OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser32108

Gość
Gość
Mnie śmieszy nazwa jednego. Samojep czy Samojeb jakoś tak :p Akurat go nie wziąłem a szkoda :D
 

DeletedUser32323

Gość
Gość
Droga Miss Anno, prof. Bralczyk jest autorytetem w dziedzinie języka polskiego, jednakże każdy interpretuje wypowiedzi inaczej. Może Pani powiedzieć do kolegi: "Ty głupku!" - on się nie obrazi, ale jeśli Pani wyraziłaby się do obcej osoby w ten sam sposób - może to być odebrane jako despekt. Szkoda, że nie wspomniała pani, iż oponentami są moderatorzy forum. ;)

A za myślenie o was w zły sposób jest ban? Hmm, jak nie to myślę, że "głupek z Ciebie" i tyle XD
 

DeletedUser22095

Gość
Gość
Droga Miss Anno, prof. Bralczyk jest autorytetem w dziedzinie języka polskiego, jednakże każdy interpretuje wypowiedzi inaczej. Może Pani powiedzieć do kolegi: "Ty głupku!" - on się nie obrazi, ale jeśli Pani wyraziłaby się do obcej osoby w ten sam sposób - może to być odebrane jako despekt. Szkoda, że nie wspomniała pani, iż oponentami są moderatorzy forum. ;)
Porównanie jest jak kulą w płot. Jak nikogo nie obraziłam, może Ty masz zwyczaj nazywania ludzi głupkami, ja nie. Jeśli prof. Bralczyk stwierdził, że "udajecie analfabetów" to nie obraza, to ja wierzę jemu, a nie polskiemu zespołowi gry przeglądarkowej. Możesz przedstawić ten problem Profesorowi jeszcze raz lub zapytać innego językoznawcę z podobnym dorobkiem, co on. Chyba, że Ciebie obraża napisanie prawdy. Wybiórcze czytanie czyjeś wypowiedzi to jest chwilowe udawanie analfabety.
 
Do góry