczaiłeś związku między twoimi banami a wolnym miejscem w Redakcji :D

Już kiedyś pisałem, że aktualnie nie mam jak być w twt.

- Jestem nieczysty (ale pewne osoby z twt też więc jest ok)
- Mam 17 lat (tego nie da się przeskoczyć)
- Aktualnie nie ma rekrutacji na to najwyższe stanowisko :D (żart)
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Już kiedyś pisałem, że aktualnie nie mam jak być w twt.

- Jestem nieczysty (ale pewne osoby z twt też więc jest ok)
- Mam 17 lat (tego nie da się przeskoczyć)
- Aktualnie nie ma rekrutacji na to najwyższe stanowisko :D (żart)

Mydło woda i szuru szuru :D

17 lat raz gośc ma 16 a raz 19 zależy jaki napój kupuje :D

Ta co na drobne będziesz się rozmieniał od razu najwyższy stołek , trza się szanować.
 
Do góry