OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24472

Gość
Gość
Zachowanie fajne, ale jak już ktoś napisał musiało to trochę potrwać nie mówiąc że musiałem nieźle się napocić ze screenami żeby udowodnić że jednak wprowadzili gracza w błąd ( pamiętajmy bronili się i uważali inaczej), ale jak to mówią lepiej późno niż wcale. Chociaż mając przed oczami Ticketa naszego CM to nie skakałbym z radości po tych przeprosinach że przyznali się do błędu.

Niestety póki co zgody od CM niemam żeby wkleić ticketa, jedyne co raczej moge napisać wina została zrzucona na nas ,,hejterów" i to nasza wina że zrobiliśmy dym :D

A co do błażeja3 raczej usłyszymy zdania typu, sam odszedł po nagonce na niego po hejcie na FO itp.

Pewnie będzie chodziło żeby wyszedł z twarzą z TwT, zazwyczaj tak się robi :p

Czyli znów usłyszymy nasza wina hejterów. Wsumie nie wiem czemu oni tak lubią używać tego słowa . Na spotkaniu na Tsie CM też używała kilkakrotnie tego wyrazu, na FO, w ticketach gdzie się da używają słowa ,,hejt".

Ja to nazywam krytyką z uzasadnieniem i argumentami. Raczej nie pisze źle robicie to i tamto i koniec :D

No ale jak chcą nas dzielić na ,,hejtów" na ,,użytkowników FO" itd niech sobie robią.

Liczę że CM zezwoli mi na przytoczenie kilku zdań lub całego ticketa tutaj na FO, ale raczej tego nie uczyni bo jest nie na korzyść jej i TwT.

Mała prośba do TwT nie podchodzcie do nas jak do hejtów, my jesteśmy zwykłymi graczami którzy oczekują od was komunikacji,czasem wyjaśnień itp.

Czy tak trudno było napisać na FO jedno zdanie, że zapoznaliście się z zarzutami z FO i wyjaśnicie sprawę, że dalsza dyskusja na FO niema sensu a jak ktoś ma jakieś informacje pisać ticketa.

My wtedy wiemy że coś robicie w tej sprawie itp, a nie gdybamy że kolejny raz schowali się i czekają na wyciszenie sprawy.

Mumin no przecież Jimmi napisał, zamknąć japy bo to stare sprawy i ja bym wam dał bany. A poza tym sam napisał ze oni nie pracują dla Nas ( tu trzeba byłoby wyjaśnić kogo miał dokładnie na myśli) a pracujemy dla innych ( tez nie wiadomo których, może tych co na forum nie wchodzą).Inna sprawa czy on ma zgodę na udzielanie się jako głos wszystkich z TWT.

Swoją drogą to te pisanie a bo to było kiedyś i nie żyje się przeszłością. To tak jakby Polacy mieli zapomniec o Katyniu itp. sprawach. A Policja musiałaby łapać bandziorów na gorącym uczynku albo tego samego dnia bo przecież kolejny dzień to już przeszłość.
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Nie wiem dlaczego ale jakoś tak szyderczo mi to zabrzmiało ;) Mylę się, prawda? Powiedz, że tak ;)

Lepiej bym tego nie napisał :D

klik ,,Lubie To"

Ja to jak popełniam błedy podczas dowodzenia to się od idiotów wyzywam na micu :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie było to szyderczo. Sam się nawet zastanawiałem czy jak to tak napiszę to tego tak nie odbierzecie.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Czemu tam znowu jest My , jako TW. Takie coś to powinno wyjść spod pióra CMa.
Nie uważam żeby mnie musiał przepraszać Bartosz i wielu innych z TWT bo to nie oni są winni tej sytuacji.

A tutaj to powinno być przepraszam .
 

DeletedUser32374

Gość
Gość
Od kilku dni gram na blackfoot, ale marnie to wygląda. Może ktoś polecić jakiś świat? Najlepiej razem z reflinkiem, możemy się dogadać odnośnie korzyści dla obu stron.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Od kilku dni gram na blackfoot, ale marnie to wygląda. Może ktoś polecić jakiś świat? Najlepiej razem z reflinkiem, możemy się dogadać odnośnie korzyści dla obu stron.

A pod jakim tam Kyniu nickiem grasz ?

Ps. Lubrzan Ty wyluzuj z tym kasowaniem tematów bo mi non stop licznik się zmniejsza. Wczoraj 1,6 dziś już poniżej tego :)

//małe porządki, wybacz ;) - lubrzan
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16467

Gość
Gość
Nie było to szyderczo. Sam się nawet zastanawiałem czy jak to tak napiszę to tego tak nie odbierzecie.

Pewnie odebraliśmy to tak bo na początku pojawiło się słowo ,,Dobrze"

Można unzać że to łaska nawet.

A biorąc pod uwagę poprzednie posty w innym temacie to nie daje nam złudzeń że nawet nie są to szczere przeprosiny, no ale są i to można unzać na plus, może wprawy nie amcie jeszcze w przepraszanie dlatego to tak zabrzmiało.
 

DeletedUser32374

Gość
Gość
A pod jakim tam nickiem grasz?

Czy to ma jakieś znaczenie? Jak masz dla mnie jakaś ciekawą ofertę to napisz. Ja od siebie mogę dodać, że w miarę regularnie wydaję bryłki, mogę budować, szukać produktów, pomagać zdobywać nowe zestawy, biegać na bitwy fortowe, zbierać zdobyte skrzynie itp. Jestem otwarty na wszystkie propozycje.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czy to ma jakieś znaczenie? Jak masz dla mnie jakaś ciekawą ofertę to napisz. Ja od siebie mogę dodać, że w miarę regularnie wydaję bryłki, mogę budować, szukać produktów, pomagać zdobywać nowe zestawy, biegać na bitwy fortowe, zbierać zdobyte skrzynie itp. Jestem otwarty na wszystkie propozycje.



W takim razie możesz mi zbierać złote tomahawki
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
Ja mam 10 jeśli chcesz ;) Często lecą ze zbierania jagód :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31250

Gość
Gość
Forum bez Kynia, to nie forum :D A tak swoją drogą, czemu on za te zakładanie nowych kont jeszcze nie zarobił bana na IP o_O
 

DeletedUser

Gość
Gość
bo zakladanie bana na ip malo daje, dzis starczy: reset routera, albo sciągniecie pierwszego lepszego programu do zmiany ip npL cyberghost.

to nie czasy neostrady ze stalym ip, albo jakis smiesznycg sieci osiedlowych
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
W sumie to od zawsze mnie coś ciekawiło, a nie chcę zakładać nowego tematu. Dlatego tutaj pytam ;) Co oznaczają te pociski pod nickiem i rangą?
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
W sumie to od zawsze mnie coś ciekawiło, a nie chcę zakładać nowego tematu. Dlatego tutaj pytam ;) Co oznaczają te pociski pod nickiem i rangą?

Im więcej postów tym więcej pocisków które zmieniają z większą ilością postów kolor a oznaczają rangi na forum. U ciebie to Butch Cassidy
 

DeletedUser

Gość
Gość
W sumie to od zawsze mnie coś ciekawiło, a nie chcę zakładać nowego tematu. Dlatego tutaj pytam ;) Co oznaczają te pociski pod nickiem i rangą?

To taka ranga za posty. Im więcej postów tym więcej kul i tym lepsze kule (brązowe - > srebrne - > złote - jak kiedyś w grze)
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
Aaa! Dzięki! Tak właśnie podejrzewałam, ale wolałam się upewnić :D Zawsze mogły to być jakiś pociski za punkty karne czy coś :D
 
Do góry