OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24472

Gość
Gość
Ale tak obserwuje a tu cześć z TWT odeszła i teraz atakuje TWT , niektórzy którzy atakowali TWT teraz w nim są. Normalnie brak słów, brak honoru i po co się tak pchacie do tego TWT dla bryłek,próbujecie coś zmienić jak wiadomo że na nic nie macie wpływu a tylko zrazicie do siebie osoby z którymi gracie.
 

ReFresh04

Blada Twarz
Witam,od czego zależy możliwości kupowania sobie puków cech i umiejętność za bryłki (jedne światy są gorsze i lepsze?gdzie tu równość?),bo jak widzę taki nowy świat jak Muscotah ma taka możliwości.Na pewno gdyby była taka możliwość na każdym świecie wzrosła by chęć kupowania bryłek,więc co za tym idzie większy zarobek na inno,dzięki
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Niektóre światy posiadają pełne premium.

Pytanie... Czy tylko ja od dwóch dni mam lagi na forum w czasie gdy jestem zalogowany?
 

ReFresh04

Blada Twarz
Ale czemu nie mogą wprowadzić tego na wszystkie światy nie zwiększyło by to chęci kupienia?Bo ja osobiście bym kupił na świece 10 i dobił do 30khp,więc się zastanawiam nad tym,czemu nie jest to możliwe dla wszystkich.
 
Ale czemu nie mogą wprowadzić tego na wszystkie światy nie zwiększyło by to chęci kupienia?Bo ja osobiście bym kupił na świece 10 i dobił do 30khp,więc się zastanawiam nad tym,czemu nie jest to możliwe dla wszystkich.
Nie ! Światy bez kupowania bryłek są mniej PTW. Chociaż ciężko użyć tego słowa w tw, Jak ci się nie podoba taki stan rzeczy to masz szereg światów premium od Arizony w górę (Oprócz Hurona )
 
Do góry